• Majki2111
    3.1k
    Zašto? Doslovno imaš trećeg napadača pod ugovorom koji radi razliku u HNL-u. Točno to je bio i Fran Brodić.
  • Dani Olmić
    222
    zato sto deni juric nezna ni sam kad je zadnji put loptu vidio

    Brodic je za njega genije
  • Majki2111
    3.1k
    Bio je na posudbi prošle sezone. Igrao u Sloveniji.
  • Maki17
    216
    Ja ne mogu vjerovati da neki zazivaju Jurića, nije mogao igrati prošle sezone u Kopru, ima jednu solidnu sezonu u Šibeniku i to je to. I još je sinonim za pranje novca, najviše provizije plaćeno za njega i sve je završilo u Međugorju. I neki još njega žele.
  • Dani Olmić
    222
    Kakav Juric, kakvi bakaraći… osobno bi sprijecio njegov povratak… moze on igrat u Istri ili Gorici, al ne u europskom Dinamu

    Ako uspijemo uc u LP, dolazi jos neka bomba mi se cini
  • Crni86
    3.3k
    Ma kakav Deni Juric, taj covjek kvalitetom nije za dinamo. Suludo je uopce usporedivat Brodica i njega. Onda rade tu ulogu namijeniti mladim talentima.

    Jos je ostalo dosta imena koja su visak na nasem platnom spisku: Deni Juric, Danijel Stefulj, Pero Bockaj, Faris Krkalic, Marko Brkljaca, vjerujem da kada se rehabilitiraju da ce se probat pronaci klub Mohi i Pericu i na TM pise da je nas igraci jos uvijek Dominik Braun. Tako da ima jos posla za Marica u kracenju popisa i nadam se da ce u slijedecim danima oko toga biti nekih novosti.
  • Dani Olmić
    222
    Prije bi mi igro polomljeni Dino Perić špicu nego Deni Juric
  • Zagi
    7.5k
    nadam se da ce u slijedecim danima oko Roga nekih novosti.Crni86
    E to bi bio posao.
  • Paggini
    19k
    Što bi me itekako razveselilo do kraja roka/u skorije vrijeme:

    - treći napadač koji je al pari Kuletu i Petku, možda neki mišung između obojice
    - potpisivanje novog ugovora sa RPG-om do 2028., da ga se zabezecira
    - ne znam na koliko je potpisan i koji su detalji ugovora, ali ako se slučajno još uvijek radi o V.D. ugovoru na kraći rok, svakako bih Marića potpisao na duži, duži ugovor i maknuo V.D.
  • Jos-Optimus
    2.1k
    Mariću apsolutno novi ugovor, ali pod uvjetom da nađe stopera koji nije bipolaran...i mora biti brži od Pongračića
  • Paggini
    19k


    Nadam se da je bio na Rujevici jučer pa vidio kako igraju dr. emeritus Ivanović i ing. nog. Rukavina jer trebali su biti u Dinamu još JUČER.
  • Zagi
    7.5k
    Kaj nije još prije početka sezone Mariću kinut prefiks VD? Mislim da sam to negdje pročitao...
  • Dani Olmić
    222
    ivanovic je dobar, al ide on u vjerovatno u Antwerpen
  • Jurki
    11.4k
    ma nije ni trebal iti na Rujevicu, sve se vidjelo na tvu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions