• Riot
    1.9k
    Jedino se može zamjeriti nekom tko se smatra ultrasom a ne dođe kad pada kiša, ostalima ne. Svi što po nevremenu(pogotovo kad nije ljeto) dođu na zapad pogledat utakmicu od mene imaju samo pohvale, a one koji odaberu radije tv ili kafić uopće ne osuđujem
  • rob ljubavi
    868


    Zasad stoji recimo 16-19 kiša. To je dovoljno da se ovi neodlučni konačno i odluče za nedolazak
  • NitkoBitan
    17k
    Ljeto je, prognoza nije pouzdana ni nekoliko sati unaprijed, a kamoli 24 sata. Sutra ce do 5,6 popodne bit poprilicno jasno oce li bit kise ili nece za vrijeme utakmice. Tko ima volju i zelju otic ce na tekmu i u zadnji cas ako treba.

    Na sjeveru ionako nemamo nekog izbora. Kad je vruce mokri smo od znoja, a kad je kisa ne treba pojasnjavat :rofl:
    Doduse sutra je moguca win-win situacija, vruce nece bit a vjerojatno ne bude ni kise.
  • rob ljubavi
    868


    Tko ima volje bude, ali takvih je manje u odnosu na one kojima nije toliki problem ostati pred tv-om i usparati fine novce. No dobro, na vrijeme ionako ne mozemo utjecati stoga se oko toga ni nema smisla raspravljati
  • Sunja86
    1.2k
    Rasprodat ce se zapad dolje i zapad gore, sjever gore neće sigurno.
  • Boycie
    1.1k
    I eto upravo zato klub mora imati model nagradjivanja najvjernijih i onih koji ne gledaju prognozu. Bas zato da na tijesnoj i natkrivenoj Kranjci jednog dana takvi ne izvise. Treba postovat svacije motive i razloge, ali i razlikovat one koji biraju od onih koji su uvijek tu bez obzira na sve, jer u nacelu takvi po defaultu su uvijek spremni dati za svoj klub najvise.
    Dapace da se mene pita, klub slobodno moze i dodatnim bodovima kroz loyalty nagraditi one koji su dosli po losem vremenu.
    Iako tu najvise ispastaju oni koji zive daleko od Zg pa je i njihovih 30% dolazaka = 100% dolazaka nekoga ko zivi u krugu 10km od stadiona, ali i to se da regulirati, tehnologija je danas cudo.
  • Dubbbrava
    446
    Odlična ideja, pogotovo u zimskim mjesecima kad će sve manje godišnjaka dolazit a ovi koji nisu ugrabili godišnju uredno dođu
  • Borovljanin
    74
    Ako se nastavi dobar trend dolazaka, bilo bi dobro da puste nekakve polugodišnje ulaznice za SG i ZG. Neka budu ulaznice koje se ne mogu obnavljati nagodinu - znam da ih je u klubu brinulo što će biti sa svim godišnjacima kada će se klub seliti na Kranjču pa na taj način odma ukinu problem u korijenu.
  • DrawTube
    4.7k
    dobro je netko predložio, napraviti formulu i algoritam da se dobije više bodova na tekmi na kojoj je dosta praznih stolica nego rasprodanoj tekmi jer znači da je osoba došla na manje poželjnu tekmu ili tekmu po lošem vremenu

    Ovak je nekak bio prijedlog

    Na tekmi protiv Hajduka bude rasprodan stadion - x broj bodova za dolazak + 0 loyalty bodova na prazna mjesta

    Na tekmi protiv Slavena bude slobodno 10 000 mjesta - 10x 1 loyalty bod - y bodova za dolazak i 10 loyalty bodova na broj praznih mjesta jer je duplo manje ljudi došlo na tekmu

    Tko je predložio ovo treba mu čestitati i uzeti prijedlog u obzir, jer dok je određivanje atraktivnosti tekme subjektivno, brojanje praznih sjedala je potpuno objektivno
  • Liks90
    1.9k
    Zapad dolje ostalo 820 ulaznica, zapad gore 1300, SG cca 3860, trenutno s godišnjima je prodano oko 15 000 ulaznica
  • Dubbbrava
    446
    Ovo sa zapadom mi je sad ko kad pratimo mandate na dan izbora, smanjuje se razlika iz minute u minutu :rofl: :rofl:
    Očekujemo napetu utrku i navijam da plane prije gornja nego donja etaža :strong:
  • The Undertaker
    5.1k
    Već sam pitao drugdje pa ću i ovdje. Da li novi loyalty program planira uključiti i nagraditi dugogodišnje pretplatnike?
  • Liks90
    1.9k
    zapad gore je uvijek bila dobra tribina po pitanju prodaje kad se pusti…planut će to sve ako ne veceras onda sutra
  • ivanzg
    129
    Uvjeren sam da svi koji neće doći sutra na utakmicu zbog cijene,vremena,wc-a,gužvi i tko zna koji je još razlog napisan to isto ih neće spriječiti da dođu na Real,Barcu,Inter, United ili bilo koji top klub bez obzira u kojem će natjecanju Dinamo igrati.
  • NitkoBitan
    17k
    Uvjeren sam da svi koji neće doći sutra na utakmicu zbog cijene,vremenaivanzg

    Prilika je vec u subotu na Gorici :smile:

    Tko zna, mozda ce bit potrebe za otvaranjem zapada gore.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.