• SjevernaStrana
    1.8k
    Provokacija uspješna, penal promašen.
  • jedan u nizu
    8.2k
    Romano javlja da je Barcelona konačno registrirala Olma.

    Nestprljivo očekujemo njegove golove i asistencije u novom klubu :cheer:
  • dzis
    807
    Neznam koliko je istine ali spanjolci prenose da saudijci nude Viniju milijardu i realu 500milja za transfer. Nema to veze sa nicime vise.

    Ali da sam Real prihvacam to obje rucke. Nije da su klub kojemu trebaju pare ali 500 milja …
  • Doktor Kunić
    3.4k
    Ali da sam Real prihvacam to obje rucke. Nije da su klub kojemu trebaju pare ali 500 milja …dzis

    Kad bi oni dobili tu lovu nogomet bi otišao ponovo u još veću vražju mater isto kao i nakon transfera Neymara u pariz.
  • Crusades1986
    11.9k
    Vuskovic izbacen iz nogometa do 2026.
  • Facke
    3.6k
    Normalne da svabi nebudu priznali gresku v njihovem sistemu. To kaj se oko Vuskovica dogadale je teska sramota. Muljale se od pocetka. Zal mi decka el je ztrva svabskuga sistema. Kad se zna da se proba drzala v privatnem fizideru itd.
  • Captain America
    17.6k
    Sramotna odluka. Stoka se iživljava na mladom Hrvatu koji igra u 2. ligi jer je na takvima najlakše pokazati mišiće.
  • Efes Pilsen
    8.3k
    A Janniku samo sto nisu popusili :lol: Amere iz NBA niko ne smije testirat.. Ne znam jel su novinari o ovome izvjestavali previse subjektivno, al po onome sto sam procitao presuda je apsurdna.
  • Jaro
    7.3k
    Normalne da svabi nebudu priznali gresku v njihovem sistemuFacke

    CAS nije njemačka institucija...
  • GaijiZG
    1.3k
    Iživljavanje velikih nad malima, sramota. CAS nije njemacka institucija ali nije ni savrsen sud. Ko zna čija su mišljenja odbacili, čija uzeli u obzir, isto i s dokazima. Njemci su znali da su sjebali i zato su mu ponudili godinu dana neigranja, samo da prizna. Čime bi se oprali svoje sramote, al bi Vuskovica to zauvijek obiljezilo. On je tu moralni pobjednik, ali mu je karijera uništena.

    Baš mi žao dečka. Možda bi naši vrli "senatori" u repki trebali bit glasniji oko ovog slučaja.
  • Krizy
    43.1k
    Chelsea kupio golmana Genka za 20M €.
    Osim njega, imaju još Sancheza (plaćen 23M prije godinu dana), Kepu (vratio se s posudbe iz Reala), Petrovića (platili ga 16M prije godinu dana), Jørgensena (platili ga 24.5M prije mjesec dana).

    U kadru imaju 39 igrača.
  • IstinaZaDinamo
    2k


    Imaju i Bettinellija i Bergstroma u kadru plus Sloninu i Beacha na posudbama :lol:
  • Jaro
    7.3k
    koji kaos od kluba je to od dolaska ovog kauboja...
  • Captain America
    17.6k
    Kepu (vratio se s posudbe iz Reala),Krizy

    Poslali su ga u Bournemouth.

    U kadru imaju 39 igrača.Krizy

    Najavljuju egzodus 14 igrača do kraja prijelaznog roka...

    koji kaos od kluba je to od dolaska ovog kauboja...Jaro

    Žalosno je što je taj dibidus uspio uništiti nakon što je Abramovič 20 godina dizao klub iz ponora i do 2 LP.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.