• Marley
    1.6k
    Sutalo je sve bolji, zadnjih par utakmica je pravi. Zapravo jos na pripremama ga je krenulo.
    Sad ga odjednom Nizozemci hvale na sva usta, a prosle sezone su bili gamad najzesca. Decku je samo trebalo duze da se prilagodi tamo.
    Doduse ja bih najradije da prijedje u Serie A, ove Nizozemce mi je najteze za pronaci stream haha
  • austrijanac
    4k
    Šutalo 145+ dodavanja, bez obzira na poraz, vodio obranu i moguce bio najbolji igrač na terenu.
    Okomit i direktan, jako dobra partija.

    Kova doktor od prve minute, kako je Palmeru otreso loptu prvo poluvrijeme je bilo doktorski. S njim, nije se uopće vidjelo da ovi Rodrija nemaju (ok je to bio Chelsea al opet).
  • Omake
    2.5k
    Crnac u Norwich za 11 mil navodno!
  • NKDZ86
    1.4k
    ako je tako, ond palac dolje onome ko ga nije prepoznao i dao mu šansu...
  • Ludovic IX
    7.2k
    igor tomašić je drzao primat medju kutinčanima po kvaliteti karijere ali ako je ovo istina, crnac je već sad blizu da prestigne Tomašića.. istina, tomašić je u karijeri čuvao i pravog ronalda i raula i igrao za bugrasku repku ali ovakav transfer nikad nije napravio
  • Ludovic IX
    7.2k
    ovo se može dogoditi.. Andrej Kramarić se ne smije dogoditi.. kad uprava iz inata tjera igrača u drugi klub jer ima Bečiraja na njegovom mjestu pa mali nema mjesta
  • Daliban
    1.6k
    Trebali smo ga vratit prošlo ljeto, meni se on jako dopadao. Sretno mu, u svakom slučaju.
  • mlkaskic
    21



    Jel moguće? :scream:
  • Laugreano
    2.5k
    A ako nije tako onda palac gore?
  • Mr Anderson
    7.9k
    Mi tu niš ne dobijemo? Samo ta razvoj?
  • Ludovic IX
    7.2k
    možda je 5 godišnji ugovor, neostvarivi bonusi a sam transfer je 3-4 milje što je lijepa cifra opet. ali bio je izlazni junior, pustilo ga se , meni jedino nije jasno zasto bez 50-50 podjele sa belupom
  • Efes Pilsen
    8.3k
    S obzirom da je prodan kao igrac Slaven Belupa, sta bi drugo Dinamo mogao dobit? Ako se oni bilmezi iz SBa nisu ugradili u buduci transfer nek podnesu kolektivnu ostavku. Dinamo se svog dijela transfera u Rakow odrekao u transferu Hoxhe ako se ne varam jer SB je tu ostao u dugu.
    Respektabilna cifra, svaka cast Poljacima na nosu.
  • Ludovic IX
    7.2k
    u teoriji, dinamo može dobit čak i od ovog transfera ako je rakow nesto dogovrio sa SB..da nije pustio skroz besplatno bez ikakve klauzule
  • Jurki
    11.6k
    Fala Bogu pa su u klubu svjesni da nam je filijala nasusno potrebna.
    Bilo je pokusaja, ali se nije nasel zajednicki jezik sa tim klubom partnerom.
    Nadam se da bu filijala pronađena u neko razumno vrijeme.

    Da je bivsa uprava promisljala za buducnost i nasla filijalu na vrijeme... ovo sa Crncem nam se sigurno nebi desilo, jer nebi bil pusten u Belupo, vec bi otisel u tu filijalu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.