• don
    5.5k
    ko je to
  • The Undertaker
    5.1k
    Nije (konačan) zaključak nego dojam dok ne vidimo sam program. Dojam se bazira na tomu da se kod polovično popunjenog stadiona vodi evidencija tko je bio na utakmicama (problem nedolaska godišnjaka je prvenstveno problem organizacije navijanja na SD) a ne premiraju se dugogodišnji vjerni kupci pretplate (kojih je većina na ZD) kao i zarada od tih kupaca.
  • criticus
    2.2k
    ko je todon

    Valjda najpoznatiji luđak u povijesti horor filmova.

    Hoću reć ja svog vodim i po kiši, kabanica i čizme. Nije od šećera, nek se čeliči. A i ko bi ga zaustavio sve da ne želim ga vodit...
  • don
    5.5k
    Valjda najpoznatiji luđak u povijesti horor filmova.criticus

    pitam u kontekstu mog posta jer ne vidim neku logiku
  • criticus
    2.2k
    pitam u kontekstu mog posta jer ne vidim neku logikudon

    Pa odgovorio sam:

    Hoću reć ja svog vodim i po kiši, kabanica i čizme. Nije od šećera, nek se čeliči. A i ko bi ga zaustavio sve da ne želim ga vodit...criticus
  • NitkoBitan
    17k
    @deda Kako to da se onaj jedan sektor u sredini na zapadu gore nije pustao u prodaju? Sponzori, skola nogometa, "obitelj i prijatelji"?
  • Crni86
    3.5k
    uvjeren sam da je veci postotak godisnjaka sa zapada koji nisu dolazili proslih sezona na utakmice nego na sjeveru.

    Jos jedno pitanje kada je to sjever zakazao u zadnjih godinu dana? Da li je zakazao protiv istre kad su se skinuli ko ludaci po najvecem pljusku i krenuli jos jace? Dok se 90% zapada spustilo pod tribinu, a vjerujem i velika vecina njih vjerojatno i pobrala doma i u obliznje kafice.

    Pa onda da se nagrade ljudi koji kupuju godisnje tako da mogu doc pogledat derbi i europske utakmice? Budi malo objektivniji kada pises postove jer ocito je da si dugo godisnjak i sada za sebe zelis nekakvu nagradu za to, dok je na zalost velika vecina ostalih godisnjaka uzimala godisnje kako bi mogli doci pogledat sve ekipe osim dinama i takvima treba stati na kraj, a da se onda oslobodi mjesto za one koji stvarno dolaze na utakmice i to je poanta programa vjernosti.
  • Mr Anderson
    7.9k
    nitko nije lud da sa svojom djecom 90minuta truni po kišidon
    Znači, oni kaj su bili s djecom protiv Istre su sve luđaci. Jebi ga, da sam znao, pozval bi im socijalnu službu.
  • Crni86
    3.5k
    A ocito su i nase starce trebali prijavit socijalnoj jer smo se skoro svi ko klinci igrali po kisi ljeti. Samo danasnje generacije su od secera.
  • don
    5.5k
    Znači, oni kaj su bili s djecom protiv Istre su sve luđaci. Jebi ga, da sam znao, pozval bi im socijalnu službu.Mr Anderson

    oni fanatici bi bili i dok se nebo sravnava sa zemljom. Ne pričam o tome. Ali ti sa takvim fanaticima ne možes trenutno napuniti stadion i trebaju ti i navijači kakve sam spomenuo. A sutra je jedan takav dan gdje će vremenska prognoza usmjeriti tisuće ljudi di će gledat utakmicu.
  • Mr Anderson
    7.9k

    Prvo, uopće ne znam otkud to da bude nekakva velika kiša. Drugo, ljeto, je poneseš sebi i kljncu kabanice i sve 5.
  • rioda
    4.8k
    problem nedolaska godišnjaka je prvenstveno problem organizacije navijanja na SDThe Undertaker

    Meni je baš porazno bilo prošle polusezone vidjeti velike rupe na zapadu na nekim rasprodanim utakmicama
  • The Undertaker
    5.1k
    Koje su to utakmice lani bile rasprodane?
  • don
    5.5k
    Prvo, uopće ne znam otkud to da bude nekakva velika kišaMr Anderson

    nadovezao sam se u raspravu o vremenskoj prognozi od iznad

    Drugo, ljeto, je poneseš sebi i kljncu kabanice i sveMr Anderson

    ma ne pričam ja za sebe, već sam se referirao na popunjenost stadiona. Bio sam na Istri, bit ću i sutra.
  • Nino Bule
    13.4k
    Dojam se bazira na tomu da se kod polovično popunjenog stadiona vodi evidencija tko je bio na utakmicama (problem nedolaska godišnjaka je prvenstveno problem organizacije navijanja na SD)The Undertaker

    Ne znam zasto bi ovo bio prvenstveno potez zbog sjevera, milijarde klubova po europi vodi evidenciju dolazaka godisnjaka i uvjetuje obnovu godisnje, kod nas je specificna situacija s godisnjima di ih ne mozemo puno pustit u prodaju i ovim potezom se obeshrabruju oni koji kupuju godisnje zbog 6-7 utakmice godisnje a na ostale ne pomisljaju doci, toga ima i na zapadu i na sjeveru
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.