• Tongo Doumbia
    4k
    Euro i atmosfera koja se stvorila oko reprezentacije bili su idaalna prilika za prelomiti neke stvari i napraviti restart u i oko reprezentacije.

    Zašto Dalić nije uradio ono što je nužno, to samo on zna, a naravno da automatizmom i odgovara za sve što će se ostvariti.

    Iskreno, nisam ni očekivao velike rezove. I dalje će biti "švercanja" u prvih 11, vjerojatno ćemo se i plasirati u Ameriku, a u Ligi Nacija je (pretpostavljam) spreman alibi o nebitnosti natjecanja i testiranju novina.

    Manje više se slažem, ideja je valjda nekih 3-5-2, Stanišić - Sosa po bokovima. Modrić bi mi na klupi bio do neke 60-e minute, ali bojim se da će startati baš svaku, uz opasku da su Martin i L. Sučić još mladi.
  • Daliban
    1.6k
    Gdje su prvi strijelci HNL-a Kule i Franjo? :down:
  • Brusa
    1.5k
    jel nije bilo priče da Kule ide igrati za BIH?
  • don
    5.5k
    Pojasni mi, ako nisi mislio na Perišića, na što si mislio?Neki tip

    vidim da voliš pisati romane u svakom postu ali ja baš i ne pa ću kratko.

    Dalić u svakoj svojoj izjavi i utakmici pokazuje i dokazuje da je populist i da nije doslijedan svojih riječi da će igrati najspremniji.
    To nije potrebno objašnjavati, samo ukucaj u 'search' ove teme populist i pročitaj sam, neda mi se vadit to.
  • Nadmocniji
    219
    Dalićev popis kodnog naziva "Zaštitimo Ivana Perišića".
  • Neki tip
    21.3k


    Hvala ti, izvrstan odgovor na moja pitanja. Nadam se da je ovo dovoljno jezgrovito. :blush:
  • striko
    1.5k
    Nek se odmori za derbi
  • Ludovic IX
    7.2k
    ali neki tip te dobro pita.. što je populistički u ovom popisu? perišić nije jer trenutno ni njegova baba vjerojatno ne misli da je za repku.

    populistički bi bilo da je zvao sigura i marca pašalica da ima i dalje hajdukovca i riječana na popisu. trenutno ima samo dinamovce iz HNL-a i to se već dugo nije dogodilo. Pjacu nije zvao jer nece sa krilima igrat a iz istog raztloga nije ni marca pašalića.

    što se tiče napadača, istina, ovaj matanović je nama nepoznanica ali niti je kule zavrijedio poziv još niti matković sa ovo malo što je igrao.
  • Omake
    2.5k
    znam, ali čovjek u klubu igra 10 i 8. Na beku je bio očajan i to u klubu više ne igra. Stvarno mi je žao Mišića. Igra i više od bolje od Jakića. Ili mu je jebao ženu ili mrzi ćelave.
  • don
    5.5k
    ja sam ti na lijepi način rekao da ne volim pisati duge postove i izvlačiti njegove primjere populizma da bi dokazao jednom čovjeku na forumu, nema nikakve potrebe za to.

    Prije nego sam napisao post i rekao da pretražiš u searchu 'populist' sam provjerio koliko ih ima i mogao sam tako vaditi primjer i pisati ovdje, ali zašto bi, kažem? Da me nešto tako zanima ja bi rado pretražio.

    što je populistički u ovom popisuLudovic IX

    pročitaj moj post iznad, nisam precizirao za Perišića.
  • Ludovic IX
    7.2k
    sumnjam da će kod njega itko debitirat a da je stariji od 27 godina.
  • Ludovic IX
    7.2k
    zbog kojeg imena je populistički.. imao je deset populističkih popisa ali ovaj definitvno nije
  • Twisted1
    537
    Na popisu 2 beka i 1 krilo, a to krilo je Perišić.

    O čemu pričamo? Hvala i doviđenja.
  • don
    5.5k
    ne kažem za popis isključivo, po 3. put...

    Kažem i mislim, populist sam od sebe, kroz sve ove
    godine.
  • IstinaZaDinamo
    2k
    Sramota od popisa, cudi me da nije i vlasica zvao...

    I cemu uopce ovi pretpozivi, brate mili jesu li pozvani ili ne, to samo on radi, jbt pozovi do 30 igraca, 23 mogu u zapisnik svakako.

    I kako on misli igrati 352 sa ovim igracima?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.