• ivanzg
    129


    Pa ako bude pozitivan rezultat sutra a u to stvarno vjerujem i mislim da će sve biti ok nebi se čudio da bude otvoren Zapad gore za Goricu.
  • NORTE
    11.4k
    Zapad dolje ostalo 820 ulaznica, zapad gore 1300, SG cca 3860Liks90
    Danas je u 6 sati slobodne prodaje otišlo 5 tisuća ulaznica, po mojoj procjeni.

    6 tisuća još u ponudi.
  • mokoxax468
    698
    Gledajući najavu loyalty sustava, neće. Vrednovat će se samo ova sezona za sljedeću godinu
  • don
    5.5k
    Uvjeren sam da svi koji neće doći sutra na utakmicu zbog cijene,vremena,wc-a,gužvi i tko zna koji je još razlog napisan to isto ih neće spriječiti da dođu na Real,Barcu,Inter, United ili bilo koji top klub bez obzira u kojem će natjecanju Dinamo igrati.ivanzg

    nitko nije lud da sa svojom djecom 90minuta truni po kiši
  • criticus
    2.2k
    Danas je u 6 sati slobodne prodaje otišlo 5 tisuća ulaznica, po mojoj procjeni.

    6 tisuća još u ponudi.
    NORTE

    Pitanje je sta je sa ZG3 i sa ZD sektorima koji nisu pušteni online...
  • Liks90
    1.9k
    ZD još 775, ZG još 1255 cca, SG cca 3800 ostalo
  • deda
    32.5k
    ZG5 je pao.
  • Dubbbrava
    446


    Ajmo zapad! (Gore) :strong:
  • The Undertaker
    5.1k
    Izgleda da neće ali to je veliki promašaj sustava, naravno, pod uvjetom da imaju evidenciju unazad.
    Komentari će imati više smisla kad vidimo kompletan loyalty program ali je problem što će tada biti kasno za izmjene.
    Moj je dojam (za sada je dojam) da se program više vodi potrebama tribine SD a manje ZD iako je profit na ZD višestruko veći i trebalo bi biti obratno.
  • Nino Bule
    13.4k
    Moj je dojam (za sada je dojam) da se program više vodi potrebama tribine SD a manje ZD iako je profit na ZD višestruko veći.The Undertaker

    Na temelju cega je taj zakljucak ?
  • ivanzg
    129


    Gdje sam spomenuo djecu?

    A kad si ih ti već spomenuo reci djetetu da dolazi mbappe, yamal, ili ti neki njihovi idoli i pitaj ih usput jel ih žele vidjet uživo na utakmici pa ćeš vidjet jel bi stajali na kiši.

    Hodali bi goli od Podsuseda do Maksimira bez problema.
  • Crusades1986
    11.9k
    Na temelju cega je taj zakljucak ?Nino Bule

    Na temelju kolegine netrpeljivosti prema Dinamovoj navijačkoj skupini
  • don
    5.5k
    Gdje sam spomenuo djecu?ivanzg

    nisam ni rekao da si ti, ja sam. Nisi ni ti napisao da u "ljude" koje si spomenuo u postu iznad ne misliš na djecu.

    kad si ih ti već spomenuo reci djetetu da dolazi mbappe, yamal, ili ti neki njihovi idoli i pitaj ih usput jel ih žele vidjet uživo na utakmici pa ćeš vidjet jel bi stajali na kiši.ivanzg

    mislim da bi djeca ostala i da gledaju Qarabag, ali kažem da ni jedan roditelj nije toliko lud da dozvoli to.
  • criticus
    2.2k
    ali kažem da ni jedan roditelj nije toliko lud da dozvoli to.don

    heres-johnny-the-shining.gif
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.