• Orc123
    7.8k
    Ljudi Pjaca ne prati igraca RPG odlazi za svojim igracem u sredinu..meni cudno ako je netko od vas igrao nogomet da to ne kuzi.,...Sucic i Misic dva spora vezna....fali motorican vezni ala Rog a za KTC se zna da ima problema u izgradnji....nije nist tako crno ...Ogi dobeo odrađuje posao ali Hoxha isto obrambeno jako puno radi...
  • Nogo
    3.6k
    Kako Petko guši igru to nisu istine. Treba brže i bolje.
  • mrgud
    95
    koliko se sebičnosti kod nekih to je užas
  • Orc123
    7.8k
    Jeste li sad vidjeli da je RPG ostao sa 2 igraca na strani?? Ne kuzim jel to sad bilo ocito?
  • jp23
    2.6k
    Kakve dijagonale Ogiware
  • FrenchMontana
    625
    Ogija se bojim s loptom al covjek salje brutalne duge lopte. Kakav osjecaj ima!
  • Orc123
    7.8k
    Evo sad sucic ne isprati svojega igraca....tako nece dugo ostati u Repki...to su pocetnicke greske
  • Ivan0302
    464
    Šteta što Ogi nije gurnuo Baturini mislim da nije bio u zaleđu, ali dobra dijagonala.
  • i more je plavo
    1k
    Mi njih presingom ne mozemo poremetiti, a kad krenu....5. dodir je udarac.
  • Nogo
    3.6k
    Brži su od nas na svim pozicijama.
    Treba Rog i Špikić unutra.
  • Orc123
    7.8k
    Mora van ili Sucic ili Misic....njihovi vezni pretrcavaju ih i rade razliku kad god pozele! Sve pocinje sa sredinom oni su nas tu nadigrali...
  • Miro Vugrinec
    4.7k
    Ne piše nam se dobro. Po svemu bolja ekipa od nas trenutno, ukoliko nas ne posere gol za 2:0 ispadamo. Trkački naši ne mogu pratit ovaj tempo, prespori su
  • Georginho
    134
    Kužim kada izlazi iz zaleđa pa ne želi dirati loptu, ali Petko toliko nezainteresirano djeluje veći dio tekme
  • don
    5.5k
    bljuje mi se više o Petkovićeve gospodštvine, j** vas ona više... 6. put ga ubijaju a on se ponašao kao da mu ni faul ne treba a ne žuti
  • Jaro
    7.3k
    Vezni red nemamo uopce
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.