• Dani Olmić
    222
    Ma to je itekako gušt, to je taj osjecaj i miris tekme

    To je klasika i sigurno puno njih tako razmisljaju, pogotovo kad vide da ima dosta karata, da ne moraju strahovat… misle si „lako je imat 3 dana prije, ja cu pred tekmu ;)
  • NitkoBitan
    17k
    ako bude dobra prognoza...eto ti reda do pimpeka sutraNeron53

    Sigurno ne bude do pimpeka jer ce bit fan zona na parkingu haha.
  • The Undertaker
    5.1k
    Već sam napisao, potražnju u Kranjčevićevoj ćeš regulirati cijenom. Za 700 EUR Zapad (bubam) neće biti velike potražnje.
    Ali, da me se krivo ne shvati, ja nemam toliki problem sa mjerenjem postotka dolaznosti (iako smatram da nema neku veliku svrhu) već mi je nedostatak lojalty programa nepostojanje nikakvog premiranja stalnih pretplatnika (kao stimulacija takve potrošnje).
  • criticus
    2.2k
    protiv Bodo Glimta koji nije neko ime je recimo bilo rasprodano jer su cijene bile korektnije.Keyser Soze

    Protiv Bodo Glimta je službena brojka bila 18500 gledatelja, mi smo zbog već opjevanih problema sa čitačima proglasili da je bilo 20 tisuća
  • Keyser Soze
    10k
    Protiv Bodo Glimta je stadion službeno bio rasprodan.

    I to dan prije tekme.
  • Dani Olmić
    222
    Bio bi i sad vec rasprodan da je recimo ulaznica za ZD umjesto ovih 50€ recimo nekih 35€
  • criticus
    2.2k
    Protiv Bodo Glimta je stadion službeno bio rasprodan.Keyser Soze

    Ne sjećam se jel službeno bio rasprodan ili ne, ali službenu brojku gledatelja je lako pronaći. Ne kažem da to nešto govori o cijeni samo stavljam brojku u kontekst.

    Cijena je varljiva tema jer ako je niska može kupit svak nek se nađe pa ne dođe (kiša briga me za x eura) a ako je preskupo mislim da je jasno šta se događa. Na samoj brojci ljudi je teško donijet zaključke pogotovo ako uspoređujemo s Bodom. Npr neko će reć a sutra javljaju kišu tad je bilo lijepo. Neko drugi će reći tad je još Mamićeva aura bila sad je drugačiji standard. Neko treći će povući cijenu. I sva trojica su bez neke dublje analize i u pravu i u krivu. Samo to želim reć.
  • Crni86
    3.5k
    daj mi reci koja je razlika dal se stadion rasproda tjedan dana prije utakmice ili 10 minuta prije utakmice? Dal klub dobi neki bonus jer je rasprodao stadion tjedan dana prije tekme?

    Tempo prodaje moze ovisiti o malom milijunu stvari i trendovi se mjenjaju te bas nisu neki realni pokazatelj. Ajmo pricekat konacan broj gledatelja pa vuc paralele. Sutra moze bit prekrasan dan i da ode sve, a moze biti i da bude tesko nevrijeme i proda se na kraju jos 5 karata.

    Posjeta ce biti izuzetno dobra, vrlo vjerojatno 3 rasprodane tribine, a sto se tice sjevera gore vec je mnogo kolega spomenulo kako bi se sve tribine dva puta prije rasprodale nego ta tribina.
  • mokoxax468
    698
    Kako nije bitno, bitno je da se dokaže da su ulaznice previše skupe :smile: To je naravno plan C već, prvo je bilo priča da će biti 7-8 tisuća jer je skupo, pa je priča da će biti 12-13 tisuća jer je skupo, sada će se mjeriti koliko je brzo stadion rasprodan jer je skupo. Jer zašto bi sada priznao da si u krivu i da će se stadion svejedno dobro prodati unatoč visokim cijenama
  • Dani Olmić
    222
    Zasto su se ulaznice pustili u prodaju tako kasno?
  • Crusades1986
    11.9k
    pustili su ih dan nakon što je bila prethodna utakmica... kad bi ih trebali pustit?
  • Haza
    4.1k
    Osobno sam razgovarao s Kordićem, voditeljem Odjela za prodaju ulaznica, ili kako mu se već zove pozicija.
    Požalio sam mu se da su previsoke provizije za kupnju ulaznica online.
    Prenio mi je sljedeće, da je prije par godina klub sklopio ugovor s postojećim pružateljem usluga i da je već par godina provizija visoka. Međutim svih ovih godina trošak provizije je na sebe preuzimao klub, sve do prošle godine kada je klub odlučio da trošak provizije plaća kupac (prošla Uprava). Po meni, provizija je bezobrazno visoka, stoga sam Kordića pitao zašto klub ne angažira drugu firmu koja će online prodavati ulaznice. Prenio je da je postojeći pružatelj usluga jedina tvrtka u RH koja prodaje ulaznice online 24 sata dnevno uključujući i preko vikenda. Dinamu je presudno da se karte online mogu prodavati i vikendom.
    Dakle po njegovim navodima, postojeća tvrtka ima maltene monopol na tržištu, te zato i ima ovako visoke provizije.
    Apeliram na klub da riješe ovaj problem, i da pronađu tvrtku kojoj će se pojasniti koje sve blagodati daje suradnja s Dinamom. Vjerujem da će se naći neka tvrtka koja će sniziti proviziju te angažirati dodatno djelatnike koji bi preko vikenda obrađivali proces kupnje karata.
  • Keyser Soze
    10k
    Kad bi Maksimir bio rasprodan u prijašnjim sezonama odmah prvog dana bi planuli sjever dolje i zapad, a sjever gore bi kapao sve do predzadnjeg ili zadnjeg dana. Ja sam siguran da stadion neće biti rasprodan jer bi za to trebali prodati još 4-5 tisuća karata što se neće dogoditi, ali se bar nadam da će zapad dolje na kraju biti rasprodan.
  • Dani Olmić
    222
    Moglo se i dan nakon uzvratne utakmice qarabaga i ludogoreca pustit
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.