• Paggini
    19.6k
    A vi koji imate problem jer nisu svi najzagriženiji navijači, nijedan klub nema pun stadion vatrenih navijača, ali ima pun stadion, a Dinamo to nema jer je otjerao obične smrtnike cijenama i to na "najvažnijoj utakmici sezone".zagrepcanec

    Zanimljivo kako najzagriženijih ima 18000 ovdje, 12000 tisuca na Sibeniku, 6000 na onom potopu ali ih nije bilo kad su cijene bile 20, 30 kuna... Hm, jako zanimljivo stvarno. Kako to objasnjavas? Hoces odgovoriti ili ces samo nastavljati prodavati svoju tupavu retoriku?

    pa možemo moja ekipa i ja uputiti apel ali čisto sumnjam da će biti ozbiljnije razgledan od strane kluba.don

    Dosta prijedloga sa Zone se uvažilo u klubu.
  • Nino Bule
    13.4k
    SD 355Liks90

    Mislis ZD ?
  • don
    5.6k
    Dosta prijedloga sa Zone se uvažilo u klubuPaggini

    jedno je prijedlog, a drugo apel klubu u ime svih navijača.
  • Paggini
    19.6k


    Pa nitko nije spominjao apele, spominjala se anketa, koja bi za sobom povukla raspravu, ti si ubacio da je to 5% navijača, a tih 5% navijača je uspješno svoje prijedloge koje su ljudi ovdje ocijenili dobrima ubacilo na dobrobit i kluba i navijača.

    Zašto se ne bi radila anketa i povukla rasprava?
  • don
    5.6k
    Pa nitko nije spominjao apelePaggini

    je

    Pa da je i 1% to nas ne sprječava da uputimo apel klubucriticus

    tih 5% navijača je uspješno svoje prijedloge koje su ljudi ovdje ocijenili dobrima ubacilo na dobrobit i kluba i navijača.Paggini

    možeš reći koji su to jer prvi put čujem za njih?

    Zašto se ne bi radila anketa i povukla rasprava?Paggini

    pa taj prijedlog sam ja dao, ali ne anketu na zoni već na službenoj aplikaciji kluba na kojoj bi bilo moguće glasati samo ako si član.
  • skener
    873
    vrijeme ljeta kad je lijepo vrijeme. Idealna prilika za popularizaciju Dinama, sporta i nogometa.zagrepcanec

    Subota, 20:30 dinamo-gorica
    Lijepo vrijeme, ljeto, pristupacne cijene ulaznica idealna prilika za popularizaciju dinama, sporta i nogometa

    Nemoj mi samo reci da ti gorica nije atraktivna jer budimo realni ne znas ni jednog igraca ni gorice ni qarabaga tako da ti je to isto

    I pazi jos ti ova zlocesta uprava, koja sve cini da zabrani sirotinji dolazak na stadion, nudi mogucnost da platis clanarinu 20eura i oni ti poklone ulaznicu za goricu i jos tri utakmice za zapadnu tribinu
  • Ludovic IX
    7.2k
    Sad se pojavio i ZG 3 i zd 3.. nadam se da nije cijeli sektor neprodan
  • Paggini
    19.6k
    Dobro, glupa je ova rasprava jer nije kolega ovdje mislio da mi ovdje sa Zone uputimo SLUŽBENI apel u ime SVIH Dinamovih navijača, nego da kroz raspravu damo konstruktivne prijedloge, zašto si se digao na noge zbog toga? Kao da ti napišeš "apeliram da se ispravno skenira na ulazu za ispravno veednovanje dolazaka" i ja ti napišem "ti si 0.0000000001% navijača, šta ti imaš apelirati" hahah

    A za prijedloge koji su se uključili u klub, ne znam koliko će se Sanjinu dati da ti nabraja ako ga tegiram, ali sigurno je bio APEL ovdje da se mikrofon ubaci među novinare na pressicama, bio je APEL i za loyalty program, odnosno da se vrednuju dolasci, bilo je i kojekakvih prijedloga za dodatne benefite članstva od kojih će se dio u buducnosti uvažiti, znam da se pricalo i o pokretanju revije. To je prvo što mi pada na pamet, sigurno je i dio ove uprave o tim stvarima razmisljao, ali ja sam ih prvo na Zoni procitao kao prijedloge.
  • Liks90
    1.9k
    Pusten ZD sektor 3 u prodaju, te ZG 3
  • Dani Olmić
    222
    Uffffff dosta kasno, bas me zanima dal ce i oni otic
  • don
    5.6k
    zašto si se digao na noge zbog toga?Paggini

    digao sam se na noge jer sam odgovorio da nema smisla pisati apel sa foruma kada Zona sadrži cca 5% navijača Dinama? U najmanju ruku zanimljivo, šta će bit kad stvarno stanem na noge :grin:
  • NitkoBitan
    17k
    Na ZD3 cesto ostane praznina na gornjem dijelu, mozda nekih 150-200 mjesta. Mislim da je taj kontigent za UEFU/goste, pa ako oni ne uzmu tek se onda pusti u slobodnu prodaju. U svakom slucaju bolja pozicija od rubova.
  • tp1997
    262
    Ma pojavi se čim netko prepusti ulaznicu. Ako se jednom bio zasivio, to znači da je sektor rasprodan.

    Osim ako se radi o sektorima koji su tek sad pušteni, to nisam upratio
  • Brusa
    1.5k
    mislim , gle 5 % nije malo. Reprezentativan uzorak svakako
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.