• Tongo Doumbia
    4k
    Svaki proizvod ima kupca, znanstveno dokazani fakt.

    Postoje luđaci kao ja. Proći ću 500+ kilometara radi Dinama, potrošiti ionako ozbiljnu cifru, i onda mi na kraju ne znači ništa tih 5 ili 10 eura više.

    Isto tako je legitiman stav pojedinaca koji smatraju da neki proizvod, u ovom slučaju karta za Dinamo na Maksimiru, ne vrijedi te novce i to je to.

    Osobno ne volim "izvlačenje" na natjecanje. Okej, naravno da je Liga prvaka samo po sebi Liga prvaka i da su karte skuplje od onih za domaća prvenstva i kupove. Ali u cijeni karte plaćaš kompletan paket, valjda. Od ulaza, prilaza, parkinga, komfora, krova, hrane, pića, blizine travnjaka i događanja na njemu..

    Znamo što Maksimir (ne)nudi i ne da mi se o tome razglabati po stoti put. Utakmice su mi gušt koji si priuištim par puta godišnje i onda nema smisla pričati o tome što bi moglo biti bolje.

    Da se razumijemo, stari i ja smo i u doba Mamića i prošlih uprava također karte plaćali masno. Konkretnije, znam da smo na Arsenalu "iskrcali" 1000 kuna na dvije ulaznice za Zapad Dolje. Nisam se bunio. Ne bunim se ni sutra. Neću se buniti ni za deset godina.

    Dakle, ideš ili ne ideš. Sasvim individualna odluka svakoga od nas. Ako ništa, znalo se unaprijed kakve su cijene i moglo se pripremiti na njih. Slagali se s njima ili ne.
  • IstokKa96
    671
    @Tongo Doumbia to je stav...zivio '100 ljeta'!
  • Fran
    1
    koliko je do sada prodano karata s godisinjima?
  • ibro1986
    150
    i mene zanima
  • Svi na Sjever
    2.2k
    Vec sam jednom pisao o tome jedno 5-6 tisuća navijača Dinama nece pitati za cijenu i to je dio baze ljudi koji godinama uglavnom uzimaju godišnju, pa i nemaju problema s cijenama pojedinačnih ulaznica.

    To su ljudi koji idu i u Milano, i u Varaždin.

    Ali ovdje je promašena cijena za zapad dole, jednostavno na ovakvim tekmama ti je najvažnija podrška i brojnost,mozda čak i važnija nego na nekoj tekmi u skupini.

    Ovdje zapad i sjever dole jednostavno moraju biti raprodani dan prije da stvore dodatni hype ljudima.
  • NORTE
    11.4k
    ovdje je promašena cijena za zapad doleSvi na Sjever
    Zapravo nije jer se skoro rasprodalo ili bude.
    Jedino ne znam kaj je s tim sektorima koji nisu u prodaji.

    Ostalo je još cca 5500 ulaznica, a toliko ih je otprilike i prodano danas prvi dan slobodne prodaje.
  • Liks90
    1.9k
    ZD ostalo oko 693, ZG cca 1075, SG cca 3700, znaci sa godišnjima prodano oko 15400
  • Giovanni86
    119
    imas li inf koliko je ljudi ustupilo ulaznicu?
  • Liks90
    1.9k
    nemam, teško je to, ali nije puno po praćenom….
  • Simpatizer
    270
    posto je prethodna uprava bila losa i donosila mnogobrojne lose odluke da li mislis da su onda pogrijesili i sa pre malim cijenama prijasnjih godina?Crni86

    150 kuna za zapad dolje i 100 kuna zapad gore su sasvim ok cijene za Dinamo Bode Glimt playoff u 2022

    Da su digli cijene za tih 10%, 20-30%, možda čak i 50% ne bi bilo problema ali 100%+ veće cijene u 2 godine je previše, nije 150 kuna besplatna ulaznica, to je 20€ za 2022
  • Hnlovac
    1k
    Jedina utjeha koju cu imati ako i ispadnemo od Qarabaga će biti prestanak ovog stogodišnjeg razgovora sa cijenama ulaznica za LP, iako će onda krenuti dvjestogodisnji razgovor sa cijenama za EL
  • Liks90
    1.9k
    :rofl: :rofl:
  • Dani Olmić
    222
    Utjehe nakon ispadanja od Qarabag-a nema.
  • Liks90
    1.9k
    Btw. Cijene za rijeku u konf. ligi su 30 za sjever, 80 najjeftinija za zapad…ako ćemo o tome tko je skup :lol:
  • Crni86
    3.5k
    kako znas da su sasvim okej? Radio si analizu?

    Poanta je da tko zna kako su se tada odredivale cijene jer je bilo karata po kunu do 50 kuna pa evo i ovo kak si naveo za bodo glimt. I kako mi sada znamo da su npr karte za bodo bile 50 kuna skuplje da se stadion i dalje ne bi rasprodao? Danas u klubu imamo jedne od najcjenjenijih strucnjaka iz privatnog sektora koji su radili ili rade u nekim od najvecih poduzeca. I vjerujem kako iza ovih cijena postoji izracun/formula koja sve objasnjava i to je jedino objektivno vazno.

    A ovo sada sto ti spominjes da su cijene bile sasvim okej je subjektivni dojam jer da pitas nekoga tko je na minimalcu reci ce ti i da je to preskupo, dok nekome sa viskom placom ce se ciniti prejeftino.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.