• Paggini
    19.6k


    Gorit ce i nebo i zemlja i zapad gore i sjever gore :cool:
  • Liks90
    1.9k
    nema prepuštanja od jučer već, ovo je sad stavljeno u prodaju…to je dio od Uefe vjv
  • Georg Koch
    4.5k
    Nije ni od 100.000, pa?Bosskovitz

    Zato jer to famozno 80% zvuci kao nesto wow, kao sto rekoh.
    A sasvim je normalno, kao sto je bilo eto i prije 2 godine, rasprodan stadion - a isto neatraktivan protivnik.
    Mozemo pricati o tome da bi, da su cijene prihvatljivije (citaj 10e nize po tribini, SG malo i vise) stadion bio rasprodan jucer u 14:27h. Sto i vjerojatno bi.
    I trebalo je biti. Imas pricu, imas boom, imas hype, imas jos vecu pomamu za ulaznicama - jer znas da je neces lako ni dobiti i slicno.
    Samo o tome pricam.
    I pricam na gradjenju price na osnovu 12K protiv Sibenika i top atmosferi.
    Sto uopce ne sumnjam da ce biti :cool:
  • bbb medimurje
    3.2k
    E sad s ovim novim sektorima definitivno da nece biti rasprodano
  • Liks90
    1.9k
    sad vise neznam ni zbrajat hahah
  • Boycie
    1.1k
    Bolesno kakvih komentara na ovoj temi zadnja 2-3 dana. Dinamo ne zasluzuje stadion ispod 35k, ali citajuci ovo zbog nekih i Kranjca je po mjeri.
    Zaboravljate da vise nije Kim Jong na vlasti, nego ljudi koji slusaju svoje navijace. Nista nije zabetonirano.
    Ali da bas ovu je*eno vaznu tekmu neko ide kalkulirat doc ili ne doc zbog 10-15€ mi je neshvatljivo.
  • Liks90
    1.9k
    na karatani će to otic
  • bbb medimurje
    3.2k
    ja mislim da je sve slobodno od 13 do 28 reda
  • strumfich
    221
    Bit ce ok posjeta, al smatram da to nije to i da se napravio kiks s cijenama.

    Da se razumijemo mene to osobno ne dira jer imam godišnju, al znam kako drugi razmišljaju jer sam probao 7-8 ljudi koje inače vučem za rukav na tekme povući da idu i danas, al nema šanse. Nitko neda toliko novaca.

    Netko bi mogao reći: "Nama takvi navijači ne trebaju", ali činjenica je da nam trebaju jer još uvijek nismo na razini koju Dinamo zaslužuje. Trebalo je iskoristiti trenutni val hypea i smanjiti cijene za 5-10 eura, a za TSG možda čak i 15 eura. Rasprodan Maksimir dan prije utakmice donio bi dodatne koristi i za buduće utakmice i za članstvo. Ljudi bi se učlanjivali u klub iz straha da će ubuduće ostati bez karata. Pisalo bi se o rasprodanom stadionu dan prije utakmice, što bi moglo motivirat i druge da dođu na primjer na utakmicu protiv Gorice već ovaj vikend.

    Evo, dam se kladit i da bi se sami igrači odrekli dijela honorara samo da vide pune tribine.

    To što će možda biti sličan broj ljudi kao protiv Bodo/Glimta ne znači puno, jer smo četiri dana prije te utakmice protiv Osijeka igrali pred 5.168 gledatelja, a sad protiv Šibenika pred 11.000.
    Dinamo je doveden na veći nivo sada i najmanje na što smo trebali ciljat za ovu tekmu je rasprodan stadion dan prije.

    Čini mi se da su odgovorni za određivanje cijena ulaznica imali viziju da će se sve rasprodati dan prije utakmice, osim tribine SG i da će onda na sami dan utakmice svi pokupovati ulaznice i za nju po visokim cijenama (ista cijena kao za TSD) jer neće više imati izbora. To mi je jedino opravdanje za previsoku cijenu TSG.

    Navijači vjeruju klubu i konačno se vraća pravi duh Dinama, ali ovo je bio jedan mali pogrešan korak koji se, vjerujem, može ispraviti u budućnosti, jer konačno imamo ljude u klubu koji slušaju povratne informacije.
  • Georginho
    134
    Ima kakvih novih info na koliko smo prodanih ulaznica, ili koliko je preostalo?
  • ZgDLions
    395
    5709-AE5-E-A595-4432-9-F73-09-D58-ACE94-D3.jpg

    U pola sedam još nije bila gužva
  • don
    5.5k
    na kraju rasprodana samo jedna tribina i to SD, to je očiti kiks sa cijenama.

    ali ova uprava (nadam se) nije tvrdoglava i mišljenja sam da će za buduće utakmice donijeti bolje odluke. Svatko može i ima pravo pogriješiti samo to ne smije prijeći u narativ da su cijene dobre, jer je očigledno da nisu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.