• Daliban
    1.6k
    Di je Matković? Kaj nitko nije čuo za Marka Divkovića iz Brondbya u HNSu i stožeru? Ante Crnac iz Rakova smrdi jel? Teško lutanje u zadnje vrijeme sa reprezentacijom i hrvatskim nogometom..Noel

    DIvković inače sprinta oko 36 km/h i netko poput njega bi nam sjeo kao budali šamar za LWB. Jurišić nije ni na pretpozivu, on mi je isto dobar pik za tu stranu.
  • Daliban
    1.6k
    Drago mi je da je Matanović dobio poziv, ali mi je istovremeno smiješno da je dobio poziv već sada iako je dosad igrao samo Cvajtu. Ne bih riječ rekao da ne pričamo o Daliću koji stalno pljuje po HNL-u.
  • IstinaZaDinamo
    2k


    Ja vjerujem da ne znaju za Divkovica i Crnca uopce. Nemaju pristup kanalima koji prenose njihove utakmice :rofl:
  • Noel
    5.9k

    Još mi je čudnije ako je istina da ide na 3 5 2. I Divković je ko rođen za to.
  • Neki tip
    21.3k


    Gle, kolega don, dokazuješ mi da je ovo populistički popis time što su ljudi ranije za Dalića na forumu pisali da je populist.

    Ili si iz čista mira, nevezano za popis, nego eto potrefilo se baš nakon objave popisa, imao potrebu upisati se izjavom da je mrtvi populist onako općenito, nema to veze s popisom. :chin: :grin:

    Davao je populističke izjave i vukao populističke poteze pa je to dokaz da tvoja izjava kako je mrtvi populist nakon sto je objavljen ovaj novi popis ima smisla?

    Ne bih te htio zamarati vlastitim dugim postovima, samo je šteta da ni svojim kratkim nisi uspio sročiti ništa uvjerljivije od "pogledaj si populist u searchu ove teme". :monkey:

    Uglavnom, odustajem, nije ti ni samome jasno što je populistički vezano za objavu ovog popisa, neg si imao potrebu još jednom ustvrditi da je populist iako to nikakve veze s popisom nema ili barem ti tu vezu ne uspijevaš obrazložiti.

    Vidim da te ova mini rasprava malo uzrujava, a mene uzrujava kad je rasprava neravnopravna pa se povlačim mirno i u ljubavi. :heart:
  • cibona
    2.9k
    Ljubičić na pretpozivu :cheer:
  • jp23
    2.6k
    S obzirom na ozljedu Juranovića, ako će se ići na 3-5-2, vjerojatno će ovako izgledati:
    Trojka iza Gvardiol, Šutalo i Pongračić (čini mi se da Erlić tu čeka).
    Lijevo Sosa, desno Stanišić (wingbackovi)
    Vezni red Modrić, Kovačić i L. Sučić (nekako nemam osjećaj da će gurnut u vatru odmah našeg Peru, ili da će Jakić zaigrat od prve) i u vrhu napada Kramarić i Budimir.

    Iako sad kad vidim što sam napisao, ne vidim Perišića nigdje, tako da ne znam gdje će ga ugurati Dalić, možda će opet poslat Sosu na klupu
  • Peškaman
    4.2k
    Je li ja dobro vidim ili mi imamo samo jednog desnog beka,Stanišića,na popisu?
    Da je stavio malog Sigura bar u pretpoziv pa bi mi bilo jasno što radi,Juranović je ozljeđen pa ajde.
    Za Matanovića mi je drago.
  • Daliban
    1.6k
    Općenito ofrlje. Prelazimo na 352 pa zovemo Perišića koji ne može trčat, ne može konkurirat u HNL-u i jedva dostigne 30 km/h da nam igra LWB u rotaciji sa Sosom. Napadači se pak uopće ne poklapaju profilima ako mislimo s dvojicom naprijed, sve nekakvi teretnjaci.

    Barem je zadnje vezne pozvao, ali poznavajući Dalića igrat će nam Kova i Pašalić dupli pivot.
  • don
    5.5k
    Davao je populističke izjave i vukao populističke poteze pa je to dokaz da tvoja izjava kako je mrtvi populist nakon sto je objavljen ovaj novi popis ima smisla?Neki tip

    :lol:

    jubilarni 4. put. Kad sam ga prozvao populistom, nije imalo veze sa popisom već kako sam već rekao, sada opet, tražio sam pristojne riječi, a ujedno i istinite i "uvredljive".

    samo je šteta da ni svojim kratkim nisi uspio sročiti ništa uvjerljivije od "pogledaj si populist u searchu ove teme". :monkey:Neki tip

    ja stvarno ne mogu na nečiji post koji sadrži 2 riječi odgovarati svaki put romanom. Iskreno, u dobrom smislu, svaka ti čast na tome.

    Opet ponavljam, neda mi se i nemam potrebe izvlačiti primjere populizma iz prošlosti da bi ti dokazao, i kad bi ih izvadio, onda bi se opet vratio kakve to veze ima sa popisom iako sam ti naglasio par puta da nema nikakve.
    Fascinantno.
  • Neki tip
    21.3k


    Oprosti, precijenio sam te.
  • don
    5.5k
    zar se nisi povukao
  • austrijanac
    4k
    Ako je istina da se ide s 3-5-2, ovaj popis to ne pokazuje.
  • Dzgšb
    812
    Ja sve mogu razumjeti,al da jednog doktora veznog reda Josipa Mišića godinama u formi ne zove ne mogu nikako to razumjeti jer Dinamo i Hrvatska u istom sustavu su dosad igrali,ovo je nevjerojatno a pitanje je i koliko bi Miške značio Kovačiću i Modriću mislim da bi komotno mogao u prvom igrati full tekme.. Al opet dobro ,bolje da je odmoran i svjež za LP
  • Laugreano
    2.5k
    Matanović je nakon odlične sezone u 2. Bundesligi i na pripremama Eintrachta igrao redovito i zabijao.Neki tip

    Svaka mu čast za golove na pripremama, ali još uvijek je bez prvoligaške utakmice.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.