• Liks90
    1.9k
    očito s razlogom
  • Crni86
    3.5k
    ne kuzim kakve to veze ima s mojim pitanjem. Znaci klubu je isto da li ce se stadion rasprodati tjedana dana prije ili 10 minuta prije tekme tako da ne postoji razlog da mi 24 sata prije komentiramo kakva ce biti posjeta. Poanta je da se treba strpit i pricekat sutra tekmu i vidjet broj konacnih ulaznica jer se sutra svasta moze dogoditi i pozitivno i negativno.
  • Sportskifanatik
    556

    Bilo je situacija kad su pustili dvije odjednom
  • Mathiasovi Chageri
    2.5k
    Protiv Bodo Glimta je stadion službeno bio rasprodan.Keyser Soze

    Rasprodan, ali ne i pun. Znam da sam i ja bio u čudu jer sam gledao prazna mjesta na Zapadu gore sa Sjevera, a kad sam došao s tekme doma sam vidio i sliku dosta praznog Sjevera gore. Ako se sjećam, a sad vidim da je netko i napisao, službena brojka na semaforu je bila 18.439.

    Ne mogu se sjetiti točno koji je bio razlog zašto su ljudi s kupljenim kartama ostali doma, ali ako se dobro sjećam isto je bila neka prijetnja kišom ili nekakva naoblaka.
  • Liks90
    1.9k
    ZG ostalo oko 1090 ulaznica, ostalo napišem kasnije :) malo odmora
  • NitkoBitan
    17k
    :point: Podsjetnik da se moze prepustit mjesto danas do 23.59.
  • SAS1987
    14.6k
    malo odmoraLiks90

    Nema odmora dok traje prodaja :lol:
  • Dubbbrava
    446
    Liks90 - odmori do 23:59h pa nam baci finalno s današnjim danom :grin:
  • Vitz
    3
    Bit ce fina brojka. Mislim da bude sutra bio popunjen cijeli zapad.
  • Jurki
    11.7k
    vec je bilo rijeci o toj temi "provizije za kupnju karata" ak se dobro zmislim @deda je rekel da nazalost do isteka ugovora su klubu vezane ruke.
    Kakav god ugovor bil nepovoljan, potpisala ga je bivsa uprava i nova ga je duzna postovati.
    Ali da se bu vremenskim istekom ugovora, islo u pregovore sa Dekodom i da se bude probalo bolje uvjete isposlovati ili mozda traziti drugog operatera.
  • Liks90
    1.9k
    Samo da se nadovežem nešto oko cijena…ovo je bilo 2022.godine pa usporedite sami ;)

    DINAMO je objavio cijene ulaznica za domaću utakmice skupine Lige prvaka protiv Chelseaja, koju igra već u utorak. Tada, 6. rujna, na Maksimiru gostuje Chelsea. Tribina sjever dolje i tribina sjever gore koštaju 150 kuna. Tribina zapad gore je 250, a tribina zapad dolje 350 kuna.
  • Haza
    4.1k
    U poslovnim vodama, pregovori postoje i dok traje postojeći ugovor. Vrlo jasno kažeš postojećem monopolistu, da smanji proviziju, ili ćeš po isteku ugovora ići dalje tražiti. Vjerujem da bi se snizilo barem sa 8 na 5 posto s malo agresivnijim pristupom. Na kraju dana, postoji i opcija da klub preuzme 3 posto provizije na sebe.
    Neće klub propasti, ali se bar neće navijači musti. Bez uvrede ikome, ali uz 40 eura za ZD platiti još četiri eura provizije je bezobrazluk. Da ne govorim za godišnje ulaznice, di je iznos značajno veći.
    Nije ovo kritika postojećoj upravi, samo bi volio da barem pokušaju riješiti problem, vjerujem da su u stanju obaviti taj posao.
  • Ludovic IX
    7.2k
    sad će bit nešto skuplje jer će bit 50 eura ZD i vjerojatno 40 eura ZG ali poskupljenje je i manje od inflacije od tad
  • Liks90
    1.9k
    pa to je ništa u odnosu na priie 2 godine, to ocu reci…cijene uopće nisu poskupile kako većina ljudi priča
  • NitkoBitan
    17k
    2016. Liga prvaka.

    Sjever 200kn
    Istok 250kn
    Zapad 300kn

    Dobra stara vremena kad si odlaskom na dvije europske isplatio godisnju :rofl:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.