• marcio amoroso
    36.4k
    Neki stvarno nemaju baš nikakav smisao za realnost. Dođe ti ponuda za Sučića od 7, 8, 9 milijuna, ti to odbiješ i 2 tjedna nakon toga dovedeš igrača da bi taj isti Sučić sjedio na klupi?

    Nemojte biti smiješni. U veznom redu smo pokriveni itekako dovoljno i sa dobrim rotacijama možemo igrati na tri fronte. Protiv Citya ili tih klubova koje spominjete smo slabiji i da dođe netko 10 puta bolji od Romaa.
  • Nino Bule
    13.4k
    Ja sam davno naučio da nema besplatnog ručka. Vidim da ovdje dosta ljudi još nije.The Undertaker

    Mmae je sve samo je besplatan, pricalo se da je dobio 850 tisuca na ruke samo za potpis tako da ti je prica opet poprilicno glupa
  • Mlađi referent
    12.3k
    Ako nam treba motorika i agresija, onda na teren šaljemo Roga i Kačavendu

    Klub našeg proračuna ne može imat savršen kadar i da dovedemo tu šesticu, osmicu… što li već se traži, onda bi opet našli poziciju koja nam ‘šteka’ i tvrdilo bi da nas to dijeli od elite.

    S obzirom da će se očito kombinirat formacije, dovest tog trećeg napadača i sve je top.
  • The Undertaker
    5.1k
    Nama nasušno nedostaje zamjena za Mišića i Romao to može biti. Sučić, ako ga ne prodamo sada, prodati ćemo ga sljedeće godine. A i Rog je tu samo do zime, kako sada stvari stoje.
    Naravno da je ovo sve bazirano na jednoj utakmici i ima dosta drugih uvjeta ali, po meni, takav igrač nam treba ili će nam uskoro trebati i šteta je ne probati ga dovesti.
  • Jos-Optimus
    2.1k
    Prejeftin je, mora biti neka kvaka. Ne postoji besplatan ručak, nedavno sam čuo tu mudrost i mislim da ju trebamo poslušati.
  • Jurki
    11.6k
    Misic mora izgurati ovu sezonu kak god.. a do sljedece pripremiti malog Pavica za jos jacu rolu u udarnom sastavu.
    Imamo dovoljno igraca da se to zgura.
    Za ligu prvaka iovak ti niti jedan igrac naseg cjenovnog ranga nemre garantirati apsolutno nista.
  • The Undertaker
    5.1k
    Eto vidiš, znači da smo platili neku "odštetu" za njega odnosno premiju za potpis. To mi ima više smisla i to je, dijelom, i odgovor na moje pitanje.
  • Chempers
    115
    To što nemre garantirati nije razlog da se ne ojača momčad koja uđe u LP i koja bi potencijalno mogla onda skupiti više bodova i sve jos visestruko naplatiti. Logikom nije garantirano ne moramo ni izlaziti u Europu i za hnl nam ne trebaju ni Baturina ni Sucic. Valjda bi sportski klub trebao napraviti sve što je u njegovoj moći za što bolji rezultat.

    Visimo u vezi i Mišić već duže vremena nije igrač za ovu razinu, ne samo da je kronično spor nego i iznimno sklon kiksevima iz vedra neba. Nasusno je potreban još jedan igrač tu.
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    Pavica se spominje konstantno Ali jos minute nije dobio kako se sjecam. A bilo je prilika . E sad... Mozda bi bilo bolje pustiti ga negdje gdje ce skupljat ozbiljno minutazu. Sad kod nas tesko da ce je dobit. Ovdje ne govorim o par minuta tu i tamo. Ako je talenat kakvim ga ljudi kojima vjerujem ovdje smatraju,ljudima koji su ga gledali bezbroj puta onda je najbolje da negdje igra. Da mu ne propadne sezona
  • Jurki
    11.6k
    gle jbg imamo dvije opcije.. u tom slucaju.. ili ostanak Misica.. i ne dovođenje nikoga.. ili prodaja Misica pa dopeljati novog veznjaka.
    Ostanak Misica i dovođenje novog veznjaka mi najmanje ima logike i smisla.
  • The Undertaker
    5.1k
    Ušao je protiv Istre na kraju. Sad protiv Gorice bi, po meni, trebao krenuti od početka. Možemo riskirati a Mišića treba sačuvati za uzvrat.
  • Dani Olmić
    222
    Stvarno ne znam sta vi vidite tolko u tom „bolesnom“ veznom redu… pa to nam je najslabija karika bila protiv jednog Qarabaga, haha… Ko kaze da bi nas „samo“ City izdominirao… Protiv ekipa poput Benfice, Napolija, Salzburga, itd. bi to isto tako izgledalo, ako ne i jos gore… Pa jedan Qarabag nas je izdominirao a oni su na donjem rubu 4.bubnja, ako uopce ikad updanu, ma da su ozbiljna ekipa

    Po meni veza nije postojala protiv njih, pogotovo prema nazad, trebamo tu jednog prljavog kalibra koji ce napravit kilometre i kilometre a uz to „zajebavat“ protivnike
  • nemapredaje
    3.2k


    Ti si počeo raspravu s tezom kako ti je nevjerojatno da je Ferencvaroš pustio igrača besplatno.

    A činjenica je i dalje da Ferencvaroš nije ništa dobio.

    Tako da nisi dobio (barem tebi valjani) odgovor na to pitanje :lol:
  • Laugreano
    2.5k
    Donaruma je presao besplatno u psg. Mora da je golman sumnjivih kvaliteta.
  • The Undertaker
    5.1k
    Točno. Isplivat će i to, prije ili kasnije.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions