• FrodoJePurger
    96
    Maxsport treba otkupit prava od Arene za LP jer ovo kaj srbi rade nama je sramotno i ne znam kako još nitko nije reagirao
  • Jaro
    7.3k
    BMK za youtube isjecke - samo nek je na Areni - imam doma :D - maxsport nikad nebum imao...
  • R13S61
    214

    Zar nije službeni ime GNK Dinamo (bez Zagreb)? Tako da koliko god nam DZG bilo drago, jednostavno nema logike kada to "zg" ne predstavlja ime kluba...
    A DIN je sigurno bolje od GNK
  • FrodoJePurger
    96
    Ne treba biti maxsport, može hrt, što mi isto nije jasno kako HRVATSKA televizija ne želi platiti prava za prijenos hrvatskih klubova u ligi prvaka
  • Crni86
    3.5k
    nemaju para ko arena vrlo jednostavno. Arena jos uzima za vise zemalja u regiji, mislim da samo u sloveniji je na SK liga prvaka. Hrt nije sposoban OI prenosit, kamoli LP. Uz to nemaju ni kapacitet za prijenos, arena na 10 kanala vrti 10 tekmi, di ce HRT ili max sport to radit. Ista stvar sa EL i KL.

    Neka samo max sport rade te novce koje god imao gura na hnl nego na ligu prvaka pa da nam kroz to liga jaca.
  • Gringo
    72
    Imate sazetak utakmice na Dinamo+ aplikaciji...
  • Nino Bule
    13.4k

    Zato sto se kupuje cijela liga prvaka, a ne utakmice hr predstavnika, i zato ce uvijek skupine el/kl/cl imat specijalizirani sportski kanali koji imaju po 9 kanala i mogu prenosit sve utakmice istovremeno
  • vjeko1701
    7.9k
    Ja pretpostavljam da se dopušta da drugi kanali od nositelja prava za regiju otkupe utakmice pojedinog kluba, samo pretpostavljam da bi to naplatili toliko da bi se skoro isplatila kupiti prava za Hrvatsku i gotovo. Također je problem da je ta kupnja prava na neki period od par sezona. U tom slučaju nisi niti siguran dal će svake od tih sezone igrati neki hrvatski predstavnik.

    UEFA pak nikad neće dopuštati razdjeljivanje prava i kupnju samo jednog kluba. To jednostavno vuče za sobom previše zavrzlama, nije doprinos na koji možeš računati a bome bi bilo i upitno da li postoje neki interesi njih da poguraju pojedini klub ako znaju da iz njegove države mogu dobiti više novca za prava na njegove utakmice.
  • Krizy
    43.1k
    Pobjedom 3:0 nad Qarabagom, Dinamo je postao prvi klub u povijesti koji je postigao preko 200 golova u kvalifikacijama za Ligu prvaka.

    Dinamo je sada na 201 golu, a slijedi kijevski Dynamo s 140 golova.

    Dinamo je također jedini s 200+ bodova "osvojenih" u kvalifikacijama za Ligu prvaka (204), ponovno ispred kijevskog Dynama (144).

    Dinamo ima i najviše odigranih utakmica (107) te najviše pobjeda (60).
  • vjeko1701
    7.9k
    Važno je zvati se Dinamo :D
  • Dzgšb
    812
    To je pokazatelj takodjer dominacije Dinama u svom prvenstvu 200 golova u kvalifikacijama samo 8 grupnih liga prvaka,strašno je koja je to dominacija u prvenstvu mislim da spadamo realno u red najvećih svjetskih klubova koji dominiraju u svom prvenstvu.
  • DrawTube
    4.7k
    Dokaz koliko smo dobri a u isto vrijeme koliko je ostatak lige loš čim smo mi toliko kvalifikacija za LP odigrali umjesto da bar koji put idemo direktno
  • NORTE
    11.4k
    Je li vam draže da piše DIN ili DZG?Peškaman

    Samo je jedan DZG
    FB-IMG-1724327833881.jpg
    Screenshot-20240822-140153.png
  • Bosskovitz
    11.7k
    Meni je baš kul to da smo od svih klubova mi jedini koji smo DIN. Otprilike fora kao što svaki nogometni savez generalno ima nacionalni prefiks - Hrvatski nogometni savez - jedino se engleski zove samo The Football Association.

    Tako i ovo, svaki drugi ima grad da se zna od kud su, jedino smo mi the Dinamo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.