• rioda
    4.8k


    Meni nije jer je bila gužva, doslovno. Nisam ni uspio mobitel približiti skeneru, već je zaštitar očitao svoj barkod.

    Ne znam je li sa zaštitarima iskomunicirana važnost skeniranja karata, ali imam dojam da oni sve to odrađuju preko one stvari. Nebi bilo loše i da netko iz kluba malo nadgleda takve stvari

    Recimo na Istri su se pobrali s ulaza odmah na početku utakmice i svi koji su ulazili nakon toga nisu imali gdje skenirati ulaznice
  • FrenchMontana
    625
    Moze li netko iz kluba reagirati na ovaj bezobrazluk Arene Sport da kao nositelji prava prijenosa ne stavljaju sazetke, a kamoli kratke isjecke s Dinamovih utakmica na YT?

    Tu se skupi po vise stotina tisuca pregleda, dakle uvijek dobra stvar za klub.

    Ovaj srpski jal je ocigledan, a mi samo sutimo.
  • ivanzg
    129


    Da, blizu daleko svi kutevi isprobani ali ništa od toga. Nakon toga sam ušao na poguranac sa nekim tko je imao printanu kartu i redar me pustio jer je vidio da mi neće očitat godišnju.
  • Tundra
    691
    Najveći problem oko ulaska je s nezainteresiranim i needuciraim zaštitarima. Čim se krenu stvarat gužve oni se totalno uzjebu i ne pomognu u rješavanju situacije nego dodatno zakompliciraju.
  • CISCO
    179
    Kada će se proširiti izbor piva?

    Ona žuta tekućina u kojoj su oprane čarape se ne može nazvati pivom.

    Tomislav prejak, a ovo splačina.
  • Olmic
    3.6k
    nakon pet piva je odlicna, probaj drugi put :)
  • KrunoPesca
    57

    Isto se i meni dogodilo. Sa svih kuteva sam pokušao očitati i nisam uspio i na kraju prošao pored redara. Kada sam zatražio redara jel imaju skener da mi očitaju kartu , redar me u čudu gledao o čemu pričam i kaj sada hoću kad sam ušao na stadion. Bezveze će ispasti da neću skupiti dovoljan broj utakmica radi neorganiziranosti, gužve i šlamperaja. Mislim da nas ima dosta koji smo u ovih 3 tekme popušili.
  • Sljeme
    2.4k
    ista stvar i meni protiv Šibenika.

    Moj prijedlog je da se postavi osoba s ručnim čitačem koja bi u slučaju problema s kentaurima očitala kartu ljudima ili da se uklone kentauri i svakome se ručno očita karta. Napravi se uski prolaz i nemreš nutra dok ti barkod nije učitan.
  • M94
    1.2k
    Ja sam uspio do sad svaki put, prosli put iz daleka sad je i izbliza ucitalo godisnju.

    Nego, malo mi je neozbiljno da oni koji rade na ulazu nisu upoznati sa situacijom oko programa lojalnosti.
    Mislim da bi svaki security tamo morao znati situaciju. Ne znam jel njihovi nadređeni to znaju, ako ne da se njima kaze pa da proslijede svojim radnicima.
  • Doktor Kunić
    3.4k
    nakon pet tih piva serem ko grlica 2 dana :lol:
  • FrodoJePurger
    96
    Nikakvih problema na sjeveru nisam imao prilikom očitanja godišnje ulaznice, već nakon drugog puta se skuži kako je se skenira
  • Crusades1986
    11.9k
    I ja isto... stvarno ne vidim gdje je problem. :chin:
  • Tundra
    691


    I meni je na svakoj utakmici očitano kak treba, al vidim kaj se dešava oko mene dok ulazim i da ljudi imaju problema. Sustav ne radi kak treba, a zaštitari dodatno pogoršavaju situaciju. Loyalty sustav treba otkazati za iduću sezonu, jer više nema smisla, a do tada postepeno raditi na razvoju aplikacije i edukaciji i navijača i osoblja na ulazima.
  • Borovljanin
    74
    Moj prijedlog: otvoriti ZG ili SG za svaku HNL utakmicu. ZD će biti rasprodana ili skoro rasprodana za svaku tekmu, ako je suditi po viđenom. Sada imaš opciju samo ZD ili SD. Vidim po forumu se prijeti ekipi koja bi išla na sjever dolje, da ako dođu slučajno u svijetloj majici, ne navijaju svih 90 min ili ne daju “donaciju” da će ih se prebiti ili što god to ‘nebu dobro’ značilo. Sada imaš samo dvije opcije, ovako bi dobio tribinu za one plićeg džepa, a SD bi ostao tribina za bbb kao što i treba biti. Cijena neka bude za ZG kao za SD. Kladim se da će na svakoj tekmi biti prodano minimalno 1000 karata za ZG. SG ak bi se otvarao mora biti jeftiniji od SD, iako je meni SG draga tribina i ne mislim da je toliko loša kao što se može pročitati.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.