• Simpatizer
    270
    vjeruj mi da jesu, na turizmu zarade u 2-3 mjeseca za cijelu godinu, sve ostalo je bonus
  • Jaro
    7.3k
    a i imaju jednu do dvije euro utakmice godisnje bas u vrijeme kad im sezona puni dzepove...
  • deda
    32.6k
    Splićani bogatiji od Zagrepčana, najte smeha delati
  • Juznjak
    3.8k

    Ajde mi reci da se zajebavaš molim te
  • Liks90
    1.9k
    nema problema, gledaj na telki…Al kad dodje city ili Real, neće ti bit puno Dat 40 eura, u tom je stvar…
  • Fićo1986
    1.1k
    Jednu kartu sam kupio u roku 20 sekundi prekjucer,danas sam isao frendu kupit i piše mi vec 3 sata da je u procesu prodaje,da li da očekujem da je to to ili da pokušavam ponovo? Novci mi nisu trenutno skinuti nigdje,al kad probam opet kupit piše da je u procesu
  • Ludovic IX
    7.2k
    to je ono što i mene muči. ja stvarno idem gledat dinamo i po mogućnosti dinamovu pobjedu. naravno da je atraktivan protivnik još zanimljiviji ali nije presudan. ja bi volio da igramo 20 utakmica do finala protiv protivnika razine astane i da osvojimo ligu prvaka.
  • Liks90
    1.9k
    890 cca ulaznica ostalo za SD, 2700 za ZD(zbrojeni sektori koji će biti dostupni od 11)
  • Simpatizer
    270
    Split, broj noćenja srpanj 2023: 653 tisuća

    Zagreb, broj noćenja srpanj 2023: 266 tisuća

    Split: 150 tisuća stanovnika

    Zagreb: 800 tisuća+ stanovnika

    Sad si vi zbrojite koliko je u Splitu prosječan najam stana za tjedan dana, koliko ljudi ima neku nekretninu koju iznajmi, koliko ljudi radi sezonski i ubere enormnu lovu od pizza za €20-25 (o napojnicama za radnike neću ni pričat), i shvatiti ćete da su im malo niže plaće u odnosu na Zagreb (čiji prosjek znatno diže nekolicina bogatih) puno manje bitne od jedne turističke sezone gdje zarade više nego neki Zagrepčani u 6+ mjeseci
  • NORTE
    11.4k
    925 ulaznica ostalo za SD, 2700 za ZDLiks90
    Ići će to jako od danas, a i vremenska prognoza ide na ruku.
  • vjeko1701
    8k
    Znam osobu koja ima par apartmana na jednom od otoka blizu Splita. Od 1.5. do 1.9 je unaprijed sve popunjeno. U tom razdoblju zaradi dovoljno za ostatak godine. Al nemaju baš svi takav prostor na takvom malo elitnijem mjestu. Tako da baš ne zarade svi u samo dva mjeseca za ostatak godine al da se mogu lijepi novci skupiti - mogu.
  • Liks90
    1.9k
    Ne zanimaju nas split i tovari . Mi smo Dinamo i kraj!
  • recikaj86
    352
    Koga boli k za split,ljetovanja i tko ima vise novaca, niti vam je ovo tema za takav razgovor, sutra igra Dinamo za povijesnu Ligu prvaka!
  • mokoxax468
    698
    Jer u ovoj državi se zarađuje samo od turizma i to je jedini orijentir za usporedbu platežne moći građana :roll:

    Meni je jasno da su nekome skupe ulaznice, što zbog financija, što zbog nekog principa. I to poštujem.

    No pojedini članovi postaju poput papagaja s mantrom "previše je skupo" na ovoj temi. I onda krenu s ovakvim argumentima. Niti si nešto dokazao, samo si mi rekao da tvoje upise na ovoj temi bilo tko može preskočiti, jer ne znaš o čemu pričaš
  • criticus
    2.2k
    Ima li ikog na karatani?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.