• Dani Olmić
    222
    ajdeee - imam dobar osjecaj ljudi moji, ovo je lijep dan danas za prelijep dogadaj :-)
  • Liks90
    1.9k
    559 ulaznica ostalo za zapad dolje, 960 ZG, SG 3410 ostalo
  • Ludovic IX
    7.2k
    i onda pročitaš komentare ovakve ili da je dinamo odnarodjen i većina je za povratak mamića.. i dođe 16.8. i šibenik na maksimir i dođe 12k ljudi a kad je bio mamić alfa i omega, onda je bilo 1500 ljudi. uz karte od 10 kn.

    mamić je publiku dovodio na stadon kad su karte bile 1kn i na tribinama harmonikaši i besplatne kobasice jer takvima ne smeta ni mamić niti bilo tko, njima je samo do kruha i igara ili kad je dolazio real madrid
  • Dani Olmić
    222
    prognoza moja: past ce i ZD i ZG prije 17h
  • Mathiasovi Chageri
    2.5k
    Potjerali ste publiku sa stadionazagrepcanec

    Je, nema šta, publika je potjerana sa stadiona, 6000 ljudi u prvom kolu po armagedonu protiv Istre i 12000 protiv Šibenika govore dovoljno. Dolje uprava!

    Vratite nam slavne dane karata za kunu, kupona u sportskim novostima, besplatnih debrecinki, šalova na kojima piše Dinamov protivnik da plavi puk može ponosno na stadion, kao onomad protiv Porta kad nas je bilo 4.000 na Ligi prvaka.

    Kaj ovi u upravi očekuju da idem na utakmicu protiv Qarabaga za 20-40€ i još ne ulazim u bubanj za osvojiti milijun kuna? Sramota.
  • Dubbbrava
    446
    Alkoholna piva sjever danas DA ili NE?
    Mislim da nas više čeka sad odgovor na ovo pitanje nego stanje ZD i ZG :cool:
  • Vitz
    3
    Bit ce puno ljudi na karatani pred tekmu, tak je bilo i na sibeniku
  • M94
    1.2k
    Evo najsvjezije prognoze za picajzle :smile:NitkoBitan

    E jbg, samo da je koji stupanj manje dosao bi.

    He he.
  • Gelipter
    3.7k
    Mislim da ovi koji vilene o odnarođenosti nisu bili možda ni na jednoj utakmici posljednjih mjeseci jer je napredak u svim segmentima više nego očit. Baš se pazi na sve i najmanje detalje kako bi se ljudi vratili Dinamu, obnovili ili zadobili osjećaj pripadnosti klubu koji je posljednjih desetljeća bio odnarođen u raljama pojedinaca koji su od kluba radili privatnu prčiju za zgrtanje financija nauštrb svega ostalog.

    eh sad bi mogli odustati ovi koji vole kišu... :grin:
  • NKDZ86
    1.4k
    zaboravio si gore pogledati kaj piše pod upozorenje, kaže ovo:
    grmljavina i pljusak na području maksimira za goste iz azera, trpanje do mile volje, ludnica na stadionu, gore sve, piva u potocima, sutra ko živ ko mrtav, na posao se dolazi s osmjehom od uha do uha i bez glasa!!
    ima jedno mjesto!!
  • Medvedgrad
    257
    Plavo upozorenje!!!
  • Vitz
    3
    Kako ide prodaja?
  • Liks90
    1.9k
    ZD 487, ZG 810 cca, SG ostalo cca 3290
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.