• Pop corn
    8.1k
    Tomacic za stadionsku infrastrukturu i sigurnost, Podnar za ljudske resurse, pravna pitanja i operativna pitanja. Manenica za financije i nabavu, Puhalo za prodaju i marketing
  • Paggini
    19.7k
    Pitanje vezano uz prvokup godišnjih za iduću sezonu - hoće li članovi koji ispoštuju uvjete za prvokup godišnjih, a nisu prijašnji godišnjaci imati pravo prvokupa iduće godine? Vjerojatno ne, ali samo da upitam!
  • Ludovic IX
    7.2k
    pa ako sadašnji godišnjaci ne ispune traženi uvjet, onda valjda idu na red oni koji su to ispunili pojednačnim kartama što je još teže
  • Jaro
    7.3k
    Tomacic za stadionsku infrastrukturu i sigurnost,Pop corn

    Problemi sa skenerima, sjedenje na stepenicama i tudjim mjestima - rekao bih da ne odradjuje zadatke na razini
  • Mladi Starac
    150
    zašto ne?
    ja sam vlasnik godišnje, prvi puta od ove sezone. nadam se, ako naravno ispoštujem uvjete, da cu imati pravo prvokupa godišnje karte i za iducu sezonu...
  • Crni86
    3.5k
    ja koliko sam razumio kada je pop corn predstavljao sve je da ce postojati jos jedan krug izmedu prvo kupa starih godisnjaka i slobodne prodaje gdje ce onda osobe koje prosle godine nisu bile godisnjaci, a ispunili su uvjete moci kupiti svoje godisnje ulaznice.
  • Mladi Starac
    150
    aha... ma jasno. logično mi je da dugogodišnji vlasnici imaju primat iznad svih... i tak treba biti.
    ja dolazim na stadion još od fakat mladih dana... (pozdrav istok stanjanje :D) al nikak nisam bio u poziciji da si kupim godišnju...
    i zadnjih par sezona je bilo, budem budem, ali nikak to nisam učinio makar sam pohodio na tekme, kupovao karte....

    ali evo, od ove sezone sam po prvi put ponosni godišnjak i nadam se da bum tak i ostal.
    i naravno, ciljam ispoštovati uvjete!
  • Crni86
    3.5k
    kolega je pitao za clanove koji nisu godisnjaci ove godine, a ispostovat ce postotak dolazaka koji je predviden.

    naravno, ciljam ispoštovati uvjete!Mladi Starac

    Tak treba :smile:
  • Mladi Starac
    150
    aha... članovi...
    pardoniram :D
  • Paggini
    19.7k
    A vrhunski onda, top
  • Crusades1986
    11.9k
    jel ti napokon srce na mjestu sa odgovorom? Jel Sjeverna Koreja ili sekta?
  • Crni86
    3.5k
    tako sam ja razumio kada je objasnjavano, ali neka svejedno pop corn potvrdi :smile:
  • Ludovic IX
    7.2k
    kako SG tribina očito nije atraktivna i nema smisla nabijat cijene za nju, molim odgovorne (ćitaj Pop...) da proslijede upit u klub, dal bi se za LP mogla SG pretvoriti u obiteljsku tribinu di bi roditelj plačao 100% kartu, prvo dijete 50%, drugo, treće i peto 0%..ako to ne može online, moze na karatani sa dokazima d su to tvoja djeca
  • JD s istoka
    0


    Ako se ova opcija uzima u obzir, predložio bih da umjesto sjever gore to bude jug u utakmicama kada nema gostujućih navijača
  • Papastrumf
    12.2k

    To je izrazito rijetko.
    Uglavnom, ulaznice za sjever gore će ubuduće gotovo sigurno biti jeftinije od ostalih.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.