• NORTE
    11.4k
    @Liks90
    Jel u brojke preostalih ulaznica uključuješ one sektore koji su još uvijek "blokirani"?

    Kakvo je trenutno stanje?
  • tigric
    280
    Za Ligu prvaka, sjeveru dolje 30 eura, zapad dolje 60 eura. Da se ne iznenadite.
  • cron1ck
    1.7k
    Moze li se na zapad gore ponijeti kisobran?
  • Haza
    4.1k
    30 eura SD i 60 eura ZD za LP je puno. Nije u pitanju ljubav prema klubu, koja je meni neupitna, nego je problem da ovaj stadion, gdje djeca moraju na Toi toi, gdje piće čekaš 15 minuta, gdje nemaš krov, gdje nemaš parking, gdje se moraš ustati svaku minutu kad netko prolazi, jednostavno nema standard za te cijene.
    Kod formiranja cijene, mora se uzeti u obzir upravo sve gore navedeno. I nije čak ni korektno prozivati nekoga što neće ići po kiši, ja sam na Istru namjeravao ići s klincima, kad sam vidio vrijeme, jednostavno sam ostao doma, nije stvar ljubavi prema klubu, nego zdravog razuma.
    Za ovu sezonu su cijene formirane, i neće se mijenjati, možemo se samo nadati da neće imati kontra efekt, i da nam zbog toga stadion neće biti poluprazan. Uz sve, uprava mora voditi i računa da će recimo ZD za LP biti s provizijom 65 eura ako će netko online kupovati. To je za tatu s dvoje djece stvarno ozbiljna lova.
  • tigric
    280
    Moje mišljenje je da cijena za današnju utakmicu nema veze s tim što stadion nije rasprodan, nego s time što razmažena zg publika opet bira protivnika. Galata bi se odmah rasprodala, a za ove azere nisu ni čuli. Ista stvar će biti i za Lp, manjina ce kmecat, ali ce stadion biti krcat kad nam dođe Real ili Bayern.
  • Peškaman
    4.2k
    Otac,sin,kćer i majka da odu na utakmicu voljenog kluba,realno skupa je priča.
    Možda bi klub mogao razmisliti o obiteljskim paketima gdje bi stavili neku manju cijenu.
    Uzeti tipa jedan ili dva sektora na tribini ZG,objaviš da ima limitiran broj takvih paketa/karata.
    Kada bi ljudi vidili da se 2-3 utakmice rasprodavaju takvi paketi u par sata postigli bi na desetke novih obitelji na stadionu.
  • Vitz
    3
    Kolke su bile cijene kada smo igrali ligu prvaka 22/23? Mislim da je zapad dole bio 100 eura?
  • Captain America
    17.6k
    Kolke su bile cijene kada smo igrali ligu prvaka 22/23? Mislim da je zapad dole bio 100 eura?Vitz

    350 kn ZD, 250 kn ZG. Ne znam cijenu SD i SG.
  • Georg Koch
    4.5k

    SD/SG 20€
    ZD 45€
    ZG 33€
  • Haza
    4.1k
    Apsolutno je ZG publika razmažena, ali ajmo biti realni, pa kojem to navijaču nije Real Madrid mamac. Samo što danas nije poanta Qarabag, koji je realno neatraktivan protivnik, nego ipak smatram da su ljudi trebali prepoznati situaciju, danas je za Dinamo strahovito bitna tekma, koja nas može odvojiti od HNL ekipa narednih 3 plus godine, i baš zato me razočarao odaziv publike. Iako, ako bude 17 tis, to je dobro, ali prije bi rekao da će biti do 15 tis.
    Danas je ipak vidljivo da Dinamo ima razmaženu bazu navijača, i to nije nešto novo, to je proces uništavanja kluba unazad dvadeset godina, gdje je dio navijača karte redovno dobivao džabe, dio preko kupona u sportskim novostima, dio preko nagradnih igara, dio za jednu kunu, e sad, sve te navijače sad treba educirati, preobraziti i to nije proces koji traje mjesec dana, nego proces koji traje godinama.
    Zato ipak svima treba strpljenja, ali i Upravi više osjećaja kad je u pitanju ZG publika. Cijena koju sad imamo, možda bi prošla da te karte ne kupuju između ostalog ljudi, koji su navikli kartu dobiti gratis ili ispod cijene.
  • Vitz
    3
    Uf fulo sam al to je negdje oko 50 eura q bio je uvijek pun zapad
  • Ludovic IX
    7.2k
    Cijene ulaznica za utakmicu Dinamo - Chelsea

    Tribina sjever dolje 150kn

    Tribina sjever gore 150kn

    Tribina zapad gore 250kn

    Tribina zapad dolje 350kn

    - odonda je došao euro i sve cijene su otišle gore ne za onih 10% koji su navedeni u DZS jer ako stvari koje su esencijalne kao kruh, mlijeko, ulje i slično odu gore 50%, onda je inflacija blize tome nego tih 10%. jer ljudi većinu svojih novaca troše a stvari koje su poskupile puno, puno više od tih 10%

    koncerti su otišli gore za 50%, utakmice nizih liga za 100+%.. i onda se čudimo što dinamo prodaje svoj proizvod po većim cijenama.
  • Mladi Starac
    150
    350 kn.Captain America

    čak mislim i manje. ja sam vodio sinove, nas trojica oko 900 i nešto kuna.. mislim da je bilo 310 ili 320 po karti...

    ima pravo @Ludovic - 350 kuna. baš sam sad provjerio na kartama.

    Gledali kako pada Chelsea u režiji Petka i Orše... uf... koja večer.
  • Salva
    2.5k
    Znači da su cijene za grupnu fazu i više nego korektne, u usporedbi sa sezonom 22/23. Poskupljenje je blago i sasvim opravdano, naravno ako si član.
  • Ludovic IX
    7.2k
    kad sam kupovao samo za sebe ulaznicu nr 2011, nije mi bilo puno dat 200kn.. sad kupujem sebi, starom i sinu za svaku tekmu. i to je trošak, ja to razumijem. ali meni više vrijedi sreća sinova kad dođe na maksimir od tih 300 kn npr.

    a stari , neće od penzije trošit na dinamo i isto razumijem pa ga ja stalno vodim
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.