• Krizy
    43.2k
    Jose Boto je u Osijek doveo sljedeće igrače:

    Marko Soldo
    Luka Jelenić
    Nikola Čavlina - razvijanje igrača Dinamu.
    Kemal Ademi - 28 godina, špica s 8 golova u posljednjih 5 sezona.
    Emin Hasić - 799 minuta seniorskog nogometa.
    Pedro Lima - 27 minuta seniorskog nogometa.
    Ricuenio Kewal - 0 minuta seniorskog nogometa izvan Alkmaar II.
  • Nogo
    3.6k

    Ovo je ili sustavno rušenje kluba i prodaja ili neka zajebancija.
    Još ako odu Nejašmić i Matković/Bukvić Osijek će biti u borbi za ostanak.
  • NitkoBitan
    17k
    Jos ce ispast da su oni pucaci na Botin auto bili vizionari.
  • Crni86
    3.5k
    Vec se spominjalo da rijeka ima nekih financijskih problema, na kraju to je i jedan od razloga zasto misko zeli prodat klub. Slusamo cijelo ljeto o milijunima koji se nude za njihove igrace (pasalic i ivanovic), a jos nikog nisu prodali.

    Mislim da se misko nadao prolasku u skupine bar da nesto uzmu, a nakon danas su jako daleko od skupine i sve mi se cini da ce za kojih 10 dana krenut teski egzodus Rijeke kakav gledamo trenutno u Osijeku i da ce mnogi igraci otici debelo ispod cijene. Sve u svemu to je dosta lose za ligu koja je ionako vec sada dosta slaba sto se i potvrdilo kroz ove kvalifikacije.
  • Jurki
    11.7k
    Dinamo ce nahraniti tu Hnl sirotinju.
    Zaraditi ce im malo para, popraviti koeficijent.. pa da mogu i imaju snage jos jacom žustrinom srati po Dinamu.
    S obzirom kaj sve Dinamo radi za vase smijesne klubove.. kad vam dojde Dinamo u goste.. trebali bi rasprostrti najveci crveni tepih, a ne kaj se vrijeđa nase igrace, pljuje, kamenuje autobus.

    A i ovo ide piskarala.. kad spominjete Dinamo, operite svoje pogane čvalje, naklonite se tome kaj druzina iz Maksimira radi.. a ne kaj samo serete i pljucate po Dinamu u svakoj mogucoj prilici.
    Sramota vas moze biti.. tolko hejta prema Dinamu.. a zaboravljate da Dinamo hrani Hnl.. zaboravljate da Dinama nema.. ta nasa liga bi bila u rangu Farskih Otoka i Andore.
  • plavi72
    831
    hated&proud
    DINAMO :heart: ZAGREB
  • NORTE
    11.4k
    Pedro Lima - 27 minuta seniorskog nogometa.Krizy
    Nama zabio gol za 1:0.
  • Ludovic IX
    7.2k
    vidim kako sad pljuju dolje po Aljoši Pavelinu, predsjedniku NO.bio mi šef par godina. inače, jako dobar čovjek ko i pokojni mu stari ali izgleda da je dugogodišnji život u ZG ipak utjecao na njega. od velikog hajdukovca postao peta kolona..
  • vjeko1701
    8k
    Joj daj se sredi. Jbt arogancije do neba. Da, svi će nas dočekivati ko neke heroje i spasitelje cvijećem i crvenim tepihom. Možda da nam i samo puštaju prvenstva kako bi dobili neku siću od UEFE? Ponekad ne vjerujem kaj čitam i do koje razine neki imaju dignut nos.

    Nema nas ko kaj dočekivati. Primarno se borimo za sebe i za sebe beremo sve. Zadnje kaj ću ikad tražiti od nekog je poniženje da se zahvaljuje na mrvicama koje padaju s mog stola.
  • Jurki
    11.7k
    naravno da nas nitko ne treba docekivati crvenim tepihom, cvijecem i ostalim pizdarijama.. vec je rijec samo o metafori.
    Jos manje da nam netko treba nekaj pustiti da usicare neki uefin novcic.
    Ali je isto tak stvar da se nase igrace psuje, vrijeđa (ajd jos to mogu prepisati navijackom folkloru).
    Ali mi nije normalno da se autobus sa igracima kamenuje na jebenoj cesti.
    Isto tak Dinamo kao najveci i najuspjesniji sportski kolektiv u Hrvatskoj ima vrlo negativan tretman od strane piskarala.
    I nije stvar u kritici kao kritici.. konstruktivna kritika je uvijek dobrodosla.. ali se pise tak kao da smo u totalnom kurcu.

    Kak je neko gore napisal "hated&proud".
  • GOAT
    1.2k
    Mi smo Cavlinu poslali u Osijek da se razvije pod ipak vecim pritiskom i da stekne kakvo takvo iskustvo u Europi, a oni tamo napravili goru ekipu od Lokomotive :lol:
  • vjeko1701
    8k
    Piskarala su jedno. O njima sve najgore.

    Al pisati o HNL sirotinji koju "hranimo"? Smiješni klubovi? Crveni tepih?

    Nisu to bile nikakve metafore nego čista oholost i arogancija. Sve suprotno od ideala Dinama.
  • Jurki
    11.7k
    Al pisati o HNL sirotinji koju "hranimo"? Smiješni klubovi? Crveni tepih?vjeko1701

    Od svih tih stvari jedino je crveni tepih bio metafora.
    Spasili smo Rijeku ispadanja kupovinom njihovog škarta. Toj istoj Rijeci smo zadnjih godina poslali 3 bataljuna igraca.
    I danas kad dođemo u Rijeku, umjesto da se utakmica odigra u normalnim okolnostima.. ti isti Rijecani pljuju nase igrace, jebu im majku, spominju djecu itd.

    Osijek isto tak (Barisic, Plum - da bi godinu kasnije tog istog Barisica vratili Osijeku za dzabe), Prije koju godinu Šibenik, lani Varazdin (Brodic za 500 keka, a mogli ga dopeljat badava par mjeseci kasnije).
    Pa i one jebene tovare smo spasili kupovinom Andrijasevica.
    Ovo je samo par primjera kak smo godinama teglili i hranili klubove u Hnlu.
    Ako su cinjenice oholost i arogancija onda u redu.

    Edit: o Loksi necu napisati ni slova.. jer bi post bil fakat predugacak.
  • vjeko1701
    8k
    To je radio Mamić radi svojih interesa i/ili svoje arogancije. Bome ako su nam njegovi potezi na ponos...

    Nakačio sam se sad na tebe ali zadnjih mjeseci su stotine takvih postova iz kojih pucaju navedena oholost i arogancija.

    Borimo se za sebe, gledamo sebe. Lošiji neg se bave nama jel....mi nek se bavimo sobom. Čak i kad neke stvari objektivno stoje, gospodstvo nije na odmet. Ne radi drugih nego radi sebe. Ako gradimo bolji Dinamo, krenimo prvo od sebe samih.
  • Bosskovitz
    11.7k
    sve mi se cini da ce za kojih 10 dana krenut teski egzodus Rijeke kakav gledamo trenutno u Osijeku i da ce mnogi igraci otici debelo ispod cijene.Crni86

    Taman da uzmemo Marca da igra kad su Cordoba i Špika umorni.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.