• Nogo
    3.6k

    Možda sada Neur može u hajduk pošto ga stalno zazivaju a i po godinama je taman za njih.

  • Hectorharatti
    48
    Ter Stegen otvara sampanjac. A ima bar dva turnia kao broj 1.
  • Miro Vugrinec
    4.7k
    Nakon Ante Crnca koji bi trebao sutra bit službeno predstavljen u Norwichu, saznao sam da bi Roko Šimić trebao put Sunderlanda također ekipe iz championshipa
  • Georg Koch
    4.5k
    steta, steta.
    Steta i zbog nas, volio bi ga vidjeti sada kad trazimo 3.spicu.
    A steta i zbog njega, kako los odabir lige Boze...
  • Jurki
    11.7k
    ako nije dobar za Salzburg.. koji ga je forsiral cijelu proslu sezonu.. onda nije dobar ni za nas.
    Dati 2-3 milje za trecu špicu je ludorija malo jaca.. a i siguran sam da se nebi zadovoljil sa statusom trece spice.
    Placu bi sigurno htel jacu.. a kaj bi mi dobili to je jako diskutabilno.
  • Nino Bule
    13.4k
    Basthuayi show
  • hardek
    2.8k
    Ne znam jel Sunderland ima još onaj svoj Netflix serijal Sunderland til I die, možda Roko ima ambicije u glumačkom svijetu
  • jedan u nizu
    8.2k
    https://www.index.hr/mobile/sport/clanak/himna-lige-prvaka-je-promijenjena-fanovi-ogorceni-nogomet-je-sad-sluzbeno-mrtav/2592428.aspx


    Nisam primjetio na prvu.
    Nije puno izmjenjena, melodija samo i ritam, tekst je ostao isti.
    Naravno da sam kao i svi uvijek sentimentalan prema svim starijim originalnim stvarima na koje smo navikli, pa nisam veliki fan ove promjene, ali nije neka velika stvar.
  • nemapredaje
    3.2k


    Primjetio sam na brendiranju oko stadiona da također više nisu stilizirane zvijezde u prvom planu, ali su zato lopte bile stare klasične s crnim zvijezdama.

    Ne znam jel je to samo za playoff, ili će biti takve i u nastavku?
  • Georg Koch
    4.5k
    ako nije dobar za Salzburg.. koji ga je forsiral cijelu proslu sezonu.. onda nije dobar ni za nas.Jurki

    Ovo su mi generalno najgluplji komentari inace - ako nije bio dobar za njih, onda nije dobar ni za nas.
    RPG koji je zvijer, bekčina, kojem se svi divimo i cudimo kako je moguce da onakav igrac moze zavrsiti kod nas je par sezona seljakan po posudbama (od 2020. Brest, Strasbourg, Espanyol, Nantes - i nigdje se nije naigrao.)
    Kako je kod nas ispao nemoguci boom igrac?
    Glupo je to generalizirati. I mogu ti navesti jos x primjera.
    Simic u RBS nije uspio, no to ne znaci da kod nas ne bi.
    Kao sto ni ne garantira da bi, logicno.
  • Jurki
    11.7k
    Roku je dano milijardu prilika prosle sezone.. jbg
    RPG je susta suprotnost.. bil standardan do dolaska novog trenera.. koji ga je posjeo na tribinu.
    Poanta mog upisa je da Roko ne vrijedi toga kaj bi RBS trazio za njega, njegove place pa i statusa u momcadi.
    Rbs ga nama sigurno nebi poklonil za dzaba, znaci racunaj 2-3 milje eura, njegova placa i status u ekipi.
    Petko je br.1.. znaci moras nepravedno degradirati Kulena.
  • Georg Koch
    4.5k

    Gledajuc tako, RPG se nije nametnuo ni u jednom od 4 navedena kluba gdje je seljakan na posudbe.
    Isto malo za zapitati se? Nije do jednog trenera brate nego do 4 kluba.
    Kazem, on je samo jedan primjer toga "Ako nije valjao njima, sta ce nama"
    Simicu ugovor istjece na ljeto, od 01.01.se moze potpisati na free, cijena bi mu bila okej (okej nama, pogotovo udjemo li u LP i cifru koja nam je sigurna, a ocekujemo da cemo uci.)
    A sad sto se tice toga degradirati Kulena, to nam stoji koga god da dovedemo, a dovest cemo.
    Bio to Roko/onaj mali iz Svicarske lige/netko 3.
    Tu ce se svakako stvoriti guzva izmedju napadaca i netko od njih 3 koja cemo imati ce biti dijelom nezadovoljan.
    Ali na njima je da pokazu kako su bolji od konkurencije, zdrava konkurencija je uvijek super, a na treneru da izabere najbolje vedete za odredjene zadatke, i kroz dugu sezonu (cca 50+ utakmica) rasporedi to kako treba.
    U suprotnom ne trebamo nikoga dovoditi ako cemo govoriti o uvrijedjenim primadonama, nego davati minute malom Cutuku primjerice.
  • Jurki
    11.7k
    velim da nema smisla davati 2-3 milje eura za backup špicu.
    Nebitno zvao se on Roko, Marko ili Ivo.
    Otisel je u Englesku pa time ni ova rasprava vise nema smisla.
    Kaj se malog Ćutuka tice.. svi u klubu se kunu u njegov talent.. pa dajte onda decka pridruzite prvoj ekipi.
    Nakon kaj smo otpisali Barisica, Koscevic je zapeo negdje, s Ćutukom se nebi smjelo napraviti isto.
  • Patak
    2.9k
    Prije njih Roko Baturina, Leon Šipoš, Ante Crnac, Lenny Ilečić...Ne bi svi možda uspjeli ali im se mogla dati koja prilika..
  • dinamozivivjecno
    1.9k
    nova himna malo podsjeca na onu staru ligu prvaka krajem 90-ih, po meni odlicna promjena.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.