• Boycie
    1.1k
    I dalje sam pod negativnim dojmom broja gledatelja na semaforu sinoc.
    Sta je sada uzeto u obzir za Europu, izdane karte ili brojaci?
    Ovo je do sada daleko najveci fulanac sto se tice brojke, samo neko ko je par puta pohodio Max moze popusit da je bilo 14k.
    Od sinoc mi je 10tak ljudi reklo da su ulazili na nekakav kod od redara, loyalty potpuno pada u vodu, par ljudi nema zabiljezen ni jedan dolazak od pocetka sezone. Ovo je sad vec ozbiljan problem, da li uopce moramo prikazivati brojku kad je ovako ocito pogresna? Sjever dole je bio krcat, zapad i dole i gore mozda 5% lufta, skupilo se nesto i SG (da ta je tribina najveci problem i tu treba nac rijesenje), ali ostat ce zabiljezeno 14 tisuca na ovoj velikoj utakmici, sto je vjerojatno i 30% manje od realnog stanja. Katastrofa.
  • Kermit
    105

    Nas par je isto pustio redar na svoj kod jer godišnja nije prolazila, tako da je brojka sigurno veća nego je prikazana.

    Treba vidjet u klubu kako to riješiti. Možda da se postave čitači i nakon ulaza da možeš skenirati kada dođe do ovakvih situacija pa da si u evidenciji. Jer kad si već ušao, legitimno si unutra.
  • jedan u nizu
    8.2k
    Ako je stvarno tako bilo sa ocitavanjem ulaza to je veliki kiks.
    Ja znam da bi ja u trenutku da mi redar ocita svoj kod, trazio bih da mi i skenira moj radi evidencije dolazaka. Ali to nije ni blizu opravdanje. Netko ni ne zna za sustav dolaznosti, netko ce tek na pola sezone shvatiti da ima sansu za godisnju pa ce se neugodno iznenaditi kada mu kaze da nije bio.
  • Murtidzg
    20



    Ista stvar se i meni desila. Danas me na ulazu upitao redar kada sam uzeo godišnju kartu i rekao da neke karte imaju problem. Ako netko od odgovornih za ulaznice može reći nešto više o tome i kome se obratiti za rješavanje ovog problema, bio bih zahvalan.

    Molim vas da prestanete s raspravama o cijenama ulaznica jer tema služi za ovakva pitanja, a ne za izražavanje osobnih mišljenja i stajališta.

    Hvala i pozdrav.
  • Dalmatinec
    622
    Pa zato jer je na Šibeniku bilo jedva 9k. Na dva popunjena stubišta ZD ne stane 3000 ljudi ipak. Sve u svemu kud i kamo odlično otvaranje sezone što se tiče ljudi. Da se ne ponavljam, da imamo natkriveni stadion taj broj bi kroz sezonu rastao, ali sad dolazi vrijeme kiše, tame i teškog zraka i razumijem lagani pad.
  • Boycie
    1.1k

    Na Sibeniku nije bilo jedva 9k jer je racunica prosto jednostavna.
    ZD 6371 kapacitet (lufta je bilo nesto prema jugu, kompenzirano sa stiskavcem prema sjeveru i sjedenjem na stepenicama) - 6k sigurno
    SD 4950 kapacitet - 4.5k sigurno
    + loze i nesto funcuta...
    Dakle na Sibeniku je realno bilo skoro 11k

    https://i.postimg.cc/RCb4ZCGd/Screenshot-20240821-085812-Gallery.jpg

    https://i.postimg.cc/wBJQ7Bhm/Screenshot-20240821-085831-Gallery.jpg
  • Ludovic IX
    7.2k
    I još ljudi sjedili na stepen9cama na zapadu..bar njih par stotina
  • nemapredaje
    3.2k
    Samo jedna opaska - godišnju mi je očitalo bez problema i bez ikakvog udaljavanja i gađanja kuta (govorim baš o kartici). Primjetio sam da au probleme imali oni koji su očitavali s mobitela.
  • Jaro
    7.3k
    Clan uprave zaduzen za infrastrukturu i sigurnost opet fail...
  • dinamo u srcu
    1.6k
    Možda da se postave čitači i nakon ulaza da možeš skenirati kada dođe do ovakvih situacija pa da si u evidenciji.Kermit

    Vidiš ovo nije loše rješenje da se stavi još čitaća unutar stadiona, pa se ti registriraš unutar stadiona ili na poluvremenu da ne gubiš vrijeme i da se ne stvara gužva na ulazu prije početka. Naravno jednom kad se registrišaš, kad čitač očita barkod nije moguće dvaputa očitat isti barkod.
  • Nolifer
    8.1k
    Meni je zablokirao jučer ulaz, nakon učitanja ulaznice, pa me redar uputio na druga vrata da slobodno prođem, tak da nije bilo puno drame i pohvala radi toga! :clap: Ali karta je bila učitana... Tak da sve 5 na kraju... :up:
  • Mladi Starac
    150
    Samo jedna opaska - godišnju mi je očitalo bez problema i bez ikakvog udaljavanj i gađanja kuta(govorim baš o kartici).nemapredaje
    tak i meni... nisam je niti prislonio na ono, već samo približio...
  • Tongo Doumbia
    4k
    Ni moja se karta nije skenirala, a imao sam ju na mobu. Pokušao sam 4-5 puta, nakon toga pokušao i redar, ništa.

    Iznenađujuće su bili ljubazni i pustili me na obična vrata pa potom pregledali.
  • Mathiasovi Chageri
    2.5k
    Ispred mene su minimalno dva lika (bili su ispred mene kod kentaura) ušla na Sjever dolje sa očitanim kodom redara, a ne njihovom kartom. Da, to je propust i utječe na prikaz broja ljudi, potencijalni loyalty itd. no to nije nikakav propust ljudi, članova uprave nego standardno ponašanje na ulazu na tribine.

    Ušli su na način da su se tri lika gurali dolje kako bi ušli na tribinu što prije, jedan od njih (drugi u redu) je gurnuo svoju kartu ispred prvog u redu, očitana je njegova, onda je prvi ušao na njegov kod, u tom trenu drugom nije njegova opet očitavala jer je prošla maloprije pa je redar očitao svoj kod kako bi lik ušao jer ga je vidio da se gurao prije i skenirao svoju kartu, a onda je lik iza njih nabadao da očita kartu iako mu piše da se drži iz daljeg karta, a ne gura kao dosad pa je i njemu da skrati muke redar očitao svoj kod.

    Dok god se ne sredi ulaz na tribinu da se stoji u nekom redu bez naguravanja, nabijanja i guranja (po dvoje na jednu kartu, iako oboje imaju svoju itd.) se nikad neće moći dobiti točan podatak niti će se moći kvalitetno voditi evidencija za loyalty i ostale pogodnosti. Znam da se nema smisla (niti prostora na Maksimirskoj) ulagati i raditi tamo neke dugačke zmijice od redova gdje bi eventualno jedna osoba stala i bila prisiljena hodati do ulaza u kentaur ali ovako će biti svaki put dok se ne preselimo na Kranjču.

    Dosta toga je i u nama i našem načinu ulaska na tribinu, ne možemo mijenjati ljude, klub ionako apelira da se ulazi što ranije, pa ekipa ostaje opet u bircevima do 15 min prije tekme, ali u trenu kad se i mi naučimo ponašati i stajati u redu, a ne gomili koja se gura da uđe što prije, onda ćemo moći i koristiti sve pogodnosti i imati točne podatke.
  • Simpatizer
    270
    Svi koji očitavate preko mobitela uvijek imajte kontrast na max, ponekad ne može jer zaslon nije dovoljno osvijetljen
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.