• The Undertaker
    5.1k
    Vidit ćemo. Ja mislim da su i cijene za ZD i ZG prevelike i da stadion neće biti rasprodan ni za eventualni LP (osim baš top klubova) ako bude kiša ili hladno. Ali nema smisla sad nagađati. Za one koji će propustiti EL/LP ove godine, igrati će se i dogodine.
  • Dani Olmić
    222
    nema izgovora, dinamo trenutno igra super nogomet - ako cijene nece bit kriminalne (sto sumnjam da ce bit), mora se ic
  • don
    5.6k
    Dapače možemo neku anketu otvorit na zoni, i onda kao navijači okupljeni na zoni ponuditi to klubu i apelirati da se korigira.criticus

    zona okuplja cca 5% navijača Dinama
  • Liks90
    1.9k
    Izvještaji do tekme idu na svakih pola sata počevši od 18h :)
  • zagrepcanec
    16
    Ovaj playoff svake godine je idealna prilka za počastiti se gledanjem nogometa. Još je u vrijeme ljeta kad je lijepo vrijeme. Idealna prilika za popularizaciju Dinama, sporta i nogometa.

    Ovo je jedina utakmica gdje se nije smjelo promašiti cijenu karte. Kada će je korigirati, u skupini LP kada ta cijena možda i bude opravdana? U 12. mj po snijegu? To običnim gledateljima ne treba.

    Tako da ta korekcija ako je i bude je zakašnjela. Ovo je baš šamar najobičnijim gledateljima. Nije ovo slučajno da se "pogriješilo" baš sada i to baš za SG. A vi koji imate problem jer nisu svi najzagriženiji navijači, nijedan klub nema pun stadion vatrenih navijača, ali ima pun stadion, a Dinamo to nema jer je otjerao obične smrtnike cijenama i to na "najvažnijoj utakmici sezone".
  • Keyser Soze
    10k
    Ovo je naš Dinamo, vi si osnujte svoj. :smile:
  • The Undertaker
    5.1k
    Ne znam, što je obični gledatelj? Ako je to onaj koji ide na ZG onda će takvih biti dovoljno da popune tribinu.
    Cijenu za SG su, vjerovatno, promašili i to je to. Ne vjerujem da hoće nekoga otjerati sa stadiona jer ne vidim razloga za to.
  • criticus
    2.2k
    Vidit ćemo.The Undertaker

    Točno.

    zona okuplja cca 5% navijača Dinamadon

    Pa da je i 1% to nas ne sprječava da uputimo apel klubu. Na njemu je da prihvati ili barem obrazloži zašto ne.

    Nije ovo slučajno da se "pogriješilo" baš sada i to baš za SG. Azagrepcanec

    Orjuna radi protiv Sjevera Gore. Pravda za sve Sjevergoraše.
  • Keyser Soze
    10k
    Orjuna radi protiv Sjevera Gore. Pravda za sve Sjevergoraše.criticus

    Konačni plan Tomislava Tomaševića je napokon ispunjen :sweat:
  • Laugreano
    2.5k
    Sto to znaci obicni gledatelj? Onaj koji ne zna nabrojati 10 igraca dinama, a došao bi pogledat europsku utakmicu za 1kn da cuje himnu lige prvaka?
  • Jurki
    11.7k
    playoff je jako bitna utakmica.. bumo rekli nase "malo ali VELIKO finale lige prvaka"
    Ali isto tak svih ovih godina su bile karte za kunu i ostale pizdarije... pa je stadion bil sablasno prazan.
    Kaj je tad bil problem?
    Pokusavas obraniti neobranjivo.
  • don
    5.6k
    Pa da je i 1% to nas ne sprječava da uputimo apel klubu. Na njemu je da prihvati ili barem obrazloži zašto ne.criticus

    pa možemo moja ekipa i ja uputiti apel ali čisto sumnjam da će biti ozbiljnije razgledan od strane kluba.

    Razumijem šta želiš reć i slažem se s tobom ali mislim da forum nije mjesto za to već ako bi se tako nešto radilo, puno bolje bi bilo da klub putem aplikacije napravi anketu za članove kluba.
  • Liks90
    1.9k
    daj Ajde o čemu pričaš, pogledaj cijene drugih klubova pa pričaj nešto, ako možeš Dat za pizzu u pizzeriji 15 eura, možeš i za utakmicu, cijene opće nisu prevelike i prestanite kukat, da si kupio godišnju itekako bi shvatio da bi si ju isplatio s pola utakmica u sezoni…i još imas skoro pola džabe, matematika ti nije jača strana. Al naravno tebi il vama kaj neidete na tekme se ne isplati uzimat godišnja logično…bolje ne laprdaj gluposti i prestani vise pisat
  • The Undertaker
    5.1k
    Nisam upratio, Jug je samo za gostujuće navijače ili je dio i za nogometne škole?
  • Liks90
    1.9k
    ZD 355, ZG 565
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.