• Dinamosaur
    1.5k
    ,
    danas sam isao frendu kupit i piše mi vec 3 sata da je u procesu prodajeFićo1986

    Internet prodaja kao i fizička počinje u 11h pa provjeri kad krene
  • Papastrumf
    12.2k

    50-60 ljudi za sad.
  • Bosskovitz
    11.7k
    valjda imam pravo svojim novcem raspolagati kako hoću?db-izbjeglica

    Naravno, ono nije uopće bila kritika tebe nego kritika spominjanja tvog kriterija dolaska na stadion kao nečega prema čemu bi se klub trebao ravnati. Nema tu nikakvog napada, naravno da svatko ima puno pravo svojim novcem raspolagati kako želi.
  • Liks90
    1.9k
    SD 5 pao, ZG 4 pao
  • Liks90
    1.9k
    Za sjever dolje ostalo cca 340 ulaznica
  • NKDZ86
    1.4k
    Zato ne dvoumi se, niti dvije sekunde!
  • Brusa
    1.5k
    Možda za one koji se pitaju zašto ljudi kupuju na karatani a ne online, je stvar u tome da je oniline obradu kupnje dekod naplaćuje preko 3 eura (po ulaznici) . I ja da sam u Zg bi otišao na karatanu.
  • criticus
    2.2k
    stvar u tome da je oniline obradu kupnje dekod naplaćuje preko 3 eura (po ulaznici)Brusa

    Da, s ovim se klub mora pozabavit. Ako je ugovor neki na snazi i nemoze se jos revidirati trebali bi nas nekako informirati. Jer ovo sto Dekod radi je obična pljačka.
  • NitkoBitan
    17k
    stvar u tome da je oniline obradu kupnje dekod naplaćuje preko 3 eura (po ulaznici)Brusa

    Fiksno po ulaznici ili je naknada ovisna o cijeni ulaznice? Ako je tako onda razumijem ljude koji kupuju na karatani. Kupi za sebe i djecu online i ode ti nedjeljni rucak.
  • tp1997
    262
    Ja bih rekao da ovisi o cijeni, jer se ne sjećam da je do sad bila tako visoka.
  • nemapredaje
    3.2k


    Uzimaju proviziju u iznosu 8% vrijednosti ulaznice. Već se pisalo o tome kada su se godišnje prodavale - tad su jebeno zaradili.

    Dečki su rekli da im još uvijek ugovor vrijedi, ne znam jel se radi kaj po pitanju prekida tog lihvarskog ugovora.
  • rupke
    87

    spomenuto je 8% naknade
  • deda
    32.6k
    Da, 8% je naknada bez obzira na iznos bio on 1 ili 1000000 eura.
  • Brusa
    1.5k
    gle, ne znam točno...mislim da je ovih 8 % što ljudi pišu. Uzeo sam 3 karte za članove i 1 za nečlana za ZG i drugačiju naknadu je obračunao za naše i za kartu od brata
  • nemapredaje
    3.2k
    Al općenito, tko je pristao na dogovor da ide postotak je teški debil.

    Obrada je potpuno ista, kupio ti kartu za sjever dole, sjever gore, zapad dole ili zapad gore. Isto tako ista je stvar kupješ li pojedinačnu ili godišnju kartu.

    Dakle trošak obrade mira biti fiksni iznos i ništa drugačije.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.