• NitkoBitan
    17k
    ako ti je dinamo toliko bitanDani Olmić

    Nije mu zgleda toliko bitan jer nije clan. Sam se odao spominjanjem cijene od 30 eura za sjever :joke:
  • Dalmatinec
    622
    Zagreb je bogatiji nego ostatak RH i ne mogu se načuditi da samo Zagrepčana nema barem 15k. Da nisam u financijskoj stisci potegnuo bih 400 km do metropole.
  • Dani Olmić
    222
    Ma ja bi brate mili gledao i za 40€ sa sjevera gore da bi mogao doc na tekmu ... nazalost nemogu kad zivim u njemackoj - Al bit ce me na Gorici zato ;-)
  • criticus
    2.2k
    Jel na @Liks90 živ? Možda @deda ima info di smo sad?

    A ne kužim što se palite na lika koji se registrira prije 5 minuta i napada "nas" da smo potjerali navijače obične građane. Ima ljudi koji imaju legitimna pitanja u vezi cijene i ta diskusija će se sigurno nastaviti, a ovo paljenje ala treći dres samo na ignore.
  • Fran
    1
    kako ide prodaja
  • ibro1986
    150
    ako volis klub nece ti smetat ni da je 100e
  • Crni86
    3.5k
    potjerali publiku sa stadiona, a od kad je nova vlast tu gdje je posjecenost nikad veca. Rekordna posjeta za 16.8. protiv Sibenika.

    Daj malo razmislite kad nekaj pisete….
  • Dani Olmić
    222
    pao sljedeci sektor ZD ;-)

    Ne bi me cudilo da klub ostavi ove cijene cak za LP, sto bi stvarno bilo super kad uzmemo u obzir da je najelitnije natjecanje :-)
  • Bosskovitz
    11.7k
    SG i dalje cijeli u prodaji, dok se središnji sektori ne prodaju znači da prodaja ide slabo. A još je 9h samo do utakmice. Sve je to zbog cijena, a ne neatraktivnog protivnika.

    Potjerali ste publiku sa stadiona, obične građane.
    zagrepcanec

    Već sam ti argumentirano odgovorio, ali ti si i tako napravio profil ne radi sudjelovanja u raspravi nego radi sranja po klubu pa vjerujem da ćeš vrlo brzo završiti kao i ostali trolovi.
  • Vitz
    3
    Ma ljudi pogledajte cijene za europske utakmice Rijeke ( i to za europsku ligu)
  • Ludovic IX
    7.2k
    kak se otkrio - " otjerali ste..."
  • Blueshadow86
    1.6k
    Potjerali ste publiku sa stadiona, obične građane.zagrepcanec

    Svašta još neću pročitati...
  • NitkoBitan
    17k
    Evo najsvjezije prognoze za picajzle :smile:

    Screenshot-2024-08-20-12-01-50-453-com-android-chrome.jpg
  • skener
    873
    SG i dalje cijeli u prodaji, dok se središnji sektori ne prodaju znači da prodaja ide slabo. A još je 9h samo do utakmice. Sve je to zbog cijena, a ne neatraktivnog protivnika.zagrepcanec

    vrlo je logicno da zbog visokih cijena nije prodana najjeftinija tribina, a sve ostale više/manje jesu.

    ali nisi ti tu dosao nesto logicno napisati i tako i tako
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.