• The Undertaker
    5.1k
    Nište ne dirati. Dobro je ovako. Korisnička iskustva su jako pozitivna što se vidi iz današnjih postova a i posjeta je razvalila. Ta prokleta razmažena zagrebačka publika je za sve kriva.

    Imamo prvog rozacvikaša a bit će ih još.
  • recikaj86
    352
    @Liks90 radno vrijeme ti je počelo, dominiraj ovom temom kako ti znaš najbolje :cool:
  • Paggini
    19.6k


    Sve osim rasprodanog stadiona je očito neuspjeh uprave... Da, ok.
  • The Undertaker
    5.1k
    Krivo je vrijeme, stadion i razmažena zagrebačka publika.
  • Laugreano
    2.5k
    Istina, trebalo je staviti za kunu
    edit: zapravo za0.13€
  • ShanKu
    733
    Priznam, jedini problem s cijenom je sjever gore... Sjever gore je jako nezahvalna tribina, i ne vrijedi 30€ nikako. 10 za članove - 20€ za ne članove
  • Paggini
    19.6k
    Krivo je vrijeme, stadion i razmažena zagrebačka publika.The Undertaker

    14 000 ljudi protiv Qarabaga s višim cijenama je uspjeh. Osobno bih korigirao SG, ali sad tu pričati kao u retorici EVO VAM NA JESMO VAM REKLI SVI DA JE PREVIŠE kao da je na stadionu bilo 7000, a ne 14000 službeno, a neslužbeno 2-2.5 tisuće više je smiješno.

    Ne želim ovdje spominjati tovare, ali imali su iste cijene za onu seosku ekipu Ružomberoka i nisam ih čuo da cvile kao veliki podržavatelji Dinama na ovom forumu.
  • Keyser Soze
    10k
    Ne želim ovdje spominjati tovare, ali imali su iste cijene za onu seosku ekipu Ružomberoka i nisam ih čuo da cvile kao veliki podržavatelji Dinama na ovom forumu.Paggini

    Ja se ne bi uspoređivao s njima kad imaju 20 tisuća pretplatnika, meni su ok cijene i mislim da je samo stvar navike, morat će se ljudi pomirit s tim da više nema za dž na Dinamo.
  • Papastrumf
    12.2k
    Jedna utakmica sigurno nije dovoljna da bi se moglo sa sigurnošću znati uzrok lošije posjete.

    Moje osobno mišljenje je da je sjever gore svakako preskup i da mora biti najjeftinija tribina na stadionu. Također, mislim da je i tribina zapad dolje trebala biti nešto jeftinija za PO.
  • Paggini
    19.6k
    Ja se ne bi uspoređivao s njima kad imaju 20 tisuća pretplatnikaKeyser Soze

    Zato kažem, ne želim ih spominjati, ali ovo cviljenje je otišlo u nebesa. Sad bi se klub vječno trebao prilagođavati tim "običnim" navijačima, kao da smo mi koji idemo na sve tekme neka uzvišena kasta jebote.

    Dvadeset godina je bilo "šta može meni Dinamo dati" a vrijeme je da se to okrene na "šta ja mogu dati Dinamu".

    Pa jebemu mater, nije problem okrenuti rundu za 50 eura u gradu, ali je problem što ova divlja krvopijska uprava diže cijene da "običan" navijač Dinama ne može na tekmu, ali on stvarno voli Dinamo jako, ali ne može na tekmu jer je sve jako skupo. Ali stvarno voli Dinamo...
  • criticus
    2.2k
    Teško je donosit neki zaključak nakon samo jedne utakmice, zato sam i pisao da posjeta neće bit isključivi pokazatelj ali,...

    Subjektivni dojam mi je da je bilo ljudima malo preskupo i da zato nije rasprodan zapad, a za SG se praktički svi slažemo otpočetka da je bilo skupo. Da bilo je više ljudi od te službene brojke sigurno, al bilo je i na Bodo-u prije 2 godine sigurno u sličnom omjeru. Da bio je neki pljusak u prvom poluvremenu, ali nemaš krov ko ti je kriv.

    Zašto mi je dojam da je malo preskupo? Da je bila ista posjeta s istom cijenom prije 2 godine rekao bi da nije cijena. Ali nakon što se publika vratila u velikom broju na stadion, rekao bi da ova brojka nije dostojna tom renomeu, a pogotovo nekom renomeu Dinama di ga mi svi vidimo (prosjek 30k :lol: ). Nažalost nije nam dostupan paralelni svemir u kojem bi cijena bila dosta niža pa da vidimo kako bi bilo. Ali definitivno je na upravi kluba da uzme dostupne podatke, nek napravi anketu među članovima ako nije dosta podataka i odluči što dalje. Mislim da svi želimo vidit pun stadion, ali i jak i financijski stabilan Dinamo. Bez obzira što neki likuju jer je bilo manje ljudi od očekivanog :wink:. A na upravi je da donosi odluke za koje su postavljeni da ih donose.
  • Dinaminjo
    929
    To sto je netko bio na utakmici ne znaci da mu nije bilo skupo. Neceg se odrekao i to treba postivati, a ne cijediti.
  • Simpatizer
    270
    Ja sam svoje mišljenje vezano uz cijene dao (minimalno 5-10€ previše), ali meni jedan argument nije jasan

    A to je da je sve ostalo poskupilo, pa zašto ne bi dao za ulaznice više, nešto u stilu onih natpisa parking danas dođe 9€, pizza 15€, koncerti prijovićke itd itd

    Pa upravo zato što je sve poskupilo ne znači da bi mi sad svi sa zadovoljstvom trebali plaćati 120% veće cijene nego 2022 za ulaznice

    Upravo zato što sve košta više, manja je šansa da će netko imat love za skuplje ulaznice, a i da ima, manja je šansa da će platit jer je sve ostalo poskupilo i zna koliko mu je svaki euro bitan

    Bolji argument bi bio da je sve ostalo jeftino pa zašto si škrt, a ovako mi nema smisla spominjati ostale cijene koje su skupe i to koristit kao opravdanje za poskupljenje ulaznica

    To govorim kao netko tko je ovdje poslao dokaz da sam minimalno 30€ na ulaznice potrošio ove sezone
  • Direktor
    66
    Nakon jučerašnje tekme ziher je nekim ljudima i žao kaj nisu dali malo više love i kupili kartu.

    I ak će dinamo dobro igrat takvih će bit sve više i popunit će se stadion bez obzira na cijene.

    Malo će se ljudi stisnut, popit cugu manje, dofurat par gableca od doma i moći će si priuštit kartu.

    A ak nemaš love za otić na Ligu prvaka uvijek imaš za HNL.

    I tak se veseliš golovima i protiv Liverpoola i Gorice
  • Bumtres
    43
    Ima prostora za članove spustit sjever gore za 5 eura. Jer je ta tribina pokora.
    Ostalo je ok.

    Al komunikacija koja po tom pitanju vlada od "navijača" dinama na ovom forumu je zabrinjavajuća.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.