• Ludovic IX
    7.2k
    2011 - paketi za tri tekme

    „Cijene će biti: sjever 600 kuna, jug 600 kuna za domaće navijače, istok 800 kuna, zapad gore 1000, zapad dolje 1200. Blagajne počinju s prodajom 7. rujna do 12 sati, sve do 12. rujna do 22. Internet prodaja krenut će 2.9. u 12 sati do 6.9. do 22 sata.“

    i rasprodalo se jer su manekeni htjeli vidjet real madrid i ronalda
  • Georg Koch
    4.5k
    cijene uopće nisu poskupile kako većina ljudi priča
    1m
    Liks90

    Kako postovani kolega, pobogu??

    Kopirano sa dinamove stranice.
    Prije 2 godine, protivnik Bodo Glimt, ista faza natjecanja.

    Tribina sjever dolje 60kn

    Tribina sjever gore 60kn

    Tribina zapad gore 100kn

    Tribina zapad dolje 150kn


    Nije puno poskupilo?
  • bbb medimurje
    3.2k
    Evo mog osvrta na cijelu situaciju oko posjete i cijene ulaznica

    Po meni su cijene definitivno previsoke. Pogotovo sad dok imamo budenje Dinamovstine na svakom koraku grada pa i drzave apsolutno nema potrebe da se to zaustavlja bilo kakvim rizicnim potezom. Ovakve cijene su definitivno rizicni potez uprave. Da su cijene 10-15 eura nize siguran sam da bi do sad eventualno ostalo par karata jos za sjever gore. Ako smo u petak protiv donedavnog drugoligasa imali 11000 tiskanih ulaznica, protiv Istre po pljusku 6000, rasprodano gostovanje u Osijeku, rasprodane godisnje ulaznice onda sam siguran da bi se za zavrsno pretkolo lige prvaka trazila karta vise samo po pristupacnijim cijenama. (+dobra igra)
    Atraktivnost protivika u ovoj fazi natjecanja ne igra veliku ulogu. I u najcrnjim vremenima smo protiv Malmoe imali rasprodan stadion.

    E sad ima druga dilema, dali je bolja imati rasprodan stadion po nizim cijena i manju zaradu ili imati 85-90% ispunjen stadion s skupljim ulaznicama uz vecu zaradu. Ja kao i 90% ovog foruma znamo koji je nas odgovor. Nadam se da isto razmisljanje dijeli i uprava i da to dilema za upravu nije!

    Apsolutno se slazem s @deda da je brend Dinamo i Dinamov proizvod godinama bio podcijenjen (pogotovo s ulaznicama po kunu) ali to ne znaci da se mora u kratko vrijeme desiti ovakvo poskupljenje.
    Takoder se slazem da apsolutno nema nikakve logike da se netko ne uclani i uzme kartu po nizoj cijeni ali puno toga kod navijaca dinama i njihove posjecenosti utakmica nema logike. Nema se smisla usporedivati s tovarima jer oni (pod utjecajem medija i dobrog marketinga) imaju veliku bazu navijaca su redoviti na utakmicama i koji placaju karte bez obzira na cijenu da dozive "najludu atmosferu na svitu". Sve bih dao da Dinamo ima jednako veliku bazu navijaca koji su spremni platiti kolko god treba i doci na utakmicu. Ali nema, radi se na tome sto je pohvalno za upravu, ali nejde preko noci i bude i polako i to doslo. Kao sto sam ranije napisao Dinamovstina se budu i stjecu se navike dolaska i apsolutno nema nikakvog smisla riskirati s cijenama. Svaki navijac je bitan a jos vise navika o dolasku na utakmicu!
    Pardon na duzem postu
  • Sportskifanatik
    556
    jbg cijena ista,samo se valute zamijenile :lol:
  • Mr Blue
    4k
    postojeći pružatelj usluga jedina tvrtka u RH koja prodaje ulaznice online 24 sata dnevno uključujući i preko vikenda.Haza

    Ovo definitivno nije točno. Postoje firme na tržištu koje vrše online prodaju, a kod online prodaje je tako svejedno je li vikend ili utorak u pitanju. Sustav je posložen i radi, nema na internetu radnog vremena i slobodnog vikenda.

    Možda je on mislio na nekakvu tehničku podršku/službu za korisnike, ali ni tada to nije točno jer postoje druge firme u Hrvatskoj koje se bave online prodajom ulaznica i imaju najnormalniju službu za korisnike i vikendom, a prodaja se uredno vrši i petkom i svetkom. Znam jer osobno surađujem s jednom takvom firmom.

