• Mladi Starac
    150
    ali meni više vrijedi sreća sinova kad dođe na maksimir od tih 300 kn npr.Ludovic IX

    tak je.
    jasno je sve... evo nas trojica bili na toj tekmi i jbg, preko soma kuna plus naravno popili smo sokove, pojeli smo hot-dog... to sve košta...
    ali evo, imaju priču za sva vremena.

    a i inače pratimo nogomet, gleda se doma liga prvaka, prati se sve, i onda dođemo na maksimir i gledamo jedan Chelsea, mašemo Kovi, urlamo na gol Orše i onda odemo doma i smijemo se kak je dinamo te večeri nakon još one druge tekme milan - rb bio prvi u skupini.
    lige prvaka.
    cirkus :D
  • zagrepcanec
    16
    Samo malo, brkate pojmove. Ovo je LP, ali još uvijek kvalifikacije. BodoGlimt za sjever je bio 60kn, sad je sjever 30€. To je 3,5x više.

    Drugo, ako je Dinamu ovo jako bitno i važno je danas da ima podršku, pa što je Uprava digla toliko cijene i pucala podrški navijača u nogu. Zašto bi prosječan navijač trebao podmetnuti leđa? Uostalom to je publika, a ne navijači.

    Ja sam mislio ići, ali nedam za sjever 30€, a one navlakuše da članovi imaju realne cijene obit će im se o glavu, zarada će biti ista, a stadion sramotno poluprazan.
  • BBBaranja
    2.5k
    Draga gospodo,cijena karata je baš onolika kolika bi trebala biti..pa tko voli nek izvoli,a vi što kukate a stadion vam je pod nosom samo se zapitajte koliko novaca i vremena potroši navijač koji je udaljen od Zg..
  • Ludovic IX
    7.2k
    ekipa, uzmite sad silne utakmice di ste plačali mizeriju za gledat dinamo i poslije pljuvali po upravi jer uništava dinamo sa time. svi su nam se smijali.. e, sad treba malo vratiti i za to. dinamo treba nešto dobiti i od nas. mi bi lige prvaka, prvenstva, spektakle i reprezentativce ali ne bi platili za to.
  • noezg
    8
    Platio sam članstvo, platio kartu za danas i dres i ne gledam na to kao trošak, nego kao na pomoć klubu.
    Ako mi je već klub toliko bitan da nekako i ja doprinesem. S druge strane razumijem da je to nekom velik trošak, ako ide cijela obitelj, tako da bi možda mogli staviti neke obiteljske pakete.
  • Nema zaleđa Mikića
    1.4k
    ali nedam za sjever 30€,zagrepcanec

    Učlani se pa će ti karta za sjever biti 20 eura.
  • Neki tip
    21.3k


    Ma odustani u startu. Netko tko veli "ako je Dinamu ovo jako bitno i važno.." ne bi došao ni za 20 eura, došao bi za kunu i majicu.
  • Paggini
    19.6k


    Prvi post, odma dramatična objava da on neće ići, a usput i latentno spominjanje da nije član.
  • dinamo u srcu
    1.6k
    Evo primjer broja gledatelja na nekim euro utakmicama u zadnjih 6 godina.

    Dinamo vs Fenerbache 17 570 gledatelja (20.9.2018.)

    Dinamo Victoria (3:0) 25 680 gledatelja
    (21.2.2019.)

    Dinamo vs Benfica 29,807 gledatelja.
    (7.3.2019.)

    Dinamo vs Rosenborg 23 859 gledatelja (21.8.2019.)

    Dinamo vs Chelsea 20,607 gledatelja. (6.rujan.2022.)

    .Dinamo Aek 13 311 gledatelja (15.8.2023.)

    Dinamo Victoria (0:1) 8400 gledatelja
    (26.10.2023.)

    Dinamo Paok 18 562 gledatelja
    (7.3.2024.)



    Današnja brojka prodanih ulaznica protiv neatraktivnog protivnika i u ovoj fazi natjecanja(playoff lige prvaka i prva euro tekma ove sezone) je i više nego dobra. Procjenjuem da idemo na 18 000+"gledatelja.
    Naravno da može bolje i treba i bit će bolje, ali treba radit na tome i doći ć se sve na svoje.

    Na nama je da probamo povećat broj tako što pozovemo još nekog frenda nek dođe nek vidi uživo makimir. Neka se učlani i nek ova brojka još više raste.

    Idemo danas po pobjedu, po dobru atmosferu i nastavak ovog pozitivnog trenda rasta.

