• Giovanni86
    119
    Postat ce luksuz ici na utakmice
  • Liks90
    1.9k
    Nitko ne piše kak su cijene od 5 eura za derbije odlične i prejeftine…jeftinije neg ikad
  • NitkoBitan
    17k
    I vjerujem kako iza ovih cijena postoji izracun/formula koja sve objasnjava i to je jedino objektivno vazno.Crni86

    Sigurno. Cijene su se odredile jos u srpnju. Tako nam je grah pao da imamo neatraktivnog protivnika i da je vremenska prognoza klimava, inace bi kompletan zapad vec bio rasprodan kao i dobar dio sjevera gore.

    Postat ce luksuz ici na utakmiceGiovanni86

    Dinamo ne igra samo europske utakmice. Clanovima su izrazito pristupacne prvenstvene utakmice i jos k tome uz clanstvo od 20 eura imas 4 besplatne tekme. Nikakav luksuz za nesto sto bi trebalo bit medu visim prioritetima prosjecnom navijacu.
  • Hectorharatti
    48
    Smijesna rapsrava oko cijene. To dajes klubu i sigurno znas gluplje potrosit taj iznos.
  • ksapi
    2.8k
    Jedva čekam da se prodaju sve karte za sutra da prestanete kukat o cijenama.
    Od osobno mi najzanimljivije teme tokom sezone, pretvorili ste ju u najgoru ovih dana.
  • ibro1986
    150
    znaci sutra je realno ocekivat 17-18 tisuca, po meni nije lose.
  • Crni86
    3.5k
    pa prodaja ide sasvim okej. Rasprodan sjever, otic ce sutra jako brzo zd i zg. A sg je nazalost sg.

    Nitko ne spominje kako imamo i 3 tekme doma u tjedan dana, sigurno ima i to utjecaja ako ce se prodaja malo razvodniti. Mozda netko rade bira za 40 eura otic na dve tekme neg na jednu i to je isto sasvim okej i posteno.
  • Georginho
    134
    Dajte ljudi prestanite kukati na cijene ulaznica. Teško je i čitati. Ako ćete ići na tekmu, platite i idite. Ako vam je puno, nemojte i gledajte u bircu/doma. Pristojno će se stadion popuniti svakako. Ovo cmoljenje je samo iritantno, neće promijeniti ništa. I ako se mene pita, cijene su čist ok za najvažniju utakmicu sezone.
  • Brusa
    1.5k
    pa zašto? Ovo je forum. Imaju ljudi pravo reći što misle.
  • Salva
    2.5k
    Tema ulaznice - aktualno u kolovozu >>>> tema transferi rasprave u lipnju i srpnju
  • Georginho
    134

    Tako i ja, zar ne? :wink:
  • Peškaman
    4.2k
    Jednostavno,stvar je percepcije kome je što i koliko skupo,kao što je momak iznad rekao svaka roba ima svoje kupce.
    Koliko god nekom čudno bilo meni je sasvim svejedno je li karta košta 25 ili 40 eura,zašto? Zato što idem iz Hercegovine,svejedno mi je oću li potrošit 115 ili 130eura sveukupno na put,hranu i ulaznicu.
    Radije ću se skrpiti nekako i pojesti dva puta na dan nego jesti treći put,popit ću pivu-dvije manje,ušparat tih dodatnih 15 eura.
    Sretan put svima koji putuju i sretno Dinamu!!
    Idemo po LP.
  • juraa
    52
    Evo upravo se oslobodilo nekoliko ulaznica (od godisnjaka znaci) za SD...
  • Maksim Maksimirski
    5.4k
    Sorry ali ulaznice su jednostavno skupe. Može sutra doći i 20 000 navijača ali to ne znači da se ti navijači neće osjećati prevarenima i oštećenima. Doći će oni ali će u sebi reći ''skupo je i deru me ko budalu u pičku materinu ali ću doći ovaj put jer je važna utakmica''.

    Uprava mora shvatiti da ovo još uvijek nije liga prvaka. Ovo je azerbajdžanski klub Qarabaq koji u dinamovom navijačkom puku ima jednak (ako ne i manji) ugled od NK Osijeka. Ovo nije mamac za posvuduše, TikTokere, Instagramere i Ivane Knoll. Ovdje nećete oderati pozere koji su došli na utakmicu zbog storya na Instagramu nego ćete oderati prave navijače Dinama od kojih su mnogi prešli put od nekoliko stotina kilometara zbog utakmice.

    Ja prvi podržavam da ulaznica za pravu ligu prvaka protiv recimo Reala i Citya bude 100 eura (doslovno 100 eura, bez pretjerivanja) pa makar na tribinama bilo samo par tisuća pretplatnika uz pokojeg pozera dubokog džepa ali ova faza natjecanja gdje imamo za protivnika prvaka Azerbajdžana je prerana faza za takve manevre.

    Nećete ovdje oderati Ivanu Knoll, Kolindu i hrvatske verzije Bake Praseta nego ćete oderati nekog Matu iz Požege i Antu iz Hercegovine koji su pravi navijači i koji će ionako potrošiti 100 eura na put i kojima na prvu nije velika razlika potrošili 100 ili 150 eura. Međutim to nije u redu. Nekad klub treba misliti i na svoje navijače i dugoročniju budućnost. Taj Mate ili Ante će možda poželjeti doći i na utakmicu protiv Rijeke ali će reći da je potrošio 150 eura na Qarabaq i tih dodatnih potrošenih 50 eura za Qarabaq će ga možda spriječiti da ode na Rijeku jer nije džep dinamovog navijača nepresušan. Ljudi u Slavoniji i Hercegovini rade za 700-900 eura i njima 50 eura znači puno. Skrpat će oni za Qarabaq ali će odustati od nekih HNL derbija koje će radije pogledati u birtiji.
  • Dinamosaur
    1.5k
    Može sutra doći i 20 000 navijača ali to ne znači da se ti navijači neće osjećati prevarenima i oštećenimaMaksim Maksimirski

    maksim neemoj plakatiiiiii, ne mozemo si pomoci
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.