• Crni86
    3.5k
    Sada kada je kolega spomenuo Lovrica pala mi je jedna misao na um.

    Nisu mi jasni nasi klubovi tocnije Osijek i Hajduk. Ponasaju se kao city ili psg. Otpisujes igrace (lovric, dajaku, benrahou), a kadar ti je pre tanak i ne kvalitetan. Pa i da ti ne pasu toliko proguras ih da igraju tek nesto pa mozda pomognu klubu a samim time i privuku pozornost da ih se proda.

    Sta ce sad sva trojica bit na klupi svojih klubova ( vjerujem da im place nisu bas male) i sjedit na tribinama do isteka ugovora? Jos mogu razumijet osijek jer imaju para, al tovari jucer kmece a dajaku i benrahou na tribini….
  • Cosey
    501
    Čitam sad, navodno da je Osijek prodan ili je na prodaju jer se Mađari nisu dokopali Belja.

    U tom Osijeku dosta problema ovako ispod žita, a svi se prave blesavi.
  • Jurki
    11.7k
    Čitam sad, navodno da je Osijek prodan ili je na prodaju jer se Mađari nisu dokopali Belja.Cosey

    Hahahaha koja ludost.. ak su hteli Belje onda bolje da su te milijune dali nekom politicaru za geschenk.. pa da se to na hrvatski nacin progura.. nego ih slupali u provincijski klubic.
    Koji amateri.. zaboravili kak su dosli do Ine.
  • Ludovic IX
    7.2k
    mađari imaju klub u svakoj drzavi di imaju manjinu, zar ne..
  • Efes Pilsen
    8.3k
    To je tocno, s tim da u Slovackoj u nekim pogranicnim dijelovima imaju vecinu od 70ak % i tamo se zestoko ispoljava madarski identitet. U srbiji ih je 10% u Vojvodini, a u Hrvatskoj ih ima u zanemarivom postotku, al su vecina u Baranji.
  • Patak
    2.9k
    Nisu većina u hrvatskoj Baranji.
  • Efes Pilsen
    8.3k
    vecina ukupnog broja Madara u Hrvatskoj, ne vecina u Baranji naravno :lol:
  • Droljo
    8k
    Pretpostavljam da je kolega mislio da većina od mađara u hrvatskoj živi u baranji a ne da su tamo oni većina :cool:
  • vjeko1701
    8k
    Čitam sad, navodno da je Osijek prodan ili je na prodaju jer se Mađari nisu dokopali Belja.Cosey

    Bome mi baš nema smisla. Ipak su u klub ulupali solidne novce na proračun i stadion odkad su ga kupili. Uz to, sponzorski ugovori su vjerojatno na još koju godinu potpisani. Ne vjerujem da bi za njega trenutno dobili ni trećinu uloženog.

    Bolje im je nastaviti s ovim "bogatija Lokomotiva" ili "siromašniji RBS" projektom, barem bi se mogli naplatiti kroz transfere u skorije vrijeme a ionako ga mogu prodati kasnije. U ovom HNL-u i da skrešu budžet za 30-40% teško da će biti ispod 4. mjesta.
  • Mali Zeus
    12.6k
    Navodno Red Bullu prodani.
  • vjeko1701
    8k
    E sad znam da je patka. Red Bull kupi barem jedan hrvatski klub svakih godinu-dvije. Barem ako je vjerovati medijima.
  • Peškaman
    4.2k
    Mouffi out bar mjesec dana,pukla zadnja loža.
    Šarlija,zglob,out 3 tjedna.
    Kako su počeli,imat' će u rotaciji 3 igrača.
  • Mali Zeus
    12.6k
    Navodno, veliki navodno da će Meszaros ići u kupnju Rijeke nakon što proda Osijek.
  • dmil
    299
    To mi cak ima smisla s obzirom na Mađarsku povijest s Rijekom, a i preko kluba se Mađari mogu vise infiltrirati u poslove oko Luke Rijeka.

    Iako da se razumijemo, nekako mi nista od toga ne zvuci realno, ni RB koji preuzima Osijek, a ni Meszarosevo kupovanje Rijeke.
  • Nemrem igra Dinamo
    2.1k
    Kuloarske priče ili neki ozbiljan insajder?
    Bilo je priče nedavno za Rijeku da će ih kupiti, odnosno da je zainteresirana Stihl grupacija
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.