• deda
    32.5k
    Trebalo bi biti od 11 za sve .
  • deda
    32.5k
    Danas je prodano nešto više od 2.200 ulaznica na ponuđenim sektorima. Velika većina online.
  • ZgDLions
    395

    Nije to sa moje strane velika kritika ili prosipanje pameti.
    Kad sam napisao da je sve ispod deset podbačaj, bilo je objašnjenja da se ne pretjeruje, a sad kad sam dugoročno oprezniji valjda sam glupan.
    Nisam baš najsvježije godište pa pamtim kak je to u zg na valove.
    Nešto postane popularno i onda se nemre do karata jer je in, a onda koju godinu kasnije ni familija ne dolazi.
    Nije baš Dinamo taj, ali po meni nekih desetak tisuća konstantno nije veliki zalogaj za ovoliki grad plus okolica, pa to je iz svakog kvarta par ulica realno.
    Treba konstantno raditi na tome i bude više ljudi.
    Na Šibeniku da je bilo puno turista i ekipe iz ne baš najbližeg okruženja, bilo je.
    Da li će ih nadomjestiti ekipa sa plivanja u moru, nadam se.
    Kolege i ja smo malo oprezniji tipa love i ostalog, a ispada da smo teški negativci i predmet ismijavanja ko da nikad ne idemo na tekme, nismo članovi i nikog sa sobom ne dovedemo.
    Ako klubu pošto ih ima prisutnih na zoni ne treba nikakva povratna informacija ja ne bum ništa pisao ni prenosio kaj ekipa na poslu i kafiću priča i misli o svemu.
    Mislio sam da je dobro sagledati širu sliku, ako ne poštujem i odjavljujem se.
  • Bumtres
    43
    Pa možda bi bilo i najbolje da se odjaviš. Ti onaj nkdz i još par... kao neke razočarane šiparice; "Pa nije ovo, pa kak sad ono, pa kaj ak će kiša, pa turisti, pa wc, pa maksimir.... "
  • NitkoBitan
    17k
    Nema tu neke filozofije. Posjeta u utorak ce pokazat kako se cijena odrazila na posjetu. Ako je na Sibeniku bilo 11 tisuca (realna brojka manja od izdanih) onda je logicno da na PO Lige prvaka bude vise, ako ne i dosta vise. Naravno da na posjetu mogu utjecat i drugi faktori (vremenska prognoza) ali cemo to za sada zanemarit.

    Uglavnom, ne treba se drzat kao pijan plota "odredenih" cijena pojedinacnih ulaznica. Sve vidjet ovisno o interesu... Meni recimo nema logike da su cijene ulaznica iste za sve protivnike u grupnoj fazi LP/EL. Nimalo ista stvar dal dolazi Real Madrid ili igramo zadnju utakmicu u grupnoj fazi bez sansi za prolazak protiv nekog prosjecnog kluba, tamo u studenom/kolovozu po hladnoci na kisi. Rijetko tko ce dat 60 eura za zapad dolje u tom slucaju.

    Korak po korak... osluhnut glas puka. Pogotovo u slucaju ulaska u LP... zatvoris proracun prakticki samim ulaskom u natjecanje. Bolje imat koju tisucu vise na tribinama pa makar koju tisucu manje zaradio na ulaznicama.
  • Hnlovac
    1k
    Moj finalni komentar na temu cijene ulaznica za Qarabag

    Sutra je u Rijeci najavljena kiša za vrijeme tekme (yrno)

    U slučaju da Riječani dišu isto kao Dinsmovci, njih 84% neće iskoristiti članstvo za jeftiniju cijenu karata

    Takvi će, u slučaju da su na sredini Istoka Rijevice, pokisnuti protiv Istre, na HNLu, za 40 eura po osobi

    Pametnom dosta
  • Bosskovitz
    11.7k
    Ako klubu pošto ih ima prisutnih na zoni ne treba nikakva povratna informacija ja ne bum ništa pisao ni prenosio kaj ekipa na poslu i kafiću priča i misli o svemu.ZgDLions

    Ne moraš se osjećati uvrijeđeno, ako nešto kritiziraš onda moraš biti i spreman biti kritiziran.

