• mokoxax468
    698
    Da, zato i kažem, po meni je ovo odličan prvi korak. No nadam se ne i prvi, te da ćemo vidjeti još bolje stvari sljedeće sezone. Malo po malo, bitno da se počelo i da se takve stvari evidentiraju, kasnije je puno lakše na već gotov set podataka raditi analize te osmisliti moguće nagrade za vjernost, dolaznost, potrošnju, sudjelovanje u drugim aktivnostima i slično.
  • DrawTube
    4.7k
    zaboravio sam, gleda li se ova dolaznost za sve domaće tekme ili samo HNL?

    Ak je za sve domaće onda idem po bar 14/18 na HNLu jer Europu uvijek gledam doma
  • Dubbbrava
    446
    Smanjuje se razlika ZD i ZG
  • mokoxax468
    698
    Mislim da je za sve natjecateljske utakmice (HNL, kup, europska takmičenja)
  • NitkoBitan
    17k
    Ak je za sve domaće onda idem po bar 14/18 na HNLu jer Europu uvijek gledam domaDrawTube

    Nemas godisnju jel? Kako to da ides na prvenstvene a na europske ne :brow:
    Obicno to ide suprotno haha.
  • Jurki
    11.7k
    recimo da je u klubu bilo sve evidentirano po P.S-u kak ces ti izracunati dolaznost na utakmice ako su brojaci vec godinama sjebani?
    Nemamo novi stadion, pa sa je i taj dio evidentiran ak ne 100 posto, onda bar 90 posto.
    I to kaj je neko imal godisnju, bi trebalo znaciti kaj? Da ima pravo prvokupa? A bil je mozda samo na Europi.
    Imas jednu bazu koja je (mozda tocna- podaci o godisnjim kartama i drugu bazu koja je sigurno sjebana - dolaznost na utakmice).
    S ovim loyaltijem se bas to zeli eliminirati da godisnje kupuju Europa i derbi navijaci.
  • DrawTube
    4.7k
    zbrojao na koliko ću tekmi tokom sezone ići i ne bi mi se isplatila godišnja (racunica 110 e naspram 190 e) a europske uvijek gledam prek TVa jer mi je bitno da je pregledno (a ne želim na Zapad) jer na Sjeveru gotovo i ne pratim igru

    Također uvijek volim s familijom to pogledat doma
  • rioda
    4.8k
    To nisu rasprodane utakmice.The Undertaker

    Ako nisu puštene gornje tribine, onda su rasprodane. To ni nije bitno, poanta je da je npr tribina zapad dolje na papiru bila rasprodana, a u stvarnosti je imala ogromnu rupu u centralnom sektoru
  • Jurki
    11.7k
    ajde ne izmisljaj (ko fol ne pratis igru sa Sjevera) priznaj ko covjek... i reci.. nemrem se napiti tokom tjedna pa zato nejdem. :rofl: :joke:
  • NitkoBitan
    17k
    Zanimljivo. Ali nema do toga kada sam na sjeveru, zabijemo gol nekom velikanu pa ovaj ispod mene leti 2-3 reda dolje :sweat:

    Covik isprid televizije to ne more razumit.
  • Boycie
    1.1k
    Vodi se diskusija kao da imamo par desetaka tisuca godisnjaka, a ne par tisuca, pa bi neko mogao biti zakinut. Sutra da se preselimo na stadion od 35k, loyalty bi pogodovao puno manjem broju ljudi, dok bi vecina bila u istoj poziciji - nultoj.
    96te sam se odvojio od starog i krenuo solo po tekmama i svake sezone bez iznimke ispunjavam ovaj prag dolaznosti od 85% na domacim tekmama, dakle skoro 30 godina... zadnjih nekoliko godina i clan i godisnjak... i jedina pogodnost koja je do sada bila potrebna mi je osobna satisfakcija i ponos sto sam tu toliko vremena uz svoj klub. Negdje je trebalo presjeci i krenuti, svi koji su zahvaceni od ove sezone ce imati benefite, a mnogi se stignu jos prikljuciti... Ne vidim sta bi to vise nekome donijelo da se krenu retroaktivno pratiti aktivnosti, s obzirom na spomenutu bazu koja i dalje nije velika.
  • NORTE
    11.4k
    @Liks90
    Prošlo je 19 sati, zatvoren je ticket point, može trenutno stanje?

    Koliko još ima u prodaji? Uključujući i mjesta u sektora koji još nisu pušteni.
  • The Undertaker
    5.1k
    Vodi se diskusija kao da imamo par desetaka tisuca godisnjaka, a ne par tisuca, pa bi neko mogao biti zakinut.Boycie

    To sam ja pisao odmah. Mislim da će ova odluka o postotku dolaznosti kao uvjetu za godišnju biti revidirana za ZD u sljedećoj sezoni kad vide rezultate dolaska i utjecaj na prihode.
  • NitkoBitan
    17k
    Mislim da će ova odluka o postotku dolaznosti kao uvjetu za godišnjuThe Undertaker

    To ce bit uvjet za prvokup. Bez obzira na dolaznost, svatko ce poslije prvokupa moci kupiti godisnju, naravno ako ih ostane.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.