• Maksim Maksimirski
    5.4k
    Ah, dobro. Sada sam shvatio gospodina Dinamosaura.
  • Dinamosaur
    1.5k
    tesko da ce te vi gospon maksim to shvatiti.
    Mozda vam bude jasno kad budete gledali po istoj ovoj cijeni npr. real,barcu,bayern,arsenal,city,psg,inter..
  • Maksim Maksimirski
    5.4k
    tesko da ce te vi gospon maksim to shvatiti.
    Mozda vam bude jasno kad budete gledali po istoj ovoj cijeni npr. real,barcu,bayern,arsenal,city,psg...
    Dinamosaur

    Ja bih za te utakmice stavio i veću cijenu kao što sam i napisao. Tu se bilda cijena a ne na Azerbajdžancima.
  • Dinamosaur
    1.5k
    ovako se gradi ekipa koja ce doci i na jebeni qarabag, a ne samo 'ak dođe Milan idem'.
  • Maksim Maksimirski
    5.4k
    Stavimo onda i na Varaždin ulaznicu 50 eura zapad pa ćemo tako graditi ekipu koja će doći i na Varaždin a ne samo na Qarabaq.
  • Dinamosaur
    1.5k
    Stavimo onda i na Varaždin ulaznicu 50 eura - ovako mozemo do mjeseca al bez povratka

    LP ili EL(opet jake ekipe) su ti pred nosom, mnogi u LP/EL naplacuju puno vise, možeš podržati ekipu i doživjeti spektakl od navijanja a mozes i dalje u ovom ritmu..
  • Maksim Maksimirski
    5.4k
    Ne znam koliko naplaćuju. Mi se teško možemo uspoređivati sa zapadnom Europom jer su tamo plaće nekoliko puta veće od ovih naših hrvatskih i klub bi cijene trebao prilagoditi prosječnom stanovniku Republike Hrvatske. Nije baš normalno da su cijene kao u Oslu a plaće kao u Erevanu.
  • Dinamosaur
    1.5k
    kao sto rekoh, sa usporedbama Osla i Zg ili Erevana i Beca, Londona i Bratislave necemo doci nigdje, mozemo usput na markov trg ..

    Nisam usporedivao cijene, ali svaki Dinamovac bi trebao podrzati ekipu na terenu, sve dobre promjene i napokon slobodan klub
  • Maksim Maksimirski
    5.4k
    Svi ćemo podržati Dinama sutra. Ja i moj stari koji je dinamovac od 70-ih gledamo sutra utakmicu i navijamo. To nije upitno ali eto moje je mišljenje da su cijene malo pretjerane. Ako sam u krivu sve ok. Imamo pravo i biti u krivu.
  • NitkoBitan
    17k
    Nadajmo se da cemo maznut Qarabag, da prisutnima nece bit zao niti jednog eura, a da ce se odsutni vec poslije utakmice raspitivat za Goricu. :up:
  • Haza
    4.1k
    Kratki komentar na dolaznost i cijenu karata za današnju tekmu.
    Uprava je sastavljena od pametnih ljudi, kojima će dolaznost na današnju tekmu biti glavni pokazatelj da li su pogodili ili fulali s cijenama. Ukoliko danas na lijep dan stadion neće biti rasprodan, to je jasan pokazatelj šta šira navijačka masa misli o cijenama.
    Ono što je meni nejasno, što mi nitko ne može pojasniti, da su cijene za SD i SG iste i to 20 eura. Tu nema logike u tom potezu, jer su te dvije tribine nebo i zemlja. 20 eura za SG je suludo. SG se za 20 eura može rasprodati samo ako dolazi Real Madrid ili Hajduk u slučaju borbe za naslov.
    Generalno, dojma sam da je razlog manje navale na karte ipak cijena, pritom neću ulaziti dal' je opravdana ili ne, ja idem na tekmu, ali možda je nekim drugim navijačima, koji su se navikli na niže cijene ovo previše.
    E sad, meni opravdanja nema za takve navijače, ako voliš klub, "isprsi" se ovu tekmu, znaš da lova ide poštenoj upravi ovaj put, a klub te treba danas više nego ikada.
    Toplo se nadam rasprodanom ZG i ZD danas te oku ugodno popunjenom SG.
    Pozz
  • The Undertaker
    5.1k
    S obzirom da u klubu rade pametni ljudi, ako čitaju komentatre ovdje, nema razloga da se sljedeće godine cijena godišnje još ne poveća te da se cijena za SD ne izjednači sa ZD.
  • Laugreano
    2.5k
    Da se mene pita, ja bi SG stavio duplo manje od SD, i automatski sa SD maknes one kojima tamo nije mjesto, ali su tamo jer je najjeftinije.
  • Bumtres
    43
    Trebali bi pokušat dat neko rješenje, prijedlog, što bi klub mogao napravit da određenom broju ljudi ni tih 5-10 eura skuplja ulaznica ne igra neku ulogu za dolazak.

    Sad bubam, npr; šećerna vuna u ponudi, poseban ulaz za godišnjake na sjeveru, akcije na pivu, tombola na poluvremenu.... kaj ja znam.

    Trenutni smjer rasprave više ide u razloge za ne dolazak, a ja bih ih iz glave mogao nabrojati pet najmanje.
  • NKDZ86
    1.4k
    ja sam se dvoumio oću neću zbog cijene jer mi je previše,na maksimir idem preko 20 g i ovo naglo povećannje cijena ulaznica je previše. bio sam i na istri i na šibeniku, idem i danas jer je važna tekma, al ismatram da je previše 20e da sad ne nabrajam razloge koje svi znaju.
    tekma je jako bitna, stadion je trebao biti rasprodan odavno, ali eto, smatram da je 15e za sjever max, sjever gore 10e, zapad d. 30e, zapad g. 20e i to je to.
    ako uđemo u ligu prvaka onda povisit blago cijene, a ne oderemo vas ko janajd.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.