• bbb medimurje
    3.2k
    zakaj uvijek kad je neka drama u hnlu moraju tovari biti dio toga
  • mali M
    5k
    tako je... ovisnosti su teške i za one koji su time zahvaćeni a i za cijelu njihovu okolinu. svest to na "glup je" je površno.

    njima je nakon nekog vremena svejedno hoče dobiti ili izgubiti, bitno je da se kocka i da ih pukne adrenalin, endorfin i dopamin.db-izbjeglica

    a to ti je kao što kod onih starih lokalnih pijanaca pred kioskom vidiš da se razbe već od jednog mirogojčeka ili jedne pive. ganjanju taj kratkoročni osjećaj, a ne količinu

    zakaj uvijek kad je neka drama u hnlu moraju tovari biti dio togabbb medimurje

    zato jer tako mogu sakriti/skrenuti pozornost sa svoje nesposobnosti i rezultatskog neuspjeha
  • DiddyGuela
    2k
    Tovari glume zrtvu u maniri Aleksandra Vucica. Fuj, gade mi se.
  • GaijiZG
    1.3k


    Kazes to, a onda mi ladno imamo Favbet na dresu... Kocka je zlo, najgora ovisnost, ne postoji niti jedan financijski benefit, ne postoji novostvorena vrijednost, ne postoji entertainment koji kocka pruža. Obično prebacivanje novaca iz onih sa slabom kontrolom krimosima u ruke.
  • nemapredaje
    3.2k


    :lol: :lol: :lol:
  • Mrvica
    3.9k
    Kakve legende :rofl:
  • Kepec
    5.4k
    Čitao sam malo forume, objave po mrežama i čuo razne priče iz kafića gdje se pratio Dinamo izvan Zagreba pa me potaknulo.
    Nakon gotovo svakog Dinamovog europskog uspjeha navijači drugih klubova kreću u klasične priče o slučajnoj pobjedi, klubu izgrađenom na kriminalu, ulaganja ta i ta i tako u nedogled i ništa me to ne čudi, iz jednostavnog razloga jer njihovi klubovi godinama Europu gledaju samo na tv-u.
    Da kojim slučajem Rijeka/Hajduk/Osijek uđu u grupnu fazu nečega, sumnjam da bi toliko negativno pisali i pričali o našim uspjesima, možda bi ispratili skroz neutralno, nekima bi možda i drago bilo no rijetki bi navijali protiv nas, dok ovako jednostavno svoje neuspjehe pokušavaju zacijeliti našim neuspjesima koji su na njihovu žalost, a našu sreću uglavnom uspjesi s povremenim porazima koji onda njih nahrane zadovoljstvom jer eto ni Dinamu ne ide u Europi.
  • miro
    4.4k
    Drukčija je percepcija uspjeha.
    Isto kao što npr. Bayernu prolazak grupne faze Lige prvaka nije ništa posebno, a da mi to napravimo bili bi ludi od sreće i ponosa
  • Slush
    622
    Ovo je modus operandi svakog covjeka/novinara/portala koji ne vole Dinamo.

    DinamoLP.png
  • NORTE
    11.4k
    Da kojim slučajem Rijeka/Hajduk/Osijek uđu u grupnu fazu nečega, sumnjam da bi toliko negativno pisali i pričali o našim uspjesima, možda bi ispratili skroz neutralno, nekima bi možda i drago bilo no rijetki bi navijali protiv nasKepec
    U kojoj ti zabludi živiš...
  • Kepec
    5.4k
    U kojoj ti zabludi živiš...NORTE

    Nije zabluda već zdrava logika razmišljanja. Ako tebe ide u nekoj stvari zašto bi toliko gledao onog drugog kad imaš svoje (u ovom slučaju Europu).
    Naravno da ćeš sad reć to su tovari, to su osiječani to su ovi ili oni, oni nemaju ni zdravog razuma ni logike, uvijek će htjet samo najgore Dinamu. Da, htjet će, jer nikada neće biti ni blizu Europe bar ne u skoro vrijeme. Ako za naših života ti klubovi uđu u period gdje sezonama igraju Europu pod normalno, poprati način razmišljanja, iako mišlim da nećemo imati tu priliku.

    Ovo kaj je slush stavio je savršen primjer trenutnog razmišljanja, koje bi se promjenilo da oni jednog dana igraju sa Sevillom, Qarabagom, aekom itd, koliko god to trenutno smješno zvučalo jer i je.
  • Krizy
    43.1k
    Nakon Antolića, izgleda da se i Kolinger vraća u Lokomotivu.
    Još se čeka službeno za povratke Grgića i Dolčeka u Slaven Belupo.
  • Patak
    2.9k
    Taj Kolinger je odbio poziv u U21 Hrvatske jer je htio igrati za Njemačku?!?
    Ne znam je li ikad dobio poziv u ELF?
  • immerwieder
    1.4k
    Kolinger je već (22.8.) registriran za Lokomotivu,
    Antolić mislim da još nije
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.