• Mr Anderson
    7.9k
    Evo došao sad sa stadiona, dugo nisam bio na ovako ludoj utakmici. Nekadašnji Dinamo bi ovakve urakmice uredno gubio i ispadao.
    Azeri su me oduševili, svi su brzi i znaju s loptom. Gledao sam ih prvu s Ludogorecom, nisu ni približno ovako dobro odigrali.
    Bravo za trenera, promjenom sustava i zamjenama okrenuo je utakmicu u našu korist.
    Oni koje se najviše osporavalo kao Rile, Jakir, Kule dokazuju na početkh sezone koliko su pojedinci u zabludi.
    Na kraju, čestitke za BBB, odlično navijanje.
  • ZgDLions
    395
    Super je bila tekma, jedna od onih koju bi ti zbilja bilo žao propustiti.
    Znam da su karte nekima preskupe, ali da u zg nema par desetaka tisuća koji ne razmišljaju o svakom euru, to mi je za nepovjerovati.
    Meni nije bilo ni najmanje krivo dati tih 60 ojra, dapače bilo bi mi krivo ko psu da nisam bio.
    Sad na Goricu u subotu, hura.
    :strong:
  • don
    5.6k
    inače na Maksimiru se desilo zdravstveno čudo..

    ispred mene čovjek na štakama došao, šepajući naravno i nakon 2. gola u zraku su bile obje ruke skupa sa štakom, ne znam kako gospodine ali svaka čast, nadam se da su noge žive :rofl:
  • NitkoBitan
    17k
    Tko će dočekat srijedu…Mlađi referent

    Tko ce docekat subotu i Goricu!!!
  • emilperska
    5.4k

    Ne igra im opce europske tekme..
  • Orc123
    7.8k
    Inace taj zadnji vezni Qarabaha Romao top igrac!

    Oni cak ni individualno nisu top klase vec oni su bas momcad sa glavom i repom....oni bi Hajduk, Osijek i Rijeku razmontirali na proste faktore...
  • Mlađi referent
    12.3k
    Tko ce docekat subotu i Goricu!!!NitkoBitan


    Ne, tko će dočekat srijedu.

    Gorica rutinska utakmica u kojoj se nadam samo maloj potrošnji
  • Mr Anderson
    7.9k
    Vama, koji ste i večeras tražili dlaku u jajetu, ne pomaže ni vrhunska atmosfera i zajebancija na tribiniTongo Doumbia

    Pa briga takve za atmosferu, ne gledaju ni doma pozorno utakmicu. Svrha postojanja im je dočekat loših 5 minuta i popljuvat po forumu sve vezano uz klub, a likovi oslobođeni od tjelesnog.
  • Orc123
    7.8k
    Za Goricu najavio Jakir kompletno novu ekipu....
  • Neki tip
    21.3k
    međutim bilo bi idealno da nam nije toliko gorilo pod petama i da se nije reagiralo, zar ne?cibona

    Različiti ljudi, kaj da ti velim.

    Vidio sam i ja da su ovi dobri, da su mogli zabiti i gol i više golova. Samo, iskren da ti budem, boli me sad kita za to. A i sutra će.

    Racionalan sam u ostalim stvarima, u 3-0 dobivenoj tekmi me savršeno nije briga za progresiju lijevog stopera i nepokrivenog zadnjeg veznog kad ulazi iz drugog plana, za prilike koje su fulali i grešku bilo kojeg igrača.

    Nisam ta sorta. A ni zaposlen u stručnom stožeru.

    Ja sam na stadion došao po emociju, po pjesmu, po doživljaj, po sjećanje, po Dinamovu pobjedu.

    Sve sam to dobio i ne tražim više.

    Ima vas dovoljno da mudro pribilježite nedostatke, zabrinuto vrtite glavom uoči uzvrata, budete budno svjesni današnjih grešaka i predano radite na verbalnom otklanjanju istih. :wink:
  • DrawTube
    4.7k
    Za Goricu mi je bitno samo da nas bude lijepa brojka, pregemio bih i x ak igra nova ekipa i samo da ovi drvosječe iz Gorice ne ozlijede nikog
  • Ludovic IX
    7.2k
    Taj qarabah je lani bragu u gostima dobio 4:2 ako se ne varam. U gostima držali i leverkuzen. Čak se lakše s njima igra kod njih. Prilika za naše će biti pogotovo što im taj romao ne igra koji je pojeo našu vezu. Samo nam se ne smije dogoditi što se njima danas - da sve promašimo. Ali ima nešto i u tom našem pobjednikom mentalitetu. On su samo jednu zamjenu napravili a sad će imat još i manje prostora za neke promjene. A mi s drug3 strane sa zamjenama se dizemo jer svaka zamjena može u prvih 11

    Ovo je ružno izgledalo samo zato jer smo im dopustili da stalno budu izmedju naših linija. Nismo im blizu stajali. Kad jesmo, uzeli bi im loptu i napravili priliku
  • NitkoBitan
    17k
    Ne, tko će dočekat srijedu.Mlađi referent

    Uzivam u nogometu nase momcadi i po novom i odlicnoj atmosferi i dobroj brojci na "manjim" tekmama.

    u kojoj se nadam samo maloj potrošnjiMlađi referent

    Qarabag odlicno stoji kondicijski tako da se nadam da cemo odmorit vecinu igraca.

    Za Goricu najavio Jakir kompletno novu ekipu....Orc123

    Eto odlicno :ok:
  • Dudu9
    812
    Prema naprijed smo odlični ali zato defanzivni katastrofa, ovo je jedna od gorih utakmica odigranih kad se branimo praktički u drugom poluvremenu svaki napad oni šansa za gol curilo na sve strane, Mišić baš loše vrača i pokriva svog igrača, Sučić isto previsoko, izgledalo ko da imamo 2 igrača manje, nekako me strah uzvrata 3:0 ali koliko su si oni iz promašivali to je čudo, nadam se da će složit defanzivni dio kad se branimo da nam se ne dogodi opet Paok itd, velika većina srala da Ristovski igra jer je senator a vidimo kako smo bez njega odigrali
  • Mlađi referent
    12.3k


    Uživam i ja

    Ali me više uzbuđuje odlučujuća tekma PO nego jedna od 36 tekmi prvenstva kojeg ćemo pregazit, a i tebe isto, samo voliš prodavat jeftine navijačke
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.