    Nema većeg kluba od Dinama.
  • Jurki
    11.6k
    Ja sam mislio ići, ali nedam za sjever 30€, a one navlakuše da članovi imaju realne cijenezagrepcanec

    Za clanove je 20 eura.. i da mozda su cijene velike.. ali je isto tak za onu srpsku snajku bile karte kolko 30-40 eura.. pa je ta dronfulja napunila 5-6 puta arenu?
    I tad nije bil problem dati tolke pare, a za Dinamo je skupo?
    Kak je neko napisal.. mi bi lige prvaka, reprezentativce, pojacanja.. jbg decki to kosta.

    I meni je skupo.. jbg ali kuzim kolko je bitna ova tekma.
    Nama je ovo FINALE.. i ulazak u ligu prvaka nam ostavlja u rosteru Sučka, Baturinu.. mozda jos koji igrac dojde..
    tom ligom prvaka bumo jos veci razmak napravili u odnosu na konkurente u hnlu.

    Svatko ko se dvoumi ici ili ne ici na tekmu.. nek si pogleda filmic o prosloj sezoni i u kakvom smo glibu i kurcu bili.. pa nek onda razmisli ponovo.

    Jbg isprike.. nasral sam svasta u postu i ono kaj ima i nema veze sa kartama.
  • Bosskovitz
    11.7k
    Samo malo, brkate pojmove. Ovo je LP, ali još uvijek kvalifikacije.zagrepcanec

    Ne, ovo je play-off. Kvalifikacije su završile.

    BodoGlimt za sjever je bio 60kn, sad je sjever 30€. To je 3,5x više.zagrepcanec

    Na Bodo Glimtu je bio rasprodan TSD i bilo je 18.349 gledatelja. Za večerašnju utakmicu je rasprodan TSD i vidjet ćemo koliko će ljudi biti, ali prognoza je da zadnja mogućnost za kišu prestaje oko 17:00 i vjerojatno će posjeta biti tu negdje, 10% gore-dole. Čisto zbog usporedbe.

    Rekao bih da su možda ulaznice za TSG malo preskupe. No analizirati na temelju jedne utakmice je potpuno pogrešno kad na posjećenost utječe puno više faktora od cijene. Analiza će sigurno biti napravljena na kraju sezone.
  • Simpatizer
    270
    pa tko voli nek izvoliBBBaranja

    Zona Dinamo za par dana/tjedana:

    Koji je glavni razlog nedolaska na utakmice?
  • Ludovic IX
    7.2k
    cijene za gornje tribine nisu u kamenu zapisane.. nisu ni za doljnje ali su objavljene pa bi bilo glupo sad ih mjenjat, ali da, SG se može spustiti pogotovo za familje i tu puštat za bagatelu..
    proglase ju obiteljskom tribinom i tak i cijene daju..
  • Bosskovitz
    11.7k
    Dinamo vs Fenerbache 17 570 gledatelja (20.9.2018.)

    Dinamo Victoria (3:0) 25 680 gledatelja
    (21.2.2019.)

    Dinamo vs Benfica 29,807 gledatelja.
    (7.3.2019.)

    Dinamo vs Rosenborg 23 859 gledatelja (21.8.2019.)
    dinamo u srcu

    Samo a propos ovih utakmica - tu smo imali i istok, što je najveća manjkavost trenutnog stadiona jer je je istok bio jedna od najomiljenijih tribina upravo zbog svog mentaliteta, druga najbolja za gledanje utakmice nakon TZD i cjenovno u rangu između TZD i TSD kaj nam sada nedostaje.

    Potpuno osobna procjena, ali uvjeren sam da bi se Istok za večeras rasprodao jednako brzo, ako ne i brže od TSD.
  • jedan u nizu
    8.2k
    Kad su prije 20 godina cijele bile skuplje nego sada nitko nije nista govorio.

    Sada su skuplje u odnosu od prije 5 ili 10 godina iskljucivo iz razloga jer se posjeta smanjivala i tadasnje vodstvo kluba je stavljalo sve jeftinije ulaznice. I sadasnji skok se svima cini kao pretjeran, iz razloga jer smo navikli placati jeftine karte.

    U drugoj temi su stavljene slike karata iz 1998. Kasnije su cijene isto bile velike. Ako se dobro sjecam playoff protiv Arsenala na istoku je bio 200kn.
    Maribor i Dynamo Kijev je bilo oko 150.

    Nisu karte toliko poskupile, koliko smo zapravo jeftino placalo zadnjih godina.
    Jer je bivsa uprava na taj nacin privlacila ljude na stadion da se stvori slika kako su i navijaci i dalje tu unatoc borbi protiv kriminalaca u klubu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.