• NORTE
    11.4k
    Ako dobijemo Qarabaga očekujem na Gorici 24.8. više od 15 tisuća ljudi.NORTE

    IDEMO PURGERI!

    Očekujem otvaranje gornje etaže zapada.

    Ovu subotu navečer će ogroman dio ljudi već bit u Zagrebu, za razliku od Šibenika 16.8.
  • Hnlovac
    1k
    Zna neko kak se zove onaj program koji mjeri snagu klubova bazirano na vise parametara i to prikaze kao graf tokom vremena?

    Zvoni mi u glavi nešto eol eod ali nije to
  • Felip
    174
    Jel to nešto novo da će se prije otvarati ZG nego SG?
  • NORTE
    11.4k
    Gledam sad snimku tekme na arenasport i vidim da nam gore umjesto kratice DZG koju godinama imamo sad piše GNK. :roll:
    Doslovno prefiks, a ne ime našeg kluba (i grada).
    Ne znam kako ni zašto, ali nadam se da će nam se vratit naše dzg što i jesmo.


    Jel to nešto novo da će se prije otvarati ZG nego SG?Felip
    Koliko znam tako bi trebalo bit, ali gotovo uvijek prvi se rasproda sjever dolje zadnjih par godina.
  • Borovljanin
    74

    Ja bi kraticu DIN. Postoji samo jedan Dinamo
  • NORTE
    11.4k
    Ja bi kraticu DIN. Postoji samo jedan DinamoBorovljanin

    Ne bih ništa mijenjao, DZG mi je daleko najbolje, savršeno je i svatko zna na kog se to odnosi.
    Dinama ima puno po istočnoj europi i skoro svi redovno igraju Europu. Kijev, Minsk, Batumi, ...

    Hoxha je digao formu zadnje vrijeme, ali previše solira i donosi skroz krive odluke.
    Mislim da ga treba nagradit klupom i priliku dat drugom igraču.
    Doduše, sad slijedi Baku, a tamo bi on mogao biti ključan.

    Upamtimo svi prezime Nyberg, švedski sudac.
    Nikad u životu nisam vidio da netko toliko sudi na štetu dinama, cijelu tekmu, na našem terenu, u korist nekakvih Azera, nadrealno.
    Nikad nisam gledao ko nam sudi i nikad me to nije bilo briga, tako će bit i dalje, ali ovog ću upamtit.

    Svejedno smo ih dobili 3:0.

    Što se tiče uzvrata ključno će biti da naši defenzivci ne naprave ni jednu veliku pogrešku.
    Bunker, čvrsta sredina, kontrola lopte tj. posjed i kontre.
    Neka nas ime tog kluba ne zavara, vidjeli smo da je ta igra bila u rangu nekog dobrog kluba iz liga petice.
  • Marc
    61
    sudac onih 6 minuta nadoknade u prvom poluvremenu je nezz.. di je to izvukao i navukao
  • Sajla
    5k
    gol, ozljeda i zamjena Rileta, a 4 minute su krpali Azera na terenu nakon što ga je Mmaee faulirao. i ako se ne varam, to je bio jedini put da je nakon ulaska liječnika sudac igrača poslao van. ali i pustio ga u igru nakon 2 sekunde.
    zar nije neko pravilo da kod intervencije liječnika na terenu igrač mora izaći van? u principu smo mi trebali igrati 3 minute s igračem više dok se ovog krpalo, a nadoknada biti upola kraća.
  • ZgDLions
    395
    Očekujem otvaranje gornje etaže zapada.

    Ono, ja riskiram da pada kiša, volim da dobro igramo i pobijedimo, volim da zabijemo puno golova i ako to sve ne bude meni se ne isplati dati lovu za tekmu.
    Ko će to meni sve garantirati, mislim da klub neće.
    Klubu se ne isplati otvarati zg jer treba barem 2k ljudi da se pokrije.
    Gledaj, ja riskiram ići mokar doma ko nakon Istre, ko zna da li bumo sve tekme dobili na kojima budem, moram riskirati i lovu priložiti.
    Može i klub probat animirat ljude da krenu u većem broju i otvorit zg, a ne sve natiskati dolje, pa ljudi lagano po stepenicama gledaju tekmu i gužvaju se.
    Meni je to veća prevara od love koliko košta karta.
    Ak imamo samo dvije tribine, daj nam barem da biramo.
    Pravda za zapadnogorštake kad već nema istoka.
  • emilperska
    5.4k
    Malo me "strah" Gorice u sub.
    Mi moramo (sve drugo nema smisla) izrotirati barem 8 do 9 igraca, a ovi ce igrat teski bunker.
    Nije da ce eventualni x bit smak svijeta, ali treba gurat 100 % u HNL dokle god ide jer bi jesen mogla bit zajebana posto je prilicno izvjesno da cemo 8 ligaskih kola imat 2 tekme tjedno, a ovi svi HNL nobelovci jednu. Koliko god da imas sirok kadar, osjetit ce se. Zato sad treba imat maksimalan ucinak..
  • Neki tip
    21.3k
    Većina vas zna što mislim o Olivarijevom novinarskom stilu, o njegovim nemaštovitim, promašenim, neugodnim ili samo glupim usporedbama, metaforama i alegorijama, o idiotskim nazivima poput "El Croatico", o "milijunčekima" i obaveznom "dobro zvuči, zar ne?".

    Čovjek nažalost ne zna pisati, nema duha, tragično je neinventivan. Međutim, ono što posebno boli je ponavljanje vlastitih blentavih stilskih figura. Pa jbt i da su uspjele, koji kurac ih ponavljaš, nisu ponovno nove, smisli nešto, a pogotovo kad su i prvi put bile imbecilne..

    Da vas ne držim u neizvjesnosti, evo što je ponovno upotrijebio:

    20240821-184650.jpg

    Da quatro stagione kao metafora za 4. gol??

    4 godišnja doba??

    Baturina je imao vremena za postići, dakle, četvrto godišnje doba?

    Mislio si na pizzu, ok, gdje je i tu bilo kakva poveznica?

    Predlažem još par mogućnosti, kao i prošli put s usporedbama:

    - Baturina je mogao zabiti 4. jahača apokalipse
    - Baturina je mogao zabiti Four four two
    - Baturina je mogao zabiti 4. asa (ima više smisla nego išta njegovo)
    - Baturina je mogao zabiti 4. kut kuće
    - Baturina je mogao zabiti 4. kotač
    - Baturina je mogao zabiti four corners of the world

    A samo sam u miru htio pročitati Sportske.
  • Dzoni
    616

    Kad bi netko vidio tko nije previše upoznat s Dinamom kraticu gnk, pomislio bi da genk igra. Još oba kluba imaju plave dresove.
    Totalno bezveze ova promjena kratice u tv prijenosima
  • Pop corn
    8.1k
    Kad bi netko vidio tko nije previše upoznat s Dinamom kraticu gnk, pomislio bi da genk igra. Još oba kluba imaju plave dresove.
    Totalno bezveze ova promjena kratice u tv prijenosima
    Dzoni

    Poslala se molba da se promijeni u DIN i objasnilo značenje kratice GNK
  • veselko tenžera
    2.1k
    Bravo!

    Fore radi, pošaljite im link na Zonu, na onu temu Dinamo - Građanski ili ipak ne? uz komentar da će im stvari biti jasnije, samo nek aktiviraju Google translate :smile:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.