• BBBaranja
    2.5k

    Ma i meni idu na onu stvar,često ih ni ne pogledam ali htio sam maloga voditi al jbg..
  • flexXy
    2.3k

    Ma sve jasno, znam dosta ljudi koji se isto osjećaju i ne žele pratit ali mene i dalje drže inat jer im neću nikad dat da mi otuđe reprezentaciju.
  • Droljo
    8k
    Ma dečki kad mi napravimo maksimir od 65 tisuća ljudi (db like this) išli bumo svi i još bude praznih mjesta.
  • Guinness
    2.2k
    Ma i meni idu na onu stvar,često ih ni ne pogledam ali htio sam maloga voditi al jbg..BBBaranja

    Probaj na one tri Petrol lokacije u Osijeku, ako ne bude više online.
    Iako sumnjam da se sve rasprodalo, pušten je sektor po tribini a pretpostavljam da kvote još nisu istekle tako da tko ne uzme će se osloboditi i ta mjesta.
  • Miro93
    2.7k
    Navodno ima dosta ljudi već u redovima ispred benzinskih
  • BBBaranja
    2.5k

    A kažu 80 karata po bengi..smješno
  • Ludovic IX
    7.2k
    ja ću probat na škotsku otići ali ne zbog sebe već da mali vidi repku koju obožava. ja sam išao dok je bilo normalno kupovanje ulaznica i nije bilo "zasluznih" i "obitelji".. jebala ih "obitelj" i udruge koje kakve. na prvenstvima sve jugošvabe, koje hrvatsku vide samo 2 tjedna godišnje, jedva hrvatski pričaju ali karte nekako dobiju.

    meni se HNS gadi zbog takvih stvari
  • GaijiZG
    1.3k
    Tužno, slično je bilo sa tekmom protiv Turske. Samo je jug bio u prodaji, i to 700 karata prema mojim informacijama. Atmosfera je bila očajna, osim na jugu, gdje je bio HRVATSKI narod koji je kupio kartu. Dalić i igrači nakon tekme daju izjave kako je bila lošija atmosfera, ne znaju zašto... Ne znaš Daliću nikako, pitaj si Kustića. HDZova impotentna bagra koja ne može nit čisto PRovski navijat.

    A nakon tekme sa VIP parkinga izlazi Mercedes, ZG tablice, iz auta se ori hercegovački naglasak. Scena za jebeni skeč, a na tribini pored mene braniteljska sirotinja iz Slavonije koja ništa nije dobila preko veze nego kupila karte za jug kao nas 700 "nepodobnih". Ništa nemam protiv hercegovaca, buduća žena mi je ero, al jasno vam je o čem pričam..
  • Jaro
    7.3k
    Ništa nemam protiv hercegovaca, buduća žena mi je eroGaijiZG

    Pih, ovo ti je dovoljan razlog da imas sve protiv Hercegovaca :rofl:
  • Marley
    1.6k
    Ozlijedili nam se Kovacic i Erlic, a i Majer zavrsio razbijene glave, koji vikend za nase reprezentativce :roll:
    Jos kad dodamo Juranovica i Stanisica, dobri smo bome.
  • Eduardo
    20k
    Imam jednu želju što se tiče veznog reda koju bih rado vidio u praksi da vidimo ima li taj vezni red potencijal za nešto više od laičke teorije. Umjesto Broza na njegovu poziciju uskače Kovačić, a Baturina i Luka Sučić preuzimaju Kovinu i Lukinu rolu.
  • miro
    4.4k
    Luka Sučić je po meni odličan igrač, ali ne vidim po čemu bi bio ispred Lovre Majera, dapače
  • BBBaranja
    2.5k
    Ako nekog zanima puštene su opet karte za jedan sektor na sjeveru i jugu..
  • bluepower86
    929


    Ako slucajno bude opet u prodaji,javite.Opet sam zakasnio..
  • BBBaranja
    2.5k
    Prati stranicu hns-a,navodno se danas citav dan malo pomalo pojavljuje po par karata..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.