• deda
    32.5k
    Idemo preko 1.400
  • Liks90
    1.9k
    znam; Al htio sam se nadovezat hahah
  • Boycie
    1.1k
    pocasti radje nekog sa kartom ko stvarno nema...
  • deda
    32.5k
    Prošlo se i 1.500. Ide to fino.
  • ibro1986
    150
    na koliko smo sad ulaznica sa godisnjima?
  • skener
    873


    1500+4500=6000
  • duksy
    290
    Neka klub malo na društvenim mrežama podsjeti ljude da neće gledati dinamo u Zagrebu sljedeća 3 tjedna.
    Moglo bi to nagovoriti još koga da dođe na tekmu.
  • Liks90
    1.9k
    Sjever 855 cca; zapad 761, ukupno 1616
  • NORTE
    11.4k
    3 tekme u 8 dana ne pasu dobrom dijelu ekipe... to je razumljivo.Neron53
    Puno je i do toga što fizička prodaja kreće tek 33 sata prije utakmice.

    Mislim da jako puno ljudi i dalje kupuje na ticket pointu, a jedan od razloga je i to što se za online kupnju plaća i naknada. Za što nisam ni znao sve donedavno, tu u temi se pisalo o tome.
    Kao godišnjak nisam imao pojma da se naplaćuje naknada za online kupnju.

    Očekujem rasprodane obje donje etaže.
  • ShanKu
    734
    Umjesto 7 eura dođe 7.60€.. recimo
  • Peškaman
    4.2k
    Fino ide,vjerujem na 2000+ na kraju dana.
  • jedan u nizu
    8.2k
    treca domaca utakmica u 7 dana. Uz to je jedna imala i nesto skuplje ulaznice.
    Brojke ovise o ljudima koji dolaze nekoliko puta godisnje na utakmice. Vecina takvih ljudi vjerovatno nece ici na 3 utakmice u 7 dana.

    Sljedeca domaca tekma je za 3 tjedna protiv Hajduka. To ce se rasprodati sve 4 tribine, uvjeren sam u to.
  • deda
    32.5k
    Više od 1.700 ulaznica prošlo s tim da ne računam nekoliko stotina sponzorskih.
  • jedan u nizu
    8.2k
    Prošlo se i 1.500. Ide to fino.deda

    više volim dedine izvještaje nego liksove (sorry liks :kiss: ).
    Deda uvijek napise koliko je prodano, kratko i jasno.
    Kada liks objavi, moram ponavljati matematiku iz osnovne skole i racunati koliko cega :lol:
    I dalje pratim neku svoju evidenciju da mogu uspoređivati brojke onako iz radoznalosti, pa su mi lijepši dedini izvještaji :sweat:

    inace za usporedbu, nakon 2 dana za Šibenik se prodalo 1300 ulaznica, sada smo na sredini drugog dana i imamo 1600.
    Šibenik je imao dva dana prodaje više, te je večer prije utakmice brojka bila 3000, a sada bi večer prije utakmice sa Goricom mogli biti na oko 2000-2200.
    Također, Šibenik je gorio zadnjih sati pred utakmicu, nekoliko tisuća je prodano na dan utakmice.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.