• Papastrumf
    12.2k

    Nisu. Iste su kao sjever dolje.
  • Neron53
    589
    A jebemu...ja sam mislio da su jeftinije...
    Sorry :)
    Jucer je jedan kolega dao dobar prijedlog i bio potpuno u pravu: da ce dobro pojeftinjenje SG barem maknuti sa donje tribine one koji su tu iskljucivo radi cijene.
  • JD s istoka
    0


    Pa i to rijetko je u redu
    Pretpostavljam da tribina jug ima veći potencijal u usporedbi sa sjeverom kada je obitelj u pitanju (možda i turisti)
    U klubu sigurno postoji kategorizacija tribina i vjerujem da jug od ponuđenih nije na zadnjem mjestu po pitanju izbora gledatelja s koje bi tribine pratili dinamo

    Što hoću reći?
    Veći logistički trošak otvaranja još jedne tribine kojoj je za cilj povući obitelj i pružiti im normalne uvjete praćenja utakmica bi trebalo pokriti i taj trošak, a to se uz neku bolju analizu/anketu može se i provjeriti


    a ljepše je i gledati dinamo s tri ispunjene strane stadiona :sweat:
  • jedan u nizu
    8.2k
    Nazalost, moram uputiti prvu kritiku ovdje.

    Stvar je loyalty programa.
    Super mi je sto ce se uvesti, super mi je sto ce se barem na neki nacin cijeniti redovne dolaske i ljudi koji vise trose na stadionu, u fan shopovima, koji ranije dolaze na stadion itd.
    Nazalost negativna strana je ovaj kaos sa citacima i skenerima, ali to nije poanta mog posta.

    Razumljivo mi je da se kasni sa sustavom, da je zapelo negdje, da se rade testiranja i da se zeli izaći sa finalnom verzijom a ne nekom bugovitom verzijom.
    Razumljivo mi je i da ce to doci nakon x utakmica, makar nazalost, ali razumijem.
    Ali mislim da je bilo krivo cijelo vrijeme i predsezonu govoriti kako ce sve biti na vrijeme prije prve prvenstvene utakmice. Bila je masa upita i svaki put je odgovor bio u stilu 'ne brinite, sve ce izaci na vrijeme'.
    Ovo je na kraju ispalo totalno politicki sa odgovorima i upitima, i na kraju nista od toga.

    Ne bih volio da se tako radi ubuduce, nebi volio da imamo takve odgovore koji dolaze iz kluba jer se jako lose odrazava na javnost.
    Osobno, kazem, nemam problema da kasni, cak bi mi u redu bio odgovor samo 'radi se na tome, bit cete obavijesteni kada se zavrsi', umjesto nekog zadanog jasnog roka i probijanja tog roka nekoliko tjedana.

    Nemojte me krivo shvatiti, imam samo rijeci hvale za novu upravu, novo vodstvo i nove ljude u klubu i za njihov rad. Ovo je samo mala kritika vezano uz ovo pitanje.
  • ivanzg
    129


    Budimo pošteni, ovo što se događa na ulazima je SRAMOTA.

    Jučer sam nakon ulaza pola sata hodao i tražio nekog da mi očita jebenu godišnju, na kraju mi je redar na ulazu za djecu skenirao kad su vidjeli da ne odustajem i da me skinu sa kurca.
  • austrijanac
    4k
    Jel piva nakraju 3.5€ ili 4€?
    Znam da je Deda tu napisao negdje da je 3.5, ali vrag ga jebi meni je svaki put jučer uzeto 4€
  • duksy
    290
    Sad gledam Cashless stanje i piva i cola su mi naplaćeni 6,30 eura.
    Ne vjerujem da je onda piva 4 eura.
  • Do kraja2023
    185
    Na zapadu je piva 4e, kad placas na cashless s godisnjom onda imas 10% popusta pa te ispadne 3.60e. Tak su meni bar naplacivali jucer te za Sibenik i Istru.
  • duksy
    290
    Ima logike.
    4 eura piva - 10% 3,60
    3 eura cola - 10% 2,70
    To daje ovih 6,30
  • Vratite nam Istok
    232
    Nije mi jasno kako se moze dogoditi da na Sjeveru, na Cashless corneru nestane nosiljki za pive/sokove već u 5. minuti utakmice? Pa barem je to nešto nekvarljivo što će se kad-tad potrošiti i čega nikad dosta.

    Ljudi su dolazili po 5-10 pivi, čekali u redu da bi dobili info da nema nosiljki. I onda ili zovi frenda ili nosi dio po dio, stvara se gužva i nervoza.
  • Mladi Starac
    150
    Pitanje - zašto se cashless aktivira na jednom šalteru a nadopuni se na šanku ispod tribine?
    Jucer sam dosao ranije da odem upogonit cashless prvi put i valjda nisam dobro iskomunicirao na šalteru kod ticketpointa i lik me uputio na šank.
    Tamo mi je godisnja bila odbijena jer nije aktivirana...
    A to se radi na ovom šalteru kod ticketpointa.
    Malo zbunjujuce ali dobro.

    Dakle aktivirajte na ticket pointu a pare ubacujete na šanku.
  • Papastrumf
    12.2k

    Zašto ti nije očitana prilikom ulaska? Problemi sa skenerom, ili nešto drugo?
  • dinamo u srcu
    1.6k
    Budimo pošteni, ovo što se događa na ulazima je SRAMOTA.

    Jučer sam nakon ulaza pola sata hodao i tražio nekog da mi očita jebenu godišnju, na kraju mi je redar na ulazu za djecu skenirao kad su vidjeli da ne odustajem i da me skinu sa kurca
    ivanzg

    Vidio sam to na zapadu da sa ručnim skenerima zaštitari skeniraju kartu. Pa to mi izgleda puno brže i jednostavnije nego sa ovim električnim vratima na sjeveru. Zašto se to ne uvede i na ostale tribine.Da staviš ljude ispred tih električnih vrata i nek skeniraju po redu. Puno brže bi ljudi ulazili na tribinu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.