    Jedino što mi još pada na pamet je da je mislio na obujam/broj korisnika koji bi navalio na server u trenutku početka prodaje, pa da je Dekod jedini koji to 'može podnijet', ali kad bi neka druga firma imala Dinamo za klijenta, mislim da bi nadogradnja servera bila najmanji problem.

    Ugovor s Dekodom je loš i (dugoročno) štetan za klub te se nadam da se po isteku ugovora neće produživati. Na tržištu postoje mlade i inovativne firme na području online ticketinga i ako je istina da je ovo Kordić izjavio onda mi je logični zaključak da je čovjek u talu s Dekodom.
  • Ludovic IX
    7.2k
    doslovno su cijene 2011-e bile skuplje neg danas i rasprodale su se..

    rosenborg prije ohoho već godina je bio 200 kn zapad dolje. sad je 300.. pa gdje je tu takvo poskupljenje?
  • Liks90
    1.9k
    koliko je narasla inflacija i sve u zadnje dvije godine…mora se gledat na taj način
  • Liks90
    1.9k
    Pao ZD9
  • Haza
    4.1k

    Ja sam samo prenio komentar Kordića. Kad ga vidiš, ne djeluje kao bitan faktor u klubu, nego je izvršitelj dužnosti samo. Kordić sigurno nije kapacitet za makinacije s Dekodom.
    Možda mi je to prenio, jer se time pravdao, ne znam.
    Zato sam i napisao da mi je to on prenio.
    Na kraju dana, ugovor je loš, netko ga je ugovorio tako lošeg, ali ne treba sad slijepo čekati istek takvog ugovora nego ljude pozvati u klub, prenijeti im problematiku, i inzistirati na boljim uvjetima.
    Ako oni ne žele biti kooperativni, sve ok, neće više poslovati s nama po isteku ugovora.
  • Ludovic IX
    7.2k
    pogotovo što prodaju 200k ulaznica skoro dinamovih u godini dana
  • Mr Blue
    4k
    Ne sumnjam u tvoje namjere stari, samo se referiram na to što ti je Kordić rekao. Fascinirala me ta izjava da na internetu postoji radno vrijeme i slobodni vikendi. To definitivno nije točno i slažem se s tobom da se treba inzistirati na boljim uvjetima čim prije moguće. 8% provizije po karti koju plaća kupac je bezobrazno.
  • ivanzg
    129
    Ne postoji ugovor koji se ne može raskinuti, zato i postoje ugovori.

    Sve je na papiru, nema tu puno mudrovanja a na klubu je isplativost raskida ili daljnje suradnje.

    Nije 8% slučajno dogovoreno, ozbiljan novac se tu okreće ali u rikvercu.
  • Simpatizer
    270
    Prema kalkulatoru inflacije, od kolovoza 2022 do srpnja 2024, stopa inflacije u RH je 9,6.

    Cijene su za playoff lp tada bile sjever 8€, zapad dolje 20€, gore 13€

    Dakle stopa inflacije 9,6

    Sad su cijene 20€ sjever, 40€ zapad dolje, 30€ zapad gore

    Molim te nemojte s tom inflacijom da smo imali inflaciju od 2022 do 2024 kakva je po Dinamovim ulaznicama Hrvatska bi sad izgledala ko Haiti (ratna zona)
  • miro
    4.4k
    A ništa, izgleda da otkad smo se riješili kradljivaca i njihovih pomagača, građane Zagreba i ostale navijače Dinama, klub zanima duplo više nego ranije. To govori i broj članova. Osobno smatram da su karte otprilike 5 eura preskupe, ali kao što vidimo, dobar i - POŠTEN - proizvod ima kupca
  • Crni86
    3.5k
    posto je prethodna uprava bila losa i donosila mnogobrojne lose odluke da li mislis da su onda pogrijesili i sa pre malim cijenama prijasnjih godina?

    Klub su nam vodili kriminalac, tajnica i murjak. Sta su oni znali o postavljanju cijena? Pogotovo u doba di ih je bolila ona stvar za navijace i posjeta je bila kriminalna te se pokusavalo na bilo kakve nacine privuc ljude na tribinu. To sto je navijacima cijena isla u prilog jer je bila pristupacnija nije objektivan razlog da kazemo da su cijene takve trebale i biti i da su sada previsoke. Vec upravo suprotno da su tada cijene bile preniske, a sada je njihova cijena realna ( +/- 5 eura ko kak je miro naveo iznad).

    Daj nek neko jos napise kak smo jedne godine imali karte i po kunu pa kakvo je to tek sad poskupljenje. Ti isti ljudi su donosili i ove ostale cijene o kojima pricate. I strucnost tih ljudi je veima upitna, a samim time i realnost cijena koje su postavljene prethodnih godina.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.