• Jurki
    11.7k
    Eh da.. to smo mi Dinamovci, Hrvati... dosli pred vrata raja, para, blagostanja i opet ima onih kaj nekaj ne valja.
    Jesu nam slozili par sansi, stisli nas.. no shit sherlock.. to je nemoguce igramo kurcevi playoff za ligu prvaka.


    Nek sere ko kaj hoce.. al ja sam presretan... jebe mi se za dojam, njihove mrtvace..pizdu materinu valjda zato placamo jebenog golmana da takva sranja van zvadi.

    Znam da bu jako puno "Dinamovih navijaca" nesretnih.. i dobro je kaj je tak..i vi me cinite jos sretnijim i hvala Vam od srca na tome.
  • NitkoBitan
    17k
    Napravili su samo 1 zamjenu jer širine nemaju.emilperska

    Uopce nisam primjetio posto su dobro kondicijski stajali vecinu utakmice. I ovo pred kraj su pali cini mi se vise zbog primljenih golova nego umora.

    Samo pametno u uzvratu. Nadam se da cemo uc sa vise energije.
  • Zagi
    7.6k
    Dečki večeras smo sa 3:0 dobili jako , jako, jako dobru ekipu.
    Nema ono "ako su nam azeri ovo , što će nam xy ... ". Azeri su jako neugodni, igraju va banque i teško će nam itko u ligi prvaka stvoriti toliko šansi.
    Zabili su 9 golova Ludogorcu, a s njima bar igramo svako toliko. Dobro znamo da nije to baš bezopasna ekipa.
    Izbacili su Bragu , rutinski. Minute su falile da izbace bajku prošle sezone, Leverkusen.

    Šokantna , teška utakmica i velika , velika pobjeda.
  • Dudu9
    812
    meni Mišić nije za defanzivnog veznog svaka čast na nekim dobrim lopatama ali zadnji vezni mora pokrivati prostor ispred obrane a on uvijek kasni za svojim igračem ko da nema snage ispratit igrača, moramo mijenjati nešto jer ne smijemo protiv nikog odigrati ovako makar M.city bio a ne slabi klub od dinama
  • Crni86
    3.5k
    kakve veze stoperi imaju sa povratnim loptama? Najtuznije je to sta su mma i ktc dosta pizdarija koje su sucic i misic skuhali pocistili. Nemres sve svalit na stopere kada danas nisu imali alsolutno nikakvu pomoc veznjaka.

    Kaj ce stoper pazit igrace na pet metara i one na povratnim loptama na 16 metara?
  • NitkoBitan
    17k
    Ako udemo u LP i zaronimo u kesolovilo ne bi bilo na odmet dovest kvalitetnu zamjenu Misicu, zapravo bilo bi vrlo pozeljno.

    Cerin jos u Panathinaikosu...
  • don
    5.5k
    opusti se, samo ću to reć. Previše si napet za ovu prelijepu večer.
  • Keyser Soze
    10k
    Meni je jedino žao ko psu kaj nismo zabili četvrti gol, mislim da bi psihološki to bilo dosta bolje i mislim da bi i sami Azeri odustali od povratka. Tamo jedan gol mjenja sve, u našoj ili njihovoj mreži.
  • Crni86
    3.5k
    opusten sam ja i sretan, ali niste ocito svjesni da je ovo jako jako drugacije moglo zavrsiti i da smo danas mogli vrlo lako biti pokisli ko protiv paoka i sparte. Ne treba se bzvz zavaravat vec treba bit realan. Rezultat odlican, ali isto tako su oni mogli vodit 3,4:1 do 60. minute.

    Sad jer smo dobili treba samo ruze bacat? Zivjet u zabludi ili kaj? Pa valjda svi zelimo dugorocno dobar rezultat?
  • Dudu9
    812
    Ne možemo reći pobijedili 3:0 pa je sve super sjetite se prošle godine i takve 2 utakmice smo imali prednost prvu utakmicu pa uzvrat bio katastrofe većih razmjera jer nismo u stanju odigrati defanzivni blok
  • Daliban
    1.6k
    Kaj ce stoper pazit igrace na pet metara i one na povratnim loptama na 16 metara?Crni86

    Nama su situacije na povratnima opasne jer stoperi zajedno s Mišićem na pet metara čuvaju zrak umjesto da pogledaju oko sebe.
  • don
    5.5k
    ali očito nisi svjestan da je ova ista ekipa Qarabaga ispratila Bragu u gostima sa 4 gola, onakvom Leverkusenu dala 4 komada i ispala u sudačkoj nadoknadi... Nije sve crno i bijelo.
  • Dani Olmić
    222
    jako lijepa vecer, ogromna pobijeda… al da bi se sad trebali pribojavat, da 3-0 nece bit dovoljno? Cemu to? Zakaj bi se sad toga trebalo bojat? Valjda su ekipa i trener naucili nekaj iz prosle sezone… danas smo mogli primiti 3-4 gola, al mogli smo i dat 5-6 …

    Cemu se bojat? Idemo u Baku i igramo kao da je 0-0 bilo u Zagrebu… to je jedini nacin kako mozemo parirati i privest tekmu kraju… nikako se ne prepast…

    3-0 imas .. aloooo … ako to opet prosujes onda k vragu…
  • Maki2
    610
    Pa meni je nejasno da neki od vas ne mogu barem na 3 sata koliko je proslo od utakmice bit sretni, i makar na tu vecer pustiti ono negativno po strani. Pobjeda od 3:0! 3:0! Jebote pa nismo ni mi Real Madrid. Nemamo igrace koji vrijede 80milijuna pa da svih 90' izaberu ispravno rjesenje u svakom trenutku, jer da znaju izabrat nebi igrali u Dinamu vec bi ih uz kokice gledali u polufinalu Lige Prvaka. 3:0 pobjeda, hej.
  • Crni86
    3.5k
    jedno jee kads ti radis pogreske jer te protivnik nadigrao ili prislio na njih, a drugo je kads ti ne zelis ispratiti svojeg igraca jer eto ne da ti se, pa bude neko drugi.

    90% njihovih sansi je doslo iz nase neozbiljnosti, a ne njihove superironosti i to samo govori koliko smo dobri i mocni, ali mozemo i moramo bolje jer doc ce jedan shakhtar koji ce takve dve gluposti kazniti pa cemo zgubit 2:1 umjesto da dobimo 0:1 pa bumo se plakali. Desit ce ti se paok, desit ce ti se sparta i sl. U europi nemas prava na losih 15 minuta, a kamoli pola sata.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.