• Common Sense
    796
    Nažalost nije do trebe ni do vešmašine, to se moglo i očekivati. Igračima se odljepljuju grbovi kluba i brojevi još tijekom utakmice, a kamo li neće nakon pranja.Jedino dobro od tog ugovora s Castoreom je lova koju klub dobiva,sve ostalo je za zaborav.

    Imam prijatelja iz UK koji je veliki navijač Rangersa, oni imaju posla s Castoreom još iod 2020. i doslovno šize zbog te firme i jedva čekaju da taj ugovor završi. Jedino što bih kupio od Castorea je nešto 100% pamučno sa ŠIVANIM grbom.
  • blubach
    233
    Oprao prvi put novi dres (peremo na 30C, minimalno zagrijavanje, 52 min), krenulo mi otpadat jedno slovo vec onak laganini :lol:emilperska

    Ako se ne varam, primjetio sam da je Mišiću otpala kvačica protiv Šibenika pa je bio Mišic.
    Ne znam dal je tak većina dresova il ne, al izgleda da su u pravu klubovi i navijači koji se žale, kvaliteta im je izgleda sranje, jebiga, al ziher ako se žališ dobiješ novi, a i lova od sponzorstva je nepojmljiva pa je šteta malo blaža :)
  • Captain America
    17.6k
    Jedino što bih kupio od Castorea je nešto 100% pamučno sa ŠIVANIM grbom.Common Sense

    Imaš dres sa šivanim grbom jedino na DHGateu :wink:
  • Crusades1986
    11.9k
    Meni ovo do sada na igračima izgleda i više nego solidno.

    Dresovi ne izgledaju prenatoljeni znojem, nisam vidio otpadanje grbova.

    Dobio sam na poklon treći dres, upravo ga oprao (ne znam na kojem stupnju) i sve je okej.
  • NitkoBitan
    17k
    Nekoliko tisuca ljudi je vec kupilo nove dresove Dinama. Rijetko tko ostavi komentar o odljepljivanju slova i slicnim problemima, bilo na forumu ili na drustvenim mrezama Dinama.

    Uostalom nisu dresovi jedina stvar u ponudi. Nadam se da ce se ubrzo dosta prosirit ponuda.
  • deda
    32.6k
    Ja sam na tekmi razgovarao s deset ljudi koji su na sebi imali novi dres i nitko nije imao ni najmanji prigovor.
  • Ludovic IX
    7.2k
    Kako sam malom kupio dres sa imenom i brojem, i kako ga je nosio stalno, prwli ga više puta već i sve ok zasad
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    Ja ovog momenta idem kupit 3. Dres , pa vam javim kad stignes za dansku . Ko pogodio koje ime ima pivu:rofl:
  • emilperska
    5.4k

    To za Miška sam vidio i ja, ali nisam bio z da li mi se pričinjava. Meni se od slova P iza, krenuo ovaj desni polukrug odljepljivat..
    Na 30 stupnjeva sam prao, to je prakticki najmanje. Mozda je do tog tiskanja ak je nabrzaka odrađeno, ali to bi tek bila slucajnost. Od 2019. imam neki tisak na dresu, nikad nije nista otpalo. Dres iz 2019. izgleda kao novi nakon 150 pranja valjda..
  • Common Sense
    796
    Pun je internet slika Castoreove opreme gdje se vide očigledni problemi s istom, ne samo u nogometu, već i u drugim sportovima (npr. Red Bull F1). Castore je navijačima Rangersa uputio javnu ispriku zato što im oprema nije zadovoljavala industrijske standarde (?!). Nemaju navijači ništa protiv Castorea, logo kao i svaki drugi, ali očekuje se određena kvaliteta za dres koji se plaća 100-ak € ili £. Što se mene tiče, može biti i YASSA na dresu kao outfitter ako će Dinamu uplaćivati za to dobru lovu i ako će dres biti kvalitetan.

    Imam u kolekciji Umbro, Lotto, Diadora, Puma, neki su stari i 30-ak godina, neki su matchworn, oprani u mašini po stotine puta. Redovito igram u njima na terminima i ni jedno slovo mi se nije odlijepilo.
  • emilperska
    5.4k
    S Bayerom imaju drugu vrstu problema recimo:
    https://www.getfootballnewsgermany.com/2024/bayer-leverkusen-looking-to-cut-ties-with-kit-sponsor-castore/

    Leverkusen
    Clanak od prije 15 dana

    https://talksport.com/football/1974265/everton-castore-home-kit-badge-falls-off/

    Everton
    Clanak od prije 30 dana, grbovi otpadali na tekmi..
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    haha blizu si ,ide xoxha
  • Paggini
    19.7k
    ide xoxhaKujtim Shalla

    Nadam se barem da si točno prezime stavio :lol:
  • rioda
    4.8k
    Mali savjet kad ih perete, uvijek ih okrenite naopačke. Znam da većina zna, ali neki sigurno to ne rade
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.