• skener
    887
    ja se ispricavam sto upadam u ovu raspravu, ali nikako ne shvacam zasto netko ima potrebu govoriti sto je njemu skupo ili jeftino, te zasto netko drugi mu mora objasniti da to nije skupo ili jeftino
    svatko za sebe najbolje zna sto mu je prihvatljivo sto nije

    opcenito svi malo previse gledamo drugima u novcanike
  • MM17
    243
    Svima kojima je skupo baš me zanima dal' vam je za priju ili seku ili acu isto skupo? Čisto sumnjam. Oduvijek tvrdim da nam treba stadion od max 25.000 mjesta, za više uz ovakve kvazi navijače nam jednostavno ne treba.
  • Rakovica1986
    632
    Karte koštaju koliko koštaju. Stadion će biti preko 90% popunjen što znači da ima dovoljan broj ljudi koji će platiti kartu za tzv. neatraktivnog protivnika. Dinamo će također od današnje utakmice zaraditi lijepe novce.
    Summary cijelog ljeta na Zoni je: Dovedite pojačanja, plaćajte ih 3-5 milijuna EUR, nemojte prodavat Sučića i Baturinu ne budite ludi trebaju nam i ulaznice su preskupe, šta oni misle da si ljudi to mogu priuštit.

    Pričamo o pustim milijunima EUR koji nas čekaju ako uđemo u LP, a nitko ne razmišlja s čim klub živi i plaća igrače, radnu zajednicu i ostale obveze u periodima između.

    Dinamo je napokon postao klub svojih članova sa demokratski izabranim vodstvom, koji imaju pravo raditi kako smatraju da je najbolje i vjerujte mi da slušaju i prate glas svojih članova. Isti ti članovi neka na sljedećim izborima odluče je li to bilo dobro ili nije.

    Ne kažem da ne trebate polemizirat o tome je li nešto ispravno ili ne, ali da ste svi vi koji drobite već nekoliko dana o cijeni ulaznica i spominjete ljude koji si to ne mogu priuštit pravi prijatelji, dali biste tom frendu 10-20 EUR da si kupi ulaznicu ako već toliko želi ići.

    Molim vas da stanete sa negativom barem danas kada nas čeka prvi korak do nogometnih nebesa.

    Isprike na dužem postu koji ide van teme, ali ne mogu vjerovat što je glavna tema na današnji dan.
  • Dubbbrava
    446
    Da skrenem s teme, jesmo nešto prodali od jutros?
  • deda
    32.6k
    Nevezano uz ulaznice, ali vezano uz interakciju s članovima. Nitko na forumu nije spomenuo da je piva protiv Istre bila 4, a protiv Šibenika 3,5 eura. A to je rezultat interakcije s članovima. Pozitivne stvari ljudima nisu zanimljive. To je ljudska psihologija.
  • Paggini
    19.7k
    a protiv Šibenika 3,5 euradeda

    Graž mi je javljao euforično da je sniženo i da je to nama naša borba dala. :cool:

    Doduše, na zapadu je bila 4 eura ili sam ja bio u cugi pa nisam skužio sniženu točnu cijenu?
  • ksapi
    2.8k


    I velika pohvala za klub što se toga tiče. S cashless opcijom to ispada malo preko 3e, što je dobra cijena i za kvartovski turnir, a ne utakmice Dinama.

    Usput kad smo kod pive, hoće li je biti i danas ili se zbog UEFE ne smije?
  • Heisenberg1986
    195

    Dobar komentar, kad smo u dabi danas?
  • Mladi Starac
    150
    ali ne mogu vjerovat što je glavna tema na današnji dan.Rakovica1986

    ovo.
    tak je.
  • Ludovic IX
    7.2k
    je, 4 j bila na tribini.. neznam koliko je bila dolje na šanku
  • Jurki
    11.7k
    Usput kad smo kod pive, hoće li je biti i danas ili se zbog UEFE ne smije?ksapi

    Pratim ovaj dio sa velikim zanimanjem.
  • Paggini
    19.7k
    nemojte prodavat Sučića i Baturinu ne budite ludi trebaju nam i ulaznice su preskupeRakovica1986

    Ovo si jako dobro poentirao, ne bi nikog prodavali, davali bi našim vedetama bolje ugovore, ali ne bi baš ni više (i itekako korektne) cijene karata plaćali, a i revija je preskupa, a i dresovi su skupi...
  • Hnlovac
    1k
    Na novom Maksmiru od 30+ tisuća mjesta moramo naći bar 3k mjesta za obiteljski sektor s bagatela cijenama jer mi je već pun kufer "ja da odem s djecom iskrcat ću 500 tisuća eura za ligu prvaka"
  • Simpatizer
    270
    dal' vam je za priju ili seku ili acu isto skupo?MM17

    Da je karta besplatna ne bih išao
  • Georg Koch
    4.5k
    @Liks90 moze stanje po tribinama prije otvaranja karatane danas, da mozemo poslije pratiti tijekove :smile:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.