• Liks90
    1.9k
    na Šibeniku je izdano 11900, nije toliko bilo, a ovdje je komentator reko da je na utakmici 14 i nešto tisuća prisutno…
  • SjevernaStrana
    1.8k
    Dakle, skupe ulaznice. Nema potrebe dalje nas uvjeravati da nisu.Olmić7

    Slučajno lajk..
  • Boycie
    1.1k
    Ovo danas je vrijedilo milijardu dolara. Pa kome zao kome ne...
  • ShanKu
    734
    Dobro, nemojmo se prepirat oko cijena ulaznica... treba znat stat :zip:
    Svatko valjda zna kod sebe kaj mu je prioritet u životu, i nema se tko kaj miješat u to, ali isto tako ne treba srat po cijenama ulaznica za podržat i gledat našu svetinju - Dinamo. Jednostavno ne može bit karta za 1 ili 5€, ne smije.
    Nekima je prioritet obitelj, nekima svaki dan par litri pive popit, nekima izleti, nekima Dinamo, nekima nekretnina, nekima škola, nekima poljoprivreda.. različiti smo! Ali svi smo mi Dinamo!
  • don
    5.5k
    činilo se da je dosta više ljudi bilo.

    kako god, uprava mora ozbiljno razmisliti o cijenama u budućnosti. S jednom rasprodanom tribinom je činjenica da su ulaznice bile skupe. Svima nama sa tribine je večeras bilo drago biti na ovakvoj utakmici i dali bi sve da se sutra ponovi, ali to je jedna stvar, a ovo sasvim druga.
  • Dudu9
    812
    Stadion nije rasprodan za najvažniju utakmicu sezone,znači da je klub promašio cijene ulaznica!
  • Crusades1986
    11.9k
    Da je još toliko karta, ja bi ju za ovo platio!
  • Peškaman
    4.2k
    Kao što sam rekao čim su izašle karte,broj prodanih karata će pokazati je li potez opravdan ili nije.
    14k ljudi na play-offu očigledno pokazuje da je preskupo.
    Sve ostale priče jesi li i kakav si navijač padaju u vodu.
  • tigric
    280
    Znate kako su gledali karte na ulazu za sjever? Čovjek bi pogledao u mob da vidi jel imas kartu i rekao bi ti aj prolazi... mnogi drugi i ja smo ušli bez registrirane karte
    isto tako sam mogao pokazati i neku prastaru ulaznicu...
  • rioda
    4.8k
    Loyalty će se morati ili revidirati ili stopirati. Od tri utakmice, na dvije nemam evidentiran dolazak, a nijedan nije mojom krivnjom. Danas nisam ni uspio skenirati kartu, već je zaštitar koji je tamo stajao skenirao neki svoj barkod i s tim mi se otvorio prolaz

    Druga stvar, interventna danas blokirala prolaz prema drugom ulazu na sjever dolje "jer je drugi ulaz za sjever gore". To ako je istina je prvi put u povijesti da je bilo tako, a pošto sam čuo da nije istina, onda ne znam što reći.
  • NitkoBitan
    17k
    Sta je bilo bilo je, fokus na Goricu. Nek nas bude vise nego na Sibeniku.

    Napokon neradni dan (subota), najavljeno lijepo vrijeme, "normalne" cijene karata... opravdanja nema!
  • Benito
    822
    Ovi koji sad likuju jer se nije rasprodao stadion zbog visoke cijene ulaznica...haha vrh
  • ZgDLions
    395
    Samo sg po meni promašaj, ostalo sve ok.
    Dobro opet se nenormalno zagužvalo za zg, ta dva tornja su usko grlo.
    Trebalo bi proširiti ogradu da više redara može pregledavati ljude.
    Nije toliko ni zapinjalo sa kartama, koliko na pretresu nedužnih navijača.
  • dinamo u srcu
    1.6k
    Meni je jedino zao sto si nisam godisnju uzeo. Sad cu morat od 2 ujutro stajat da dodjem do karte kad se ovi neclanovi pocnu uclanjivat pa ce i za clanove bit drz nedaj da dodjemo do karte.
  • strumfich
    221
    ...strumfich

    Da se još nadovežem na ovaj komentar sad nakon utakmice.

    Boysi pozivaju zapad da "poludi" i počinje raspjevavanje sjevera i zapada na "O Dinamo, mi volimo." Ljudi na zapadu oko mene pričaju kako su se naježili, klinci sve snimaju mobitelima.

    Nema bolje reklame od ovoga (uz odličnu igru naravno) kad doživiš to uživo i ne sumnjam da će mnogi novi koji su danas bili doći ponovno i na HNL i na Europu.

    Zbog toga mi je još više žao što nisu bile mrvicu pristupačnije cijene jer smatram da bi se višestruko isplatilo na svim poljima.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.