• Peškaman
    4.2k
    SD i ZD će biti rasprodani,danas ili sutra,sasvim svejedno.
    ZG očekujem da će biti rasprodan.
    A SG je nekako baš ukleta tribina što se tiče prodaje.
  • don
    5.6k
    ne bi se začudio ako bi u utorak bilo samo nešto malo više ljudi nego na Šibeniku jučer
  • tigric
    282
    Uf kako ce se kmecat na cijene kad uđemo u Lp... al svejedno ce simpatizeri cekat u kilometarskom redu za City, za neki tamo Qarabag nisu ni čuli pa nece doc, zaboli njih za Dinamo
  • Dubbbrava
    446
    Bosskovitz, za wc nisam rekao nikome pa te molim da mi ne stavljaš riječi u usta jer ja sigurno koji cijelo ljeto provedem među tovarima nisam antireklama za svoj Dinamo.
    Za mentalnu sliku oko ove utakmice i cijene karata općenito možemo kad prođe prvokup za članove kad ćemo svi bit pametniji, ja ionako imam godišnju za sjever i ne dira me direktno nego osluškujem bilo i puls ekipe oko sebe.
    Ovo je javni forum i svatko ima pravo izreći svoje mišljenje koliko god se to nekome iz grupe ili kluba ne sviđalo.
    @BBBaranja - Meni je apsolutno nebitno tko je s druge strane ali prosječnom navijaču koji se sutra vraća s godišnjeg i poveo bi 2 klinca i počastio kartom kuma vjeruj mi da nije.
  • Liks90
    1.9k
    zakaj to misliš? Na temelju čeka taj zaključak?
  • don
    5.6k
    zakaj to misliš? Na temelju čeka taj zaključak?Liks90

    predosjećaj
  • Liks90
    1.9k
    daj Boze da te prevari onda
  • Sesvećanin
    31
    Ljudi ne razumijem pesimizam, prodano je 3× više članskih karata nego za Šibenik, prvog dana prvokupa, ako na tom tragu bude i slobodna prodaja ne sumnjam da ce stadion bit rasprodan ili skoro rasprodan
  • criticus
    2.2k
    Bome je fascinantno ovo citat. U 24 sata od euforije oko broja ljudi na stadionu do depresije skupo neće se ništa prodat.

    Ako mogu samo pitat ekipu koja misli da će bit manje ili nešto više nego na Šibeniku, na temelju čega donose takav sud?
    Evo don je reka predosjećaj, ok pošteno, ali irelevantno.
    Imate li brojke koliko se lani prodalo za AEK u prvokupu za članove recimo? Znači li išta brojka od 16% prodanih karata sa članskim popustom za jučer? Koliko inače članova čeka nečlanove da bi skupa sidili?

    Malo podataka:
    DINAMO : AEK
    Tribine sjever gore i dolje koštaju 10 eura, zapad dolje 25 eura, a zapad gore 20 eura.
    "Pravo prvokupa ulaznica za članove kluba počinje u četvrtak, 10. kolovoza u 11h. Prodaja za sve ostale navijače krenut će u petak 11. kolovoza u 11 sati. Obje navedene opcije odnose se ISKLJUČIVO na ONLINE prodaju, koja završava 15.08. u 20:00 sati. Online prodaja ulaznica moguća je na servisu Ulaznice.hr", objavili su iz Dinama

    Prvi dan prodaje, odnosno pretprodaje za članove prodano je 500 (slovima : pet stotina) ulaznica. Izvor: ova tema, @deda
  • ibro1986
    150
    kada ide izvještaj :joke:
  • Liks90
    1.9k
    svako malo ih bacam, citaj Haha
  • Liks90
    1.9k
    Cca 1320 ostalo za sjever dolje, za zapad 1710.

    Za sjever bi rekao da u slobodnu prodaju ide oko 2600 ulaznica, pa po ovoj računici je prodano preko 1200 ulaznica, ako gledamo da ima 2345 godišnjih…
  • Twisted1
    537
    Za sjever bi rekao da u slobodnu prodaju ide oko 2600 ulaznica, pa po ovoj računici je prodano preko 1200 ulaznica, ako gledamo da ima 2345 godišnjih…Liks90

    Još sutra traje prvokup za članove. Vjerujem da će još nešto karata otići u prvokupu.

    Od ponedjeljka za sve ostale.
  • tigric
    282
    Jel od ponedjeljka od 11 za sve ostale ili odmah od ponoći?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.