    Povratna informacija klubu neće biti ni kaj ja mislim ni kaj ti misliš, nego brojke. Činjenica je da kod nas, a to je opravdana posljedica 20-ak godina loše klupske politike prema vlastitom brendu i vlastitim navijačima, ljudi procjenjuju vrijednost ulaznice prema protivniku, umjesto da procjenjuju prema svom klubu i natjecanju u kojem se nalazi. Da igramo playoff protiv Galatasaraya, dajem ruku u vatru da bi upola manje ljudi komentiralo cijenu ulaznica. Da na neku čudnu foru igramo protiv recimo Milana ili Arsenala, kao što smo znali u onom starom sustavu, nitko ne bi prigovarao. Evo ti @NitkoBitan, doslovno ima tu logiku:

    Meni recimo nema logike da su cijene ulaznica iste za sve protivnike u grupnoj fazi LP/EL. Nimalo ista stvar dal dolazi Real Madrid ili igramo zadnju utakmicu u grupnoj fazi bez sansi za prolazak protiv nekog prosjecnog kluba, tamo u studenom/kolovozu po hladnoci na kisi.NitkoBitan

    To razmišljanje da igra Real ili igra City pa treba biti skuplje nego kad igra Club Brugge ili Šahtar treba promijeniti u razmišljanje da igra Dinamo i to igra Ligu jebenih prvaka. Ako si navijač Dinama, dolaziš zbog Dinama u najjačem nogometnom natjecanju na svijetu, ne zbog protivnika. Nikog ne napadam, na tome će se raditi još godinama. Ljubav prema klubu i lojalnost prema klubu neovisno o tome tko je s druge strane - to treba biti mindset.

    A ulaznice... jbg. Već sam napisao, jedini problem je kaj više nemamo istok i nemamo tu neku tribinu koja je cjenovno između sjevera i zapada, a imamo taj jedan segment navijača kojima je 40€ preskupo, ali im je ispod časti kupiti Sjever gore za 20€ i radije će gledati doma iz kauča. Tu rješenja, nažalost, nema.

    EDIT: u američkom NFL-u imaju ili su imali foru da ako klub ne proda dovoljan broj ulaznica do nekog vremena pred utakmicu, onda se utakmica ne prenosi na njegovom geografskom području. Nažalost mi smo premali za to, ali volio bih vidjeti neko pravilo u HNL-u da ako klub recimo nije 24 sata prije utakmice prodao barem 75% kapaciteta stadiona, u krugu od 50-100 kilometara od stadiona se geoblokira prijenos utakmice. Pa onda ako ljudima nije dovoljno stalo, nema ni gledanja iz fotelja.
  • NitkoBitan
    17k
    To razmišljanje da igra Real ili igra City pa treba biti skuplje nego kad igra Club Brugge ili Šahtar treba promijeniti u razmišljanje da igra Dinamo i to igra Ligu jebenih prvaka. Ako si navijač Dinama, dolaziš zbog Dinama u najjačem nogometnom natjecanju na svijetu, ne zbog protivnika. Nikog ne napadam, na tome će se raditi još godinama. Ljubav prema klubu i lojalnost prema klubu neovisno o tome tko je s druge strane - to treba biti mindset.Bosskovitz

    Sve to lijepo zvuci, ali...
  • NitkoBitan
    17k
    To razmišljanje da igra Real ili igra City pa treba biti skuplje nego kad igra Club Brugge ili Šahtar treba promijeniti u razmišljanje da igra Dinamo i to igra Ligu jebenih prvaka.Bosskovitz

    Zasto onda cijene ulaznica nisu iste kada igra Dinamo sa Hajdukom/Rijekom/Osijekom i sa ostatkom ekipe? Sah mat :cool:

    Ponuda i potraznja mama i tata.
  • NORTE
    11.4k
    Ako sam dobro upratio prodaja ulaznica za Qarabag ide jako slabo.

    Iako imamo 37k članova.
    Od sutra mogu kupit i nečlanovi, ali vremenska prognoza je loša i za prodaju na ticket pointu, a i za samu odluku o dolasku na tekmu za mnoge.
  • Simpatizer
    270
    ali volio bih vidjeti neko pravilo u HNL-u da ako klub recimo nije 24 sata prije utakmice prodao barem 75% kapaciteta stadiona, u krugu od 50-100 kilometara od stadiona se geoblokira prijenos utakmice.Bosskovitz

    Jesi ti sad ovo zbilja neironično napisao
  • Crni86
    3.5k
    Uglavnom, ne treba se drzat kao pijan plota "odredenih" cijena pojedinacnih ulaznica.NitkoBitan

    Cijene su definirane prije sezone te su iste te cijene definirale cijene godisnjih ulaznica. Bilo bi potpuno neozbiljno da sad ides u korekciju cijena jer ces onda pljunuti i po godisnjacima.

    Nimalo ista stvar dal dolazi Real Madrid ili igramo zadnju utakmicu u grupnoj fazi bez sansi za prolazak protiv nekog prosjecnog kluba, tamo u studenom/kolovozu po hladnoci na kisi. Rijetko tko ce dat 60 eura za zapad dolje u tom slucaju.NitkoBitan

    Ne dolazis ti gledat real madrid ili chelsea na maksimir. Dolazis gledat dinamo u ligi prvaka. Ako neko dolazi zbog real madrida, citya i slicnih onda bolje da ni ne dolaze.

    Slazem se da su cijene malo previsoke s obzirom na stadion kakav imamo, ali ljudi bi se i dalje zalili da je i zapad dole 50 eura. Meni iskreno nije problem dat za kartu za tekmu koliko god love treba ako stvarno zelim ic.

    Misljenja sam vise da bi se trebalo poraditi na nekim obiteljskim paketima. Za pojedinacne karte ce se jos ekipa poput nas i snac, ali mladoj familiji sa dijetetom je puno za dat 180 eura. A zamisli da imas dva djeteta pa je to 240 eura.
  • ZgDLions
    395

    Nije to teško podnosim kritiku, nego da ne drvimo i trošimo prostor zone ze bez veze.
    Ak povratna ničem ne služi, ajmo o drugim stvarima.
    Što se tiče love za sjedalicu, nisam ja mjerodavan niti zastupam druge, meni nije skupa, djecu sam odavno školovao, nisu svi ni ovdje, rade za strane firme i imaju par puta veću plaću od mene, nemam nikakvih kredita, žena i ja imamo pristojna primanja, tako da sam ja pričao o drugim stvarima, ali poštujem argumente ljudi koji objašnjavaju svoje razloge.
    Pravo stanje će se nadam se pozitivno vidjeti iduće i one nakon sezone.
    Za vrijeme Mamića nas hrpa nije htjela davati lovu toj organizaciji.
    Sad kad smo vratili klub učlanili smo cijele familije kojima kao kod mene to ništa ne znači.
    Nit prate nogomet, nit ih to zanima, samo pokupim slike i donesem im iskaznice i majice, dresove…
    Naj sretniji su kad dobiju pidžamu i njihov pogled, kaj bi ja to fakat trebao nositi.
    :rofl:
    Dakle ako ću nekom od mojih prijatelja ili familije razviti ljubav prema Dinamu i on će samostalno nastaviti put super, ne mislim sad doživotno učlanjivati druge, voditi ih u obilaske i kupovati Dinamo poklone, nisam u toj procesiji sam jer znam i još pokojeg lika koji to radi.
    Tako da ćemo vidjeti rezultate dal se primilo naknadno.
    Moja jedna članska, koji dres i odlazak na tekmu ništa klubu ne znači, mogli su bez mene, ak dodjem ili ne njima isto.
    Napisao sam i prije, meni članska prejeftina, ja bi uveo neke golden za pedeset ojra i neka fora recimo limitirano nešto samo za takve članove.


    Zašto ne, ionako max plačaš, nije neizvedivo.
    Za područje oko zg možeš kupiti tekmu na maxu ako nije rasprodano toliko i toliko, ako je otvorena pipa za sve.
    Pa živimo u materijalnom svijetu, nema više puno stvari gratis, a ova ni nije životno važna.
  • Papastrumf
    12.2k
    Covjek vam je napisao da je prvi dan prodaje za clanove protiv AEK-a prodano 500 ulaznica. Sad ih je prodano 5 puta vise prvog dana. Vidjet cemo u ponedjeljak i utorak je li problem u skupim ulaznicama, iako sve vodi k tome da jako velik postotak navijaca koji idu na utakmice nisu clanovi. To su pokazale i utakmice protiv Istre i Sibenika.
  • The Undertaker
    5.1k
    Napravite anketu na karatani i pitajte svakog kupca zašto ne kupuje online i zašto nije član pa da vidimo u čemu je problem.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.