• San Lorenzo
    15.4k
    Nije baš uvijek bilo popularno reći da je Kuler bolji od Miereza, ali eto nas, tu smo, Kule se dokazao valjda i zadnjim skepticima.
  • Doktor Kunić
    3.4k
    Mislim da ovaj momak zadaje jake glavobolje daliću. Kule dragi zbog tebe će mu kosa sa glave otpasti. Polako kucaš na vrata repke ako ovo đubre neće ignorirati Dinamove igrače koji igraju ligu prvaka!
  • Krizy
    43.1k

    Tako je, baš mi je drago zbog njega :love:
  • Paggini
    19.6k
    Teški Kulaand :cool:
  • austrijanac
    4k
    Napisao sam već u drugoj temi, ali...
    Tvoj stari, igrao samnom nešto kratko, bez obzira na 20ak godine razlike, i bio je vrsni sportaš, igrao prvu ligu i uvijek imao najveću glavu na terenu (radi toga su ga zajebavali gdje god su stigli a on se smijao).


    No Kule, ti osim najveće glave, sigurno imaš najveće srce na terenu. Bez premca.

    I buraz ti je bio talent, dobar stoper u klincima, no tvoja želja je pojela to sve. I to preko Poljske i Italije i Kranjče i svugdje.

    Svaka čast Kule.
  • quizzy86
    61
    koliko mi je drago zbog ovog decka, hvala Bogu da mu se vratilo zbog svih promasaja, svih uvreda i omalovazavanja.. bravo Kuleeee majstoreeeee
  • Keyser Soze
    10k
    Obožavam ovog čovjeka.
  • Nogo
    3.6k
    20240821-005715.jpg

    Mierez who?!
    Bravo Kule! Tvoja energija, žar za pobjedom i radna etika je na vrhuncu!
    Zaslužuješ ovo kao nitko! :fire:
  • NitkoBitan
    17k
    Maric i sportski sektor ce bit na mukama. Vjerujem da se cilja na dovodenje ozbiljnog napadaca, a da ga jbs nemres Kuleta trenutno stavit kao 3. spicu.
  • Omake
    2.5k
    Recikliram fore od OKC Thunder

    V1SOU6a.jpeg
  • Dinaminjo
    929
    Samo treba pogledati kako je covjek utrcao u travnjak kada je usao.

    Sve jasno
  • NKDZ86
    1.4k
    Kule tvoj dres nabavit je moj sljedeći zadatak, legendo, samo tako!
  • hardek
    2.8k
    Svaki put kad Kule zabije kroz glavu mi prođe situacija iz prošle sezone u Kupu, mislim da se igralo protiv Ponikvi kada mu se sa tribina podrugljivo vikalo chu-chu. Teška renesansa Sandra Kulenovića
  • Jaro
    7.3k
    ne, to je bilo kolo iza proziv onih Slavonaca nekih...
  • Zagi
    7.6k
    Oriolik?
    Ne, ne , Ponikve su bile chu chu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.