• Joza
    455
    dio ljudi nije skenirao karte zbog objektivnih razlogaPapastrumf
    Hoce li ti objektivni razlozi biti opravdani pri kupnji godisnje za sezonu 25/26., ako ce slucajno nekom bas ta utakmica biti rubna za pravo prvokupa?
  • NORTE
    11.4k
    Shvaćaju li navijači važnost rasprodanog stadiona nauštrb 5-10-15 eura skuplje ulaznice?Nema zaleđa Mikića
    Shvaćaš li ti razliku odgovornosti ljudi koji rade u dinamu i nekoga tko kupuje ulaznicu za stadion u Maksimiru?

    Db_izbjeglica neće na Qarabag jer smatra preskupim, a nije da si ne može priuštit, naprotiv.

    Sutra tek počinje mogućnost kupnje za nečlanove kluba.
    Nadajmo se najboljem i što ispunjenijem stadionu.
  • Neron53
    592
    Ako ce odnos biti 5:1 u korist neclanova, kao na Sibeniku, onda problema nece biti. :)
  • Hnlovac
    1k
    sad si mi uzeo riječ iz usta

    Ak će do kraja dana biti prodano 3000 pojedinačnih ulaznica, a članski popust koristi samo 16% ljudi, ma nek je 20%, znači da nas očekuje 15 000 prodanih pojedinačnih karata :grin:
  • Neron53
    592
    Iako mi se cini nestvarna informacija da je na Sibeniku bilo 1900 clanova (gotovo tek svaki dvadeseti clan) a 10 soma neclanova?????
  • Dubbbrava
    446


    Joj daj ne budi smiješan nego priznaj da se s cijenama ovaj put bez opravdanosti pretjeralo.

    I ne pokušavaj braniti ili tumačiti nešto što nema podlogu niti zdravog razuma na onakvom stadionu.
  • Ludovic IX
    7.2k
    Meni idu na kurac svi koji spominju stanje stadiona kad govore o opravdanosti cijena. Dinamo na jebenoj livadi nama dinamovcima mora bit vrjedniji od jebenog bernabeua za kojeg bi tu svi dali i 200 eura da odu tamo.

    Ideš gledat dinamo i navijati da zabiju što više golova. A tu bi neki da im valjda hostese glade jaja za vrijeme t3kme.

    Ja ne govorim da li je ulaznica sad preskupa ili nije ali da dinamovac ovdje govori da mu je preskupa jer je stadion ovakav, meni je sramota se nazivati dinamovcem.
  • dzg717
    1k
    Meni ide na k sto ljudi misle da stanje stadiona nije bitno, otac sa djecom ne moze otic na wc, alo wc.
  • Nema zaleđa Mikića
    1.4k
    @Dubbbrava ne branim nikoga, još se ne zna je li odluka o ovoj cijeni dobra ili ne. Samo mi nije jasan stav navijača Dinama, ove sezone kada imamo jednu kvalifikacijsku utakmicu, koja nam može puno toga dobroga donijeti, da navijač Dinama razmišlja je li puno dati 5-10 eura više za ulaznicu.
  • Neron53
    592
    A jebote svi se cude ko pura dreku sto nekome smeta cijena, nekome komfor, nekome problemi sa skenerima. .......
    Pa nismo svi isti i nikada necemo biti, nikada.
    Prihvatite to.
  • deda
    32.6k
    Kak nismo, pa svima nešto smeta :lol:
  • Dubbbrava
    446


    Meni ide na kurac šta neće bit pun stadion zbog toga što je netko odlučio da je sjever gore 20,00 EUR a od terena si 60 metara.

    Kao što sam i jučer rekao da pa bio napadnut ovo nek bude opomena svima u klubu.

    Evo današnji dan je već napola gotov,nije prodano možda 300 karata a pričamo o utakmici za ulazak u jebenu Ligu Prvaka.

    Ima itko tko me može razuvjerit u suprotno jer sam jako tužan i očekivao sam krcat stadion a nakraju će se rasporodat jedino sjever i zapad dolje a gornje etaže ukupno očekujem maksimalno 3.000 ljudi od ukupnog kapaciteta 9.000 koliko iznosi za te 2 tribine od čega će se 90% prodat na dan utakmice.
  • obelix
    92
    imam frenda s kojim sam isao po tekmama '00ih, pa godinama za vrijeme tira ije nis o isli, doslovno par tekmi godisnje, ja sad opet par sezona idem redovito, on ne...i u ovih skoro 20 godina smo se uvijek slagali oko svega kaj se tice uprave, demokracije, momcadi, grupe cije smo stavove podupirali. ono, svatko ima svoje, ali smo oko svega bili 1/1. sve do ove teme.

    on bi da ne budemo prvaci 2-3 sezone pod cijenu da imamo konacno stadion kak spada i da mozemo normalno klince odvest i da je za ovo sad i ulaznica preskupa iako ode na tekmu tu i tam, ja sam drugacijeg stajalista i smatram da se placa gledanje/bodrenje Dinama, a ne samog stadiona i suparnika. ali jasno je da nemre cijena bit ista za sve razine natjecanja, a i da je mozda preveliki skok cijena, ali to je zato, kak je netko rekao,j er su ljudi naviknuti na dabalebarenje od strane proslih rukovodecih
  • Crusades1986
    11.9k
    Ja sam išao ko klinac na još gori Maksimir kakav je bio tada pa me nije demotiviralo ni najmanje da sad ne idem.

    Dapače.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.