• Krizy
    43.1k
    Gledajući posljednjih 20 sezona, Kulenović je peti igrač Dinama s pet golova nakon prva četiri kola.

    Armin Hodžić - 5 golova (188') - 2015./16.
    Duje Čop - 5 golova (205') - 2014./15.
    Kulenović - 5 golova (279') - 2024./25.
    Eduardo da Silva - 5 golova (360') - 2006./07.
    Mario Mandžukić - 5 golova (360') - 2009./10.

    HNL rekorder u istome razdoblju je Andrej Kramarić (Rijeka - 2014./15.) s 7 golova u 343'.
  • Patak
    2.9k
    Treba ga zvati sad odmah u repku, bez predpoziva. Mašina. I ne znam jeste li primjetili repertoar golova mu se povećao, samopouzdanje mu je na vrhuncu. Ako su se mogli isprobati Beljo i Musa može i Kule dobiti priliku koju neće ispustiti.
  • cron1ck
    1.7k
    Izgleda da Valentina dobro utječe na njega :lol:
  • Mrvica
    3.9k
    Nikad dosta hvalit Kulenovića, dečko je ove sezone ubojica! Najiskrenije se nadam da će ove godine pokupit i titulu najboljeg strijelca, kako je počeo itekako bi mogao! Svaka čast, neizmjerno mi je drago da mu se sve ovo događa. :strong:
  • Ludovic IX
    7.2k
    Kad smo ga otkupili/vratili iz legie za 1,5 milja, prvi sam pomislio da je opet pranje para. Bio u vsgonu onih koji su se čuditi što nije pristao otići u forrest da nešto i zaradimo na njemu.

    Ali sve nas je razuvjerio. Ne mislim ja sad da će on bit igrač za 10-15-20 miliona ali je upravo ono što nam sad treba.
  • miro
    4.4k
    On ako ovako nastavi, mi ćemo na proljeće odbijat ponude Leedsa, Evertona i sličnih
  • Patak
    2.9k
    S 2-3 gola u LP i isto toliko u reprezentaciji i 20-25 golova u HNLu što je sve realno na kraju sezone će vrijediti 20M.
  • Crusades1986
    11.9k
    Šteta za onaj udarac nakon dodavanja Vrbančića da nije bolje puknuo pa da upiše i hattrick... al i ovako je :fire:
  • gledatelj
    549
    Teško da će ikad vrijedit 20 mil niti treba, ali nama zlata vrijedi
  • blubach
    233
    Možda nepopularno, al ne bih volio da u ovom trenutku Kule ide u repku.
    Dalić u ovom trenutku ne zna ko pije, ko plaća jer zove svakakve igrače i ne zna se ko je prvi, ko zadnji napadač. Znam da je s jedne strane to i šansa Kuletu, al s druge totalan kaos pa je moguće da će sve to poprilično loše izgledat (nadam se da sam u krivu) i da možda neće dočekat sljedeći SP na klupi kao izbornik, a Kuletu bi bezveze palo samopouzdanje u takvoj atmosferi.
    Neka njemu fokus kod nas i neka trpa, tam odigra jednu lošiju utakmicu i bit će svakakva pljuvačina koja mu je u ovom trenutku nepotrebna.
  • Patak
    2.9k
    Ne bi Kuletu palo samopouzdanje. Ako mu nije palo kad su mu se smijali po selima neće nikad. Kad zafrlji jedan dva u repki može mu samo narast samopouzdanje.
  • Brusa
    1.5k
    da se nadovežem na kolegu @Patak (koji je inače oduvijek vjerovao u Kuleta :strong: prođite malo ovu temu od početka ako vam se da ) Kule je prvi gol za dinamo zabio u svojoj 33. utakmici (ako sam dobro zapamtio i ako ovi koji su to pisali su dobro napisali) ,tako da nema šanse da bi njemu samopouzdanje pala ako ne bi zabio 1-2 tekme.
    A ako ga pozovu u repku , ako u debiju dobije više od 10 min, Kule zabija gol :razz:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.