• Liks90
    1.9k
    napisano prije 38 minuta već na forumu Haha
  • skener
    873

    Istina, ne znam kako nisam vidio
    Slobodno neka admini brisu
  • NORTE
    11.4k
    Prodano je 3.600 pojedinacnih za sada. Kada se uzme u obzir da imamo cca 4500 godisnjih, to je 8.000 ulaznica koje su uzeli clanoviPapastrumf
    Ići će to puno bolje kad krene prodaja za nečlanove.
    Otprilike 19 tisuća ulaznica nam je dostupno, bez loži i juga, dakle još 11 tisuća u prodaji.
  • NitkoBitan
    17k
    "Napominjemo kako će za vrijeme prodaje ulaznica u ponedjeljak i utorak (19. i 20. kolovoza) ispod zapadne tribine stadiona Maksimir biti otvoren posebno naznačen punkt za učlanjenje, kako bi se navijači mogli učlaniti u klub i naravno, iskoristiti popust za članove."

    Nadam se da ce se sutra dosta ljudi i uclanit u klub.
  • rob ljubavi
    868


    Pitanje je hoce li u ponedjeljak kod stadiona uopce biti ikoga obzirom na nevrijeme koje se najavljuje
  • Liks90
    1.9k
    Za sjever ostalo cca 970 ulaznica još, zapad cca 2760
  • db-izbjeglica
    15.3k
    Uz duzno postovanje kolegi zonašu, neće se valjda cijena ulaznica ravnati prema ono kaj njemu odgovara? On ne bi na Sjever dole jer nije u ultra điru, ne bi na Sjever gore jer mu se ne sviđa pogled iza gola, ne bi na Zapad gore jer ima neki treći razlog nego bi isključivo na Zapad Dolje - ali ne po ovoj cijeni, nego po nizoj cijeni.

    Da ja tako razmisljam, i ja bih gledao utakmicu doma.
    Bosskovitz

    Jel db traži da se cijene ravnaju po njemu?

    Ne traži!

    sad je 05:56, budan sam već neko vrijeme, obavio sam jutarnju higijenu, pripremu za posao, doručkovao, pročitao medije, prozujao po forumu, napisao ovaj post, uskoro sjedam u auto i za par sati moram biti na drugom kraju hrvatske, obavim što treba pa nazad za zg, sutra sličan scenarij, samo na drugu lokaciju i tako praktički svaki dan.... na takav način zarađujem za život. Ne žalim se, to je moj izbor i volim svoj posao!

    Međutim, valjda imam pravo svojim novcem raspolagati kako hoću? Jednostavno, 40 eura ne dam za zapad dolje, 30 eura ne dam za zapad gore, istok je zatvoren, za mene je to previše i kraj priče, stvar principa...ne mora nitko dijeliti moje mišljenje.

    Ako stadion bude dupkom pun, neće mi biti ni najmanje krivo, ako stadion pude poluprazan, neću likovati.

    Gdje je problem?
  • mali M
    5k
    svatko tko je ikad bio na Maksimiru, odnosno zapadu gore zna koliko je to odvratna i disfunkcionalna tribina. Imaš tih par toi tojeva koji su sami po sebi uzas(i to čak i meni, a jesi možda ikad vodio ženu ili curu na utakmicu? )
    na svakoj malo većoj utakmici brdo ekipe ionako piša sa strane, smeća na sve strane, cugu možeš jedino dobiti ako ti se posreci s likom koji hoda na tribini jer inače biras između cuge ili gledanja tekme, ne znam što još treba navesti kako bi ekipa shvatila da NITKO normalan osim nas tu sa foruma neće uživati i željeti biti redovan na takvom stadionu.
    Chempers

    Kao netko tko prati tematiku stadiona ( @Bosskovitz to najbolje zna :lol: ) moram te ispraviti ili je možda bolje reći obavijestiti da možeš bit miran i sretan jer se wc i popratne stvari na zapadu gore riješavaju (ako već nisu riješeni) tako da mirna srca možeš kupiti kartu i ne brinuti oko nehigijenskih uvjeta... :wink:

    Btw ovo o disfunkcionalnoj tribini zapad gore se slažem načelno. Zapad i sjever gore su najgroznije odluke arhitekata ikad... Bolje da su umjesto tih "gore" spustili tribine "prizemlje" do terena... Al dobro, dočekat ćemo i to valjda na novom stadionu...
  • Boycie
    1.1k
    Treba samo gledat da je ovo najvaznija utakmica sezone, mozda i zadnjih par godina zbog uloga, sta dobivamo i buducnosti kluba. Veca i od Real Madrida da izvucemo u skupini, jer najvaznije je osigurati grupnu fazu, ostalo je bonus. Sad je bitnije nego ikad napuniti stadion i pogurati klub prema LP.
    Ako decki traze nacin i kombinacije da odu na daleko i tesko dostupno gostovanje, te potrose 500€ za 2 dana, stvarno sad nije vrijeme drzat se principa zbog 10-15€.
  • jedan u nizu
    8.2k
    Ako se gleda komfor pracenja igraca na terenu, zapad gore uooce nije losa tribina. Dovoljno lijepo se sve vidi i prati, za razliku od sjevera gore.
    U problematiku wca necu ulaziti, ali sto se tice pogleda je dovoljno dobro.
    Nemojte ni zaboraviti da se prijenos radi sa te tribine
  • Neron53
    590

    Da je barem samo 500 :)
  • Boycie
    1.1k
    da bio sam blag, samo bu transfer tolko...
  • NKDZ86
    1.4k
    žao mi je samo kaj zbog cijena ulaznice nisu rasprodane već donje tribine i kaj neće bit pune i gornje tribine. daj Bože da bude, ali trebalo se imati na umu da je ovo najvažnija tekma i malo razumijevanja za ulaznice
  • Laugreano
    2.5k
    Mozes to gledat i ovako...Ovo je najvaznija tekma i ljudi bi trebali imati razumjevanja za vece cijene ulaznica. A i jedan od razloga je to, da se potakne ljude da se učlane.
  • Ludovic IX
    7.2k
    ja ne vjerujem da su splićani tolik0o bogatiji od zagrepćana pa da na njima nije teško davat pare a ima ih redovito 30k na svakoj tekmi u europi..

    koliko god se mi njima smijali, oni su došli gledat hajduka a ne protivnika. drugo, većina nas je bila na poljudu i tam je još gore što se tiče wc-a, tam se piša po tribini doslovno. sve smrdi po pišači kad se penješ gore. ništa bolji uvjeti neg kod nas osim kad pada kiša a sutra izgleda da neće